Sevgi Denizi Fm Radyo


1

radyo-sevgi-deniziBugün sizlere sevgi denizi fm radyosunu sizlere tanıtmak ve eğer yolunuz sevgidenizi fm ‘ e düşerse eğer güzel hoş bir seda ile sevgi denizinde nasıl vakit geçirirsiniz sizlere ip uçları verelim dedik.

Eğer yolunuz sevgidenizi fm ‘e düşerse ilk olarak sizleri aşağıda paylaşacağımız başlık karşılamakta ve sizlere sitede nasıl vakit geçireceğiniz hususunda bilgiler vermektedir.

Sevgi Denizi Fm Radyo Sayfamıza Hoşgeldiniz.”

Sevgidenizi fm platformuna ücretsiz üye olabilirsiniz. sizlerde radyo formumuza üye olarak  sohbet ederken dinlemek istediğiniz şarkıları ve paylaşmak istediğiniz konuları yazabilir keyiflerle dolu program yayınlarımızı takip edebilirsiniz.sevgi-denizi-fm

Radyo Sevgi Denizi Radyosu’nda dostluğun bir bütün olduğu saygının sevginin ve seviyeli muhabbetin zirve yaptığı ayrıca sevgi denizi fm radyosunda insan ayrımı olmaksızın herkesime hitap eden bir platform olma özelliğinin yanı sıra alışılmadık ya da unutulmuş arkadaşlığın yeniden hayat bulduğu yerdir.sevgidenizifm

Kim olursan ol burada sanada yer var !

Sevgi Denizi Fm Radyo‘suna Üye Olmak İçin;

Yapman gereken üye ol veya kayıt ol butonuna tıklamak. Üyelik sözleşmesini kabul etmek seçmiş olduğun ismini girmek ve mail adresinle beraber unutmayacagın bir şifre belirlemek.

 Ve artık sen de aramızdasın…!

Sevgi Denizi Radyosu’nda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üye olurken ahlaksız isim seçmek yasaktır. Adminlerin bu türden kullanıcı adı olan üyelerin kullanıcı isimlerini değistirmeye ya da üyeliklerini bitirmeye hakkı vardır. Üyelik isminizin sonradan degistirilmesi diye birsey söz konusu değildir. Bu konuda yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yukarıda yazılanlardan da görüldüğü üzere sevgi denizi radyosu alışılmış bir radyodan çok dostluğun, kazanç kapısı radyolardan çok maneviyatın, gürültü kirliliğinden çok düzeyli parçaların yer aldığı alışılmış radyodan çok aile ortamında sımsıcak bir sevgi denizi edasında bir radyodur.

Sevgi Denizi Fm Radyo Nasıl Ulaşırsınız

www.sevgidenizi.net

 

En Çok Aranan İlgili Terimler:

  • www sevgidenizi net

Like it? Share with your friends!

1
admin

0 Comments