Perşembe , Mayıs 26 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Sevgi Denizi Fm 1. Yılını Kutluyor

Sevgi Denizi Fm 1. Yılını Kutluyor

Sevgi Denizi Fm 1. Yılını Kutluyor

Bugün sizlere sevgi denizi fm sahibi Ahmet Bey’le yaptığımız röpörtajı paylaşarak sevgi denizi fm hakkında dinliyicilerine bilgi vermek istedik.

Öncelikle Ahmet Bey’e neden böyle bir radyo kurma ihtiyacı hissettiklerini sorduk. Bu sorumuza cevaben aşağıdaki söyleşimizi okuyunuz.

-Sevgi Denizi fm sahibi olarak insanlara kaliteli yayın ve kaliteli sohbet imkanı vermeye çalışıyoruz ve bu arada amacımıza ulaşmaya çalışırken radyomuzda huzurlu bir aile gibi olduk.

İnsanları güldürüp eğlendirmek öncelikli amacımız. Kesinlikle argo kelime bile yasaktır. Amacımız 7 den 70 herkese hitap edebilmek herkesi güldürüp eğlendirmekdir.

Peki kurulduğunuzdan bu yana kaç yıl geçtir aradan ?

– Radyomuz olan sevgi denizi fm ‘i kuralı tam 1 yıl oldu. Bu nedenle bizler de yaptığımız iştişare neticesinde pek yakında 1. yılımızı kutlamayı düşünüyoruz. Kutlamayı ise alışılmış kutlamalar dışında boğazda gemi turu yaparak farklı bir konsept katmayı hedefliyoruz. Böylece hem sevgi fm Dj’lerimizle ve üyelerimizle birliktelik sağlanacak hemde tanışma imkanı sağlanmış olacaktır.

Peki radyonuzda dj’ler kimdir ? nasıl görev yapmaktadırlar ?

SEVGİ DENİZİ FM radyomuzun güzellikleri radyomuzun djleri kaliteli kişilikteler ve her dj kendine has becerisini radyo isteklerine göre sırayla paylaşılması gibi küçük ama bir o kadar da samimi olan bu sistemleriyle tüm üyelere verdigi değeri üyelerin her geçen gün artmasıyla geri dönüş sağlayarak radyomuzun kalitesini kaliteli dostluklara dönüştürmektedir.

Son olarak sevgi denizi fm radyo için bir ne söylemek istersiniz ?

-Aman Dikkat Radyomuz Sizde Bağımlılık Yapmasın.

sevgi-denizi-fm-radyo

Bir önceki yazımız olan İstanbul Estate başlıklı makalemizde istanbul estate, istanbul property ve İstanbul Real Estate hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın