Televizyon Servisi ve Bakımı


0

tv_servisi_ve_bakimiTelevizyon bakım ve servis hizmeti her sitede karşımıza çıkan ve herkesin de bu iş bizim işimizdir dediği ve artık mahalle aralarına kadar zamanımızda düşmüş bir olaydır. Televizyon Servisi denilince ben şöyle gözlerimi kapatıp hayal kurduğumda şunu görürüm.

Birbirinde kalifiye 3 veya 5 personel üzerlerinde firma logolu önlükler, ellerinde lehim makinesi her birinin tezgahında televizyon. Servisi tamamlanmayı bekleyen televizyon ile öyle bir bağları oluşmuştur ki tv servisinin her gün saniye onlar için önemlidir. Tıpkı bir yoğun bakımda olan bir hastayı ameliyat edercesine.

Tv servisi ve bakımı olarak kendimizi Dr. Tv Servisi ünvanını verip cihazlarınıza bu özenle tıpkı doktor gibi hassasiyet gösterip tv arızasını önce tespit edip buluyoruz. Ardından asistanlarımız alanında en uzman olan şef personelimize durumu bildirir ve proforma düzenlenir. Devamında sorun bir doktor edası ile düzeltilirken bir yanda eve teslim tutanağı düzenlerek TV leriniz sizlere ulaştırılmak üzere paketlenip evlerinize teslim edilir.

Bütün süreci bu şekilde hayal edebilen bir işletme sahibinin sizce ütopyası ile gerçek dünyası arasında fark varmıdır. İşte bu yüzden diyoruz ki uydu bizim işimiz, tv servisi bizim işimiz. Biz Televizyon servisi ve bakımı hizmetini profesyonelce veren en büyük firmalardanız.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments