Ofis Taşımacılığı İçin İhtiyaç Duyduklarınız


0

Ofis Taşımacılığı Hizmeti Soruları, Taşıtmak İstediğiniz Eşyalar Ofisinize mi Ait ? Yoksa Ofis Taşımacılığında Kaliteli Hizmeti İstiyorsunuz ? Ya da Ofisiniz Var Nasıl Olsunda Zahmetsiz Olsunu mu ? dert ediyorsunuz.

Yukarıdaki başlıktanda anlaşıldığı üzere sizlere ofis taşımacılığı konunusunda kaliteli ve birinci sınıf hizmet verebilecek firma olarak istanbul’da bizden iyisini bilmiyoruz. Denge nakliyat olarak sizlere şunu net söyleyebiliriz;

“Biz İstanbul’un En Büyük Nakliyat Firmasıyız.”

16 yılı aşkın süredir kaliteli nakliyat hizmeti veren firmamız içinde bulundurduğu kalifiye personelleri sayesinde hem geçmişi analiz ederek hem de  gelişen teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak nakliyat alanında özellikle de ofis taşımacılığı alanında sektörün incisi haline gelmiştir.

Eşyalarınıza birinci sınıf işçilik yapan, çizilmesin, çalınmasın ve kırılmasın diye ambalajlama, sargılama, özel korunaklı saklama malzemeleri ile sizlere nakliyat alanındaki en iyi hizmeti vermekteyiz.

Tabiki bizler bu iddamızı lafın gelişi olarak değil çevremizi özellikle de istanbul nakliyat hizmeti veren firmaları değerlendirdiğimizde ortaya çıkan sonuç karşısında söylemekteyiz. Çünkü her işlek sokakların köşelerinde muhakkak bir kamyonet, nakliye aracına rastlamışssınızdır. Felanca nakliyat diye. Sizlere bu konu ile alakalı olak kuzenimin ofisini taşırken nakliye hizmeti veren firmanın nasıl bir yaklaşımla yaklaştığını ve bizlere daha doğrusu amcaoğluna nasıl bir cevap verdiğinin bizzat tanığı olarak sizlere olayı aktarayım.

Kuzenimin ofisi taşınacaktı; Amcam bir nakliyatçı ile anlaşmış fiyatlandırma ve alacağı hizmet konusunda anlaşmışlar neticesinde. Bende bu olaya eşyaların inip yeni ofise taşınma işlemi olacağı zaman öğrenmekteyim. Firmaya ofiste biraz bireysel taşıma işleminden sonra kalan büyük eşyalar için anlaşmışlar fakat araç dolunca ofis nakliyesi işini yapan bu sözde nakliyatçı bizim sizinle anlaştığımız işlem bu kadar dedi. Bende hani bu işlerden anlayan biri olarak olaya hernekadarda müdahil  olmuş olsam da bir türlü ofis nakliyatı firmasının personellerini ikna edemedim.

ofis-tasimaciligi
Ofis Taşımacılığında Denge

Uzun lafın kısası sadece ve sadece işi eline geçen müşteriyi yolmak olan mahalle aralarında ne vergi veren ne de herhangi bir taşıma belgesine sahip olmayan bu tip nakliyatçıların varlığı neticesinde bizlere bu sonuç çıkıyor.

“Biz Ofis Taşımacılığı konusunda gerek personel gerekse araçlarımızla sizlere verdiğimiz hizmette % 100 başarı sağlamaktayız.”

Bu durumun ortaya koyduğu bir başka konu ise ülkemizdeki nakliyatçıların siz değerli müşterilerimize karşı mutlaka bir sorumluluğumuzun olması ve bu durumun da yasalarla kanunlara dayandırılması gerektiğidir. Eğer ofis gibi önceliği insan içerikli konularda bu hususa dikkat edilmediği takdirde karşılaşılabilecek sorunları varın sizler hayal ediniz.

Şimdiye kadar hizmet sağladığımız yüzlerce müşterilerimize firmamız hakkında bilgi alabilmeniz açısından referanslarımız sayfamızı ziyaret ederek özellikle ofis taşımacılığı hususunun bizler için ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.

istanbul-ofis-tasimaciligi
İstanbul Ofis Taşımacılığı

Sonuç olarak eğer derdiniz kaliteli ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız ve her ince ayrıntısına kadar bu hizmeti verirken ( gerekli teknolojik altyapıyla donanımlarla) daima en iyisini hedefledik ve başarımızı hep bu sistematik hizmet anlayışımızla yakaladık. Firmamızın bu kaliteli hizmetiyle sizler de tanışmak isterseniz, http://www.dengenakliyat.com adlı sitemize giriş yaparak Ofis Taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments