Şişme Yatak Ürünleri


0

cift-ticaret-logoŞişme Yatak Ürünleri, İstanbul’da kısa süre önce kurumsallaşarak kurulan Çift Ticaret Sizlere deniz ve spor malzemelerini toptan ve parekende satışını sağlayarak spor ürünleri alanında lider firma olma yoluna gidiyor.

Çift Ticaret deniz ürünleri olarak sizlere Şişme yataklar, Şişme koltuklar, Şişme havuzlar, Deniz malzemeleri, Şişme Botlar sunmaktadır.

Çift Ticaret Şişme Yatak Ürünleri olarak hayata geçirdiği www.sismeyatakurunleri.com adlı web sitesini sizlere aşağıda bir kaç görsel olarak sunacağımız görsellerle kavrayacaksınız. Hemen bünyesine kurumsal firmaları katarak büyüme hızını artıran çift ticaret kaliteli malzemeyi müşterilerle buluşturmaktadır.

Firmamız  İstanbul Bağcılar da Şişme Yatak, Şişme Koltuk, Deniz Malzemeleri, Havuz ve Spor Malzemeleri çeşitleriyle Perakende ve Toptan Satış Mağazasında faaliyetine devam etmektedir.

Spor malzemeleri , Şişme yatak ve Deniz ürünlerinde lider markalar olan Delta ,Cosfer ,  İntex ve Bestwey in Satış Bayisidir.

sisme-yatak-urunleri

Şişme Yatak Ürünleri Görselleri

Yine çift ticaret sizlere şişme yatak ürünleri adlı web sitesi aracılığıyla deniz ürünleri de sunarak tatilciler için birbirinden güzel modeller sunmaktadır. Bu vesile ile tatilciler için bu sene tatil çok farklı geçecektir.

Firmamız bünyesinde yukarıdaki yazımızda kategorilerimizi tanıtmıştık şimdi ise havuzlar la alakalı görsel sunarak çift ticaret olarak toptan ve parakende olarak satışını yaptığımız ürünlerimizi tanıyalım.

havuzlar-ve-deniz-urunleri

Şişme Havuzlar Görselleri

Kısa sürede ürün yelpazesini çoğaltan firmamız  İstanbul Bağcılar da Şişme Yatak, Şişme Koltuk, Deniz Malzemeleri, Havuz ve Spor Malzemeleri çeşitleriyle Perakende ve Toptan Satış Mağazasında faaliyetine devam etmektedir.

Spor malzemeleri , Şişme yatak ve Deniz ürünlerinde lider markalar olan Delta ,Cosfer ,  İntex ve Bestwey in Satış Bayisidir.

Tüm Türkiye’deki okullara toptan ve perakende malzeme satışı yapan şirketimiz tüm Egzersiz ve Spor  malzemelerinden kondisyon aletlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürün çeşidiyle okulların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Çift Ticaret  dürüst, müşteri odaklı ticaret anlayışıyla sizlere hizmet vermeye internet ortamında da devam etmektedir.

Çift Ticaret sadece  okulların değil spor kulüpleri, üniversiteler ve yaz okulları gibi kuruluşların da ihtiyaçlarını uygun fiyat ve maksimum hizmet garantisi altında karşılamaktadır.

Toptan ve Perakende Satış mağazamız ve E-ticaret mağazamız ile Sizlere Kaliteli Hizmet vermekten Gurur Duyarız.

 

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

0212 433 11 23

Cift.ticaret@gmail.com

info@sismeyatakurunleri.com

info@pilatesurunlerim.com adreslerinden de  bize  Türkiye’ nin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz  7/24 Hizmetinizdedir. Dilerseniz ürünlerimizi yakından Showroom mağazamızdan da görebilirsiniz.

Showroom Adresimiz

Yenigün Mah  13. Sok No: 2 Giriş:2  Bağcılar / İSTANBUL

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments