Nikah ve Bebek Şekeri


0

Bugün geniş teferruatlı bir tanıtım yaparak nikah şekeri ve bebek şekerini sizlere tanıtalım. Eğer sizlerde nikah şekeri alacak iseniz mutlaka bu yazımızı okuyun ve okumadan kesinlikle nikah şekeri almayınız. Çünkü Daha önceden yazmış olduğumuz nikah şekeri, bebek şekeri ve nikah şekeri malzemeleri ile alakalı olarak makalelerin hemen hemen çoğunu bir araya toplayarak sizlere eşi benzerini bulamayacağınız bilgi aktarımı sağlamış olduk.

Neticesinde piyaasa bir çok firma var iken ısrarla nikah şekeri alacaklar için mutlaka nikah marketine uğrasınlar dememizdeki maksatı yazımızın sonuna geldiğinizde anlayacaksınız. Hadi size kolay gelsin temmenisi ise ömür boyu mutluluklar dileriz.

Site İsmi : www.nikahmarketi.com

Site Konusu : Nikah şekeri, Bebek Şekeri, Sünnet Şekeri, Nikah Şekeri Malzemeleri, malzemeleri | Nikahmarketi.com

Merkez Adres : Tahtakale Mahallesi Çamaşırcılar Sokak No:10 Eminönü / İstanbul

Telefon Numaraları : 0554 432 22 22

E-mail Adresi : info@nikahmarketi.com

Domain Kayıt Zamanı : Mart 2014

Domain Bitiş Tarihi : Mart 2021

Tanıtım ve Açıklamalar : NikahMarketi.com alan adıyla sizlere evlilik sürecinizde birbirinden güzel nikah şekeri modelleri sunar… Site aracılığı ile başta nikah şekeri olmak üzere bebek şekeri, sünnet şekeri, nikah şekeri malzemeleri gibi binlerce model arasından dilediğiniz sayıda nikah şekerini kolayca satın alabilirsiniz.

nikah-sekerine-genel-bakisNikâh şekeri nişan, nikah, düğün gibi kavramların yeni yüzüdür aslında.  Ben evleniyorum cümlesini söylemek yerine nikah şekerimizi beğendik denildiğilde anlaşılacak cümledir evlilik veya nişan töreni. Bu süreç çiftlerin ve ailelerin söz kesmesiyle başlayan ve ardından nişan, nikâh ya da düğünle taclanan çok eğlenceli bir kavramdır. Bu nanide ve insanın ömründe 1 kez yaşadığı törenden ve tören hazırlıklarından bahsedelim birazda.

Bu son ana sıkıştırılmış düğün hazırlıkları özellikle bayanlar için çok önemlidir ve streslidir. Burada başka bir ayrıntı ise kına geceleridir. Kına gecelerinde bayanlar tamamen memleketlerinin örf ve adetleri karşısında ne deniliyorsa ne uygulanıyorsa o uygulamaları yapıyorlar ve düğün gününe kadar bi hayli yoruluyorlar.

Kına gecelerinde gelen konuklara kına malzemeleri kına, def, davul, yöresel giyim kuşam, kına hediyesi (gelin tarafından verilen), çerezler, içecekler ve sunumdur. Bu yüzden kına geceleri için farklı farklı organizasyonlar söz konusudur. Bu törende bildiğimiz kına dağıtılır veya kutular halinde hazır satılan standart kına kullanılır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi yukarıda bahsettiğimiz kınalarda giyim ve kuşam noktasında farklı çeşitlerde kına kıyafeti ve bunun adet olması konusu vardır. Kına kıyafetleri arasında kına yüz örtüsü, kına tacı, kına kesesi, kına kemeri, bindallı ve bindallı aksesuarları yer almaktadır.

Kına kıyafetlerinin ardından kına için kına dağıtımı yapılacak kına sepetine ihtiyaç vardır. Genellikle kırmızı ve altın yaldızlı renklerle süslenerek hazırlanmış olan kına tepsileri birbirinden güzel desenlere sahiptir. Çünkü kına tepsileri gelinin tamamen kendi organizasyonu içerisinde yer aldığından güzel bir süslemeye sahip olması gerekmektedir. Bu noktada hassiyet gösteren ve türlü türlü onlarca model üreten nikah marketi kına sepeti ve nikah tepsilerini sizlere sunmaktadır.

Kına gecesinin sonunda herşeyin bittiğini sanan çiftlerimizi bir dizi tatlı bir koşuşturma daha  beklediğini belirtmek isteriz. Çünkü bu koşuşturma aslında düğünün bel kemiği niteliğinde bulunur. Hazır bulunan davetiyeler, gelinlik ve damatlığa kadar, gelen misafirlere ikram edilecek nikah şekerinden nikah şekeri malzemelerine kadar bir takım hazırlıklar olması gerekmektedir.

Bu hazırlık aşamalarının en keyifli olanlarından biri şüphesiz nikâh şekeri’dir. Binlerce nikah şekeri ve nikah şekeri malzemeleri çeşidi ve birbirinden güzel tasarımlarıyla beğeninize sunulan nikah şekerleri nikâh törenlerinin vazgeçilmez davetiyeleridir… Nikah şekeri bazen badem şekeri ile bazen draje ile bazen ise bir kurabiye eklenerek içine gıda ürünleri eklenebildiği gibi standart süsleme malzemeleri olan lavanta, magnet, organze tül gibi süsleme malzemeleri ile de nikah şekeri süslü nikah şekerleri haline getirilebilmektedir.. Burada söz konusu tamamen sizin tercih ve zevklerinize aittir.

Peki bu kadar anlatımdan sonra bu nikah şekeri modelini, nikah şekeri malzemelerini, kına malzemelerini, kına sepetini, nikah sepetini, ve son olarak ise nişan makasını nasıl alırız sorusuna bu kadar yoğun geçen stresli bir günde nasıl yetişebileceğinizi düşünün tabiki mümkün olmayacaktır. Fakat en iyisi benim  nikah şekerim olsun diyorsunuz tabiki. İşte internetin bu denli içimizde yaşadığı zamanda nikah marketi bu açığınızı kapatarak sizlere bu fırsatı ayağınıza getiriyor.

Nikah marketi nikah malzemeleri konusunda sizlere gereken tüm nikah malzemeleri geniş ürün yelpazesi, fiyat avantajları ve kolay ödeme kolaylıklarıyla hizmetinizdedir.. Sitemizde bulunan yüzlerce çeşit nikah şekeri modellerinden ve nikah şekeri malzemelerinden faydalanmak isterseniz bir tık kadar uzağınızdayız.

 

Nikah Şekeri Kategorileri :

Nikah şekeri malzemeleri,
Nikah Şekeri Bibloları,
Süsleme Ve Sarf Malzemeleri,
Kutu Modelleri Nikah – Bebek,
Çerçeve Modelleri,
Kese Ve Ayna Modelleri,
Bebek Şekeri Biblo Ve Malzemeleri,
Sünnet Şekeri Biblo Ve Malzemeleri,
Kapı Süsü[Resim: virgul.gif]
Sepet[Resim: virgul.gif]
Tepsi,
Kına Malzemeleri,
Nikah Şekeri Modelleri,
Bebek şekeri modelleri,
Sünnet Şekeri Modelleri,
Şişe Davetiye Modelleri,

İşte ikinci bir nikah şekeri firmasının tanıtımını yaptıktan sonra sizlerin aklında düğün gibi önemli bir organizasyon için nikah şekeri seçiminden nasıl bir yol izleyerek nikah şekeri almanız gerektiğini kısaca da olsa açıklamış olduk.

Çünkü önemli bir organizasyonda ciddi firmalarla çalışanlara sorduğunuzda ürün fiyatı olsun, ürün tedariği ve ulaştırması olsun şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamamışlardır. Sıfır sorun politikasıyla hareket eden nikah marketi firması sizlere binlerce nikah şekeri modelini ulaştırmak için uğraşırken sizlerde en iyi nikah şekeri modelini almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 

bebek-sekeri

Sevimli Nikah Şekeri Modelleri;

Nikahlar için herzaman söylenen bir şey vardır hep ölümsüz olması gibi. Mutlu anınız olan bu günde sonsuz hatırlanması için yüzlerce yöntem vardır fakat bu insanların fikir, hayal gücüyle canlanır ve başarılır. İşte nikah şekeri de bu fikirlerden sadece 1 tanesidir.

Sizlerin hayal gücüne bağlı bir ürün olarak ortaya çıktığını daha önceki yazılarımızda beyan etmiştik.  Nikah şekeri birbirine hasret, birbirine aşık 2 çiftin ömür boyu mutluluklarına adımlarının ilk başlangıcıdır aslında. Nikah şekeri’ne bakarak geçmişi anbe an hatırlayacağı bir objedir aslında. Geçmiştir de diyebiliriz nikah şekerlerine…

2015  trend nikah şekeri modelleri adlı yazımızda bahsetiğimiz üzere nikah şekeri çeşitleri her yıl yenilenmekte ve bir fikir akımıyla sizlerden de gelen istekler doğrultusunda binlerce çeşit modele ulaşmıştır bu akım. Nikah şekeri modelleri arasında oldukça sevimli nikah şekerleri vardır.

Sevimli Nikah Şekeri Modellerine Örnek;

 • kalpli nikah şekeri,
 • çiçekli nikah şekeri,
 • kelebekli nikah şekeri,
 • uğur böcekli nikah şekeri,
 • gelin damat nikah şekeri,
 • kafes nikah şekeri,
 • arabalı nikah şekeri,
 • gemili nikah şekeri
 • faytonlu nikah şekeri,
 • motorlu nikah şekeri,
 • kucakta nikah şekeri ve daha niceleri…

Bu şekerlerin içersinde lavanta, renkli aromalı drajeler, badem şekeri, kolonya, şampuan, oje gibi ürünler de konularak eşi benzeri olmayan eşsiz bir nikah şekeri halini almaktadırlar…

Nikah Şekeri Malzemeleri Toptan olarak Anadolunun her yerine gönderim sağlamaktayız.

Evde nikah şekeri yapacak olanlara, anadolunun ücra köşelerinde bulunan işletmelere nikah şekeri süslemesinde yardımcı olabilmek adına sektör aşkıyla yanıp tutuşan firmamız sizler için nikah şekeri malzemelerini toptan olarak hazırlayıp gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan birbirinden farklı tasarımlara sahip yüzlerce nikah şekeri malzemesini sizlere sunarken ayırt etmeniz gereken hususun ise fiyat politikamız olduğunu hatırlatmak isteriz.

Nikah şekeri malzemeleri adı altında sunduğumuz ürünler nelerdir.

Kurdale Çeşitleri;

Kurdale nikah şekeri‘nin olmazsa olmazlarında süslemenin ana taşını oluşturmaktadır. Renkli çeşitleri bulunmakta ve boyutları dilediğiniz ölçülerde ve miktarlarda gönderimini sağlamaktayız.

Standart kalınlıkları yoktur ince kurdale, kalın kurdale, baskılı kurdaleler de bulunur. Dilerseniz standart mutlu yıllar baskılı kurdale, dilerseniz de gelin damatın adının yazdığı ve tarihinde yeraldığı özel baskılı kurdaleler bulunur. Aşağıdaki örnekte görüldüğü üzere.

NİKAH ŞEKERİ KURDALESİ;

Yine nikah şekeri malzemeleri toptan kalemleri arasına giren nikah şekeri trajesi veya nikah şekeri içine koyulan badem şekerleri yer almaktadır. Badem şekerini toptan kilo bazında alımını sağlayabilirsiniz.
Badem şekerinin beyaz badem şekeri, bronz badem şekeri, sarı badem şekeri, mavi badem şekeri gibi çeşitleri, bulunur. Paketler kiloluktur min. 1 paket siparişi verebilirsiniz dedikten sonra sizlere örnek bir resim gösterelim.

BADEM ŞEKERİ;

Şimdi sırada nikah şekeri süsleme sarf malzemeleri arasında organze tül vardır. Organze tüller standart olarak 22 cm boyutunlarında olmaktadır ve organze tüllerin renk çeşitleri mevcuttur yine. Organze tül bir nikah şekerini en şık yapan bir malzemedir. Nikah şekeri organze tülsüz tıpkı makyajsız bir bayana benzetilir ve bizlerde diyoruz ki organze tül nikah şekerinin süsüdür. Fiyatı ortalama 7-10 tl arasıdır.

NİKAH ŞEKERİ ORGANZE TÜL;

Yazımızı sonlandırmadan son olarakta nikah şekeri süsleme malzemelerinden nazar boncuklarını da anlattıktan sonra yazımızı şimdilik tanıtım için bu kalemlerle sınırlandıralım…
Çünkü anlatılacak ve tanıtımı yapılacak o kadar ürün var ki bu yazımıza hepsini sığdıramadık.
2014 yılının nikah şekeri süsleme malzemeleri bu kadar değil tabi ama bizim anlatmaya çalıştığımız bu kadar. Ama görülen o ki 2015 nikah şekeri modelleri süslemesinde birçok yeni süsleme malzemeleri de ortaya çıkacağı görülmektedir.
Şimdi Nazar boncuğu nikah şekerini süsleme malzemesini tanıtalım.

NİKAH ŞEKERİ NAZAR BONCUĞU;

Nazar Boncuğu olarak iğneli ve yapıştırmalı çeşitleri bulunmaktadır. Nazar boncukları yine diğer klasikleşmiş süsleme ürünlerinin vazgeçilmezleridir. ve  Süslemenin bel kemiğidir de diyebiliriz. İğneli ve iğnesiz olarak kırmızı kalpli, mavi klasik nazar boncuğu, pembe nazar boncuğu gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Fiyatı 5-8 tl arası değişen nikah şekeri toptan satış kalemlerinden olan nazar boncuğunu firmamız sayesinde satın alabilmeniz mümkündür.
Yazımızı şöyle özetleyerek sonlandıralım. Bugün size Nikah Şekeri Malzemeleri Toptan nasıl alabileceğinizi anlattık ardından, nikah şekeri süslemesinde kullanılan malzemeler olarak ; nazar boncuğu malzemesi, organze tül, badem şekeri ve kurdale den bahsederek ana kalemleri anlattık. ve son olarak nikah şekeri 2015 yeni modelleri çıkmaya başladığından bahsettik. ve yazımızı nikahmarketi kalitesiyle tanışmanız dileğiyle teminnisini sunarak sonlandıralım.

Kuş kafesli nikah şekeri modelleri bir kaç çeşittir. Kimisi ev görünümlü kuş kafesli, kimisi sepetli, bugün size kısa bir açıklama ile tanıtacağımız kafesli nikah şekeri modeli ise yuvarlak kuş kafesi nikah şekeri modelidir.

Yuvarlak Nikah Şekeri Kafesi

kus-kafesi-nikah-sekeri

Yuvarlak Nikah Şekeri Kafesi Teknik Özellikleri

 • Kuş Kafesi Nikah Şekeri Bir Nikah Marketi İmalatıdır.
 • Kuş Kafesi Nikah Şekeri Üzerindeki Süsleme Nikah Şekeri Malzemeleri Aşağıdaki Gibidir.
 • Metal Kuş Kafesi
 • Karlı Organze Tül
 • Badem Şekeri Veya Lavanta
 • Beyaz İnce Kurdale
 • Kırmızı Lateks Gül
 • Beyaz Cipso Çiçek
 • Teşekkür Kartı ( isim etiketleri )

Yuvarlak Nikah Şekeri Kafesi Fiyatı:

Nikah marketi ürünü olan yuvarlak kuş kafesi nikah şekerinin fiyatı sitemiz aracılığıyla alacak olanlar için 2.65 tl yerine 2.55 tl ‘dir.

Diyelim ki yukarıdaki yazımızı okudunuz ve kafesli nikah şekeri almak istediniz. Peki ne yapmanız gerekmektedir. Bütün bu sorularınıza çözüm olacak bir kaç ip ucu verelim.

Nikah şekerini almak için http://www.nikahmarketi.com/1031-kus-kafesi-nikah-sekeri.html adlı linke tıklayarak sitenin direkt satış sayfasına giriyorsunuz. Ardından hemen satın al seçeneğine adet miktarını girdikten sonra tıklıyoruz.

Ekrana gelecek olan kişisel bilgileri yani ad soyad adres telefon gibi bilgileri girdikten sonra sipariş sürecini tamamlayarak ürün tutarını havale etmeden önce mutlaka müşteri temsilcilerimizle görüşüyoruz.

Sonra havale işlemini gerçekleştirdikten sonra siparişinizin elinize geçmesini bekliyoruz. İşte 2 3 adımda sipariş tamamladık ve özenle süslenmiş kuş kafesi nikah şekerini nikah törenimiz için hazır bir şekilde gelmesini bekliyoruz.

Bugünlükte sitemizde sizlere bilgi vermek amaçlı yazdığımız makalemizin sonuna geldik. Başka bir yazımızda görüşmek dileğiyle.

 

Nikah şekerleri davetlilerin nikah salonuna kapıda girişte verildiği gibi günümüzde daha çok nikah kıyılıp nikah cüzdanı dağıtıldıktan sonra konuklara dağıtılarak hem geldikleri için eşler tarafından bir ikram hemde teşekkür bağlamında uzun yıllar mutluluklarına ortak edeceği bir sunumdur. Neticesinde davetliler de eşler kadar nikah şekeri alınca mutlu oldukları kaçınılmazdır.

Nikah şekerleri zamanla dönüşüme uğrayarak bebek şekeri, sünnet şekeri gibi değişimler geçirmiştir. Adı ne olursa olsun kime hitap ettiği de farketmeksizin nikah şekerleri bir üretici olarak nikah marketine göre gerçekten 2000’li yıllarda başlayan bir akımla başlayan süreç 2015 nikah şekeri modelleri ile devam ederken sanırım 2020’ye kadar evlenecek çiftlerin, anne adaylarının vazgeçilmezi olacağı kaçınılmazdır.

Sizde nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri almak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Ayrıntılı bilgi için http://www.nikahmarketi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Her sezonda birbirinden farklı modellerde nikah şekeri piyasaya çıkmaktadır. Bu yıl standart nikah şekeri modellerinin yanı sıra vosvos nikah şekeri, çakmak nikah şekeri, defter nikah şekeri modeli, metal ayna nikah şekeri, kafes nikah şekeri, gibi modeller piyasa sürüldü ve ayna nikah şekeri, kafes nikah şekeri bunlar arasında en fazla revaçta olanlar oldu.

2014 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde 2015 yılı nikah şekeri modelleri piyasaya çıktı. Nikah şekeri modeli olarak piyasaya çıkan bu modelleri resim resim sizlere tanıtalım.

nazarlik-nikah-sekeri

Nazar boncuğu nikah şekeri süslenerek yarım beyaz inci ve renk uyumlu kurdale ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.nikah-sekeri-kutusu

Polyester dökme kalpli nikah şekeri kutusu süslenirken mavi kalın kurdale ile file kullanılarak yarım inci eklenince harika bir ürün oldu.defter-nikah-sekeri

Defter nikah şekeri uğur böceği, papatya ve harika bir kurdale ile piyasaya 2015 nikah şekeri defteri olarak çıktı.ayna-nikah-sekeri

Ayna nikah şekeri kırmızı gül ile adeta bir şaheser haline dönüştürülmüş. 2014 nikah şekeri modellerinin incisi durumdadır.kus-kafesi-nikah-sekeri

Kuş kafesi nikah şekeri modeli gerek şıklığı gerekse modelindeki zerafet ile nikah şekeri modelleri arasında zirvede olan modeldir.motorlu-nikah-sekeri

Gelin damat motorlu nikah şekeri modeli çok romantik nikah şekeri modelidir. Tercih edilen modeller arasındadır.bisiklet-nikah-sekeri-cicekli

Bisiklet nikah şekeri modeli kırmızı kurdale ve cipso ile sepetinde lavanta ile adeta hoş bir ev aksesuarı haline getirilmiş.polyester-gelin-damat-nikah-sekeri

Gelin damat nikah şekeri modellerinin en nadide eserinde biri olan bu modelde baskılı kurdale ile nikah şekeri çevrelenerek farklı bir model oldu.

 

İşte yukarıda birkaçını sizlere tanıttığımız nikah şekeri modelleri arasında olan bu nikah şekerleri sizler için derlememizde asıl meselenin bu ürünleri nikah marketi piyasada bulunan diğer firmalardan daha uyguna ve daha kaliteli olarak sunduğundan nikah şekeri almadan önce mutlaka nikah şekeri satıcısı olan nikah marketine uğrayınız.

Nikah şekeri osmanlı zamanında olsa idi günümüze kadar ne gibi değişiklik katarak kendine gelirdi mevzusu her ne kadar da muallakta kalsa da bildiğimiz tek şey 2015 nikah şekeri modelleri gelişen teknoloji ile iyice güzelleşerek kendini geliştirmektedir.

Peki nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, nikah şekeri malzemeleri, gibi konuları üniversitelerin tez konuları haline getirilmiş şekli olarak pdf hali internette mevcutmudur derseniz sizlere linklerini verebiliriz.

Fakat biz direkt nikah şekeri satıcısı  olan nikah marketi sitesinden her incelemeyi yapmak istiyoruz derseniz sizlere gerekli linkleri sunalım.

NİKAH ŞEKERİ, BEBEK ŞEKERİ, TOPTAN NİKAH ŞEKERİ, UCUZ NİKAH ŞEKERİ, UCUZ BEBEK ŞEKERİ, BEBEK ŞEKERİ AKSESUARLARI, NİKAH ŞEKERİ MALZEMELERİ HAKKINDA YAZILMIŞ PDF FORMATINDA DÜKAMANLARA AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

| Nikah Şekeri | Nikah Şekeri Malzemeleri | Bebek Şekeri | Toptan Nikah Şekeri | Ucuz Nikah Şekeri | Ucuz Bebek Şekeri | Bebek Şekeri Aksesuarları | Nikah Marketi |

Yıldız Taşlı Mumluk Nikah Şekeri

Farklılıklar her zaman dikkat çeker ve sizler de dikkat çekici olabilirsiniz. Unutulmaz bir düğün için şık bir nikâh şekeri, nikâhınızı simgeleyecek şirin objelerle süslenmişse, işte o zaman yaldizli-mumluk-nikah-sekerihayatınız boyunca nikâhınızı hatırladığınızda yüzünüzde tebessüm oluşabilir.

Sade nikâh törenlerini renklendirecek olan nikâh şekerleri, asil görünüme sahip bir nikâh şekeriyle canlanabilir. Yıldız taşlı mumluk şeklinde tasarlanmış olan nikâh şekeri, hayatınızın en güzel anının bir temsili olsun istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

Sade bir mumluk üzerine döşenmiş beyaz şık bir yıldız, düğününüzü veya nikâhınızı bir yıldız gibi parlatabilir. Yıldızlara her baktığınızda nikâhınızı hatırlayabilir ve güzel anılarla mutluluğunuza daha da mutluluk katabilirsiniz.

Nikâh şekeri çeşitlerimiz, en özel günleriniz için vitrininde sizleri bekliyor.

Nikah marketi olarak günümüz düğünleri için kazandırdığı binlerce nikah şekeri modellerini dilimiz döndüğünce sizlere paylaşarak sizlerin düğünlerinizin daha da güzelleşmesini sağladık. Bu zamanın kazançlı çıkma temennisi olan çiftler için marketimizce sizlere nikah şekeri modelleri sunuyoruz.

Peki nikah şekeri nasıl düğünlerin vazgeçilmezi haline geldi diye düşünelim ve bu konuda sizlere kısa bilgilendirme yapalım.

Nikah şekeri kavramı bundan yaklaşık 10 yıl kadar öncesine dayalı olarak gelişen yeni bir sektör olarak karşımıza çıkmıştır. Artık klasik düğün merasiminden sıkılan farklı arayışlar içerisinden olan gerek çiftler gerekse düğün organizasyonları yapan firmalar yeni modeller hayal edip tasarlayarak ortaya nikah şekeri modeli çıkmıştır.

Nikah şekeri modelleri de daha kuruluş aşamasında bir kaç model olarak örneğin; badem şekeri kese içinde, kına nikah şekeri, bisküvi nikah şekeri gibi basit klasik modellerde nikah şekeri ortaya çıkartarak kuruluş aşaması başlamış oldu.

Zamanla evlenecek çiftlerimizden gelen geri dönüşler, ardından biriken müşteri taleplerini ortaya çıkardığımızda  devamlı yeni bir nikah şekeri modeli ortaya çıkardık. Tabiki bütün nikah şekeri çeşitlerini bizlerin ortaya çıkarması söz konusu değildir.

Fakat yüzlerce yeni  nikah şekerini bizzat nikah marketi olarak bizler hayal gücü tezgahımızda harmanlayarak ortaya çıkardık. Böyle bir sektörde yer aldığımız için kendimizi şanslı hissettik hep. Çünkü yeni bir dünya evine girecek çiftlerimize veya başka bir deyişle hayatının en önemli atağını yapan bu çiftlerin mutluluklarını paylaşmanın kıvançlarına, heyecanlarına, sevinçlerine ortak olmanın gruru hep bizleri onurlandırmaktadır.

Tabiki farklı nikah şekeri modelleri sunarken sadece hayır işi yapmıyoruz karşılıklı ticari dostluk kurarak müşterilerimizle yakınlarının düğün törenleri için bizleri tercih etmelerini sağlıyoruz.

Peki nikah şekeri nasıl sipariş verilir ? nikah şekeri siparişi verirken hangi adımları izlememiz gerekmektedir. ? Nikah Şekeri Çeşitleri nelerdir ? nikah şekeri sipariş adımları nelerdir ? gibi sorularınıza cevaplarıda kısaca açıklayarak yazımızı sonlandıralım.

Nikah Şekeri Siparişi:

 1. Binlerce çeşit arasından beğendiğiniz modeli seçiniz.
 2. Beğendiğiniz nikah şekerini sepete ekleyerek hemen al butonuna tıklayınız.
 3. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra kullanıcı sözleşmesini ve ödeme yönteminizi seçerek siparişi sonlandırınız
 4. Müşteri temsilcilerimizin sizleri aramasını bekleyiniz.

4 adımda kolayca sipariş verdikten sonra sizleri nikah marketi personeliyle başbaşa bırakarak nikah şekeri modelleri arasında en beğendiğinizi almanız temennisi ile ömür boyu mutluluklar dileriz.

Nikah Şekeri Çeşitleri – Modelleri

 

yelkenli-nikah-sekeriYelkenli Nikah Şekeri

Aslında yelken nedir sorusuna cevapla başlamak isterdim bugünkü bu yazımıza fakat malümunuz hepimiz biliyorduruz yelkenin ne olduğunu veya yelkenin tarihçesini merak etmiyorduruz mantığıyla direkt nikah şekeri olarak tanıtımını yaparak yelkenli nikah şekerini tanıtalım.

Sözün özü kelamımıza başlamadan önce vip bir nikah şekeri modeli olan yelkenli nikah şekeri modelimiz sizlerden gelen yoğun taleplere yetişebilmek adına yeniden yurtdışından nikah şekeri biblosu olarak getirterek sizlerin taleplerini karşılama amacıyla stoklarımızı yeniden doldurduk.

Elimizde şuanda yelkenli nikah şekeri isteyenler için var olan bu modelimizi süslerken çok titiz davrandığımızı çünkü denizci bir çiftin tercih edebileceği varsayımıyla denizcilerinde çok titiz ve dikkatli olduğu gerçeği ile yelkenli nikah şekeri modelini süslerken bizlerde aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

Peki şimdi sizlere yelkenli nikah şekeri modelini tanıtan kısacık özet tanıtımla başbaşa bırakalım.

Nikah şekerleri bir düğünü yıllar sonra bile hatırlanabilir kılan yegane unsurlardan biridir. Özellikle sevimli biblo ve magnetlerden oluşan nikah şekerleri konuklarınızın evinde baş köşede durmaya devam ederler. Yeni evlenen tüm çiftlerin zevkine uygun olarak tasarlanmış pek çok nikah şekeri seçeneği mevcuttur. Kimi çiftler sade ve zarif ürünleri tercih ederken, kimileriyse süslü, parıltılı ve gösterişli seçeneklerden yana oylarını kullanırlar. Sitemizde her zevke hitap eden pek çok seçenek yer almaktadır.

Son zamanlarda deniz manzaralı bir salonda veya havuz başında yapılan törenlerde en çok tercih edilen ve bu konsepti tamamlayan ürün yelkenli nikah şekeri olmuştur. Özellikle salonun ve masaların renklerine uygun biçimlerde süslendiğinde tüm konuklarınızın beğenisini kazanacak olan bu ürünlerin çeşitleri sitemizde mevcuttur.

Ahşap Gemi Nikah Şekeri modelimizde bir adet Gemi biblosu, sedef kurdale ve krem karlı tül kullanılmıştır.

Ürün üzerinde istenilen tüm değişiklikler yapılabilir extralar ücrete tabiidir.

 

Polyester Kuğu Nikah Şekeri çok zarif bir model olarak nikah marketi‘nin şık nikah şekeri modellerinden biridir. Bizlerde kuğu nikah şekeri modelinin bu denli zarif modelini sizlere tanıtmak istedik.

Polyester kuğu nikah şekeri modellerini bizlerin üretim alanında sizler için üretime aldığımız bu modeli ilerleyen dönemlerde daha da güzelleştirerek farklı modeller halinde sizlere sunuyoruz.

Polyester nikah şekeri modellerinden bizim üretim imalatımızdan kısacası kendi tezgahımızda ilmek ilmek işlenerek siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Polyester Kuğu Nikah Şekeri’ni sizlere tanıtalım.

Pol. Kuğu Nikah Şekeri Bir Nikah Marketi İmalatıdır.polyester-kugu-nikah-sekeri

Pol. Kuğu Nikah Şekeri Modeli Üzerindeki Süsleme Ve Nikah Şekeri Malzemeleri Aşağıdaki Gibidir.

 • Beyaz Polyester Kuğu
 • Beyaz Altın İnce Kurdale
 • Raket Badem Şekeri
 • Beyaz Kuş Tüyü
 • Beyaz İnci
 • Lavanta
 • Magnet
 • Teşekkür Kartı ( isim etiketleri )

 

Not: www.nikahmarketi.com u bu denli prestijli marka yapan siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Şirketimizi Beğenilir kılan müşterilerimizin hayalindeki tasarlamış oldukları modelleri bizimle paylaşıp özel ürün yaptırmalarıdır.

Eğer sizinde aklınızda yaptırmak istediğiniz nikah şekeri modelleri varsa lütfen müşteri temsilcimizle irtibata geçip bizi yönlendirip hayalinizdeki ürünü yaptırabilirsiniz.

 

                                   Siz Hayal Edin Biz Sizin İçin Size Özel Ürünler Yapalım.

 • Nikah  şekeri  fiyatları bir adet  ürünün fiyatı olup en az 50 adet için  geçerlidir, minimum sipariş verebileceğiniz miktar 50adettir.
 • Ürün Fiyatlarına KDV dahildir.
 • Teslimat süresi 5 ile 7 iş günüdür. Özel tasarımlı ürünler için bu süre en az 7 iş günüdür.
 • 200 TL ve Üzeri Tüm siparişleriniz için kargo ücreti  Nikah Marketi’ne aittir.
 • Nikah şekeri, Bebek Şekeri siparişlerinizde Lavanta yada Badem şekeri konulması için fiyat farkı alınmamaktadır.
 • Şekerler üzerinede bulunan isim etiketleri ücretsizdir.
 • Nikah şekeri malzemeleri ‘ne ilişkin sitede yer alan ürünlerin renkleri kullanmakta olduğunuz bilgisayarın ekran çözünürlüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Buna bağlı olarak nihai ürün ile ekranda gördüğünüz  ürün arasında ton farklılıkları ekran çözünürlüğü nedeni ile yaşanabilmektdir.
 • Tüm diğer talperiniz için Hafta içi 09:00 – 24:00 Cumartesi/Pazar 09:00 – 24:00 saatleri arasında müşteri  hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 • Nikah marketi Ürünleri tamamen kendi ithalatımız ve süslenmiş nikah şekerleri tamamen nikah marketi imalatıdır.
 • Nikah marketi’nden toptan ve parekende nikah şekerleri tedarik edebilirsiniz.

nikah-sekeri-fiyatlari

Nikah şekeri fiyatlandırması bir çok etkene bağlı olarak değişmektedir. Nikah şekeri alırken aldığınız nikah şekerinin pahalı mı olduğu yoksa ucuz mu olduğunu anlayacağınız kısa ama anlamlı bir yazıyı sizlerle paylaşacağız.

Nikah şekeri üzerinde kullanılan malzemelere ve nikah şekeri biblosu olarak kullanılan objeye bağlı olarak fiyat değişikliği göstermektedir. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak;

Nikah Şekeri Fiyatına Etkileyen Faktörler

 • Nikah şekeri biblosu
 • Nikah şekeri süsleme malzemesi
 • Nikah şekeri işçiliği
 • Nikah şekeri kolay süslenmesi
 • Nikah şekeri firmasının insiyatifi

İşte maddeler halinde nikah şekeri fiyatına etki eden etmenleri sıraladık. Çünkü bazen bir müşterinin bile aklına acaba ben bu ürünü pahalıya mı aldım sorusunun bizde oluşturduğu o değişik duygu açısından sizlere bu konuyu derlemek istedik.

Diyelim ki 200 adet vosvos nikah şekeri arabası alıcaksınız. Sizlere bir maliyet hesabı yapacak olursak durumun ciddiyetini ve bizim bu konudaki hasssasiyetimizi anlamış olucaksınız.

Vosvos otomatik arabayı biblo olarak toptan alıyoruz ve her koliden renk renk çıkan vosvosların ana maliyetini hesaplıyoruz. Birim maliyetine ne kadar ettiğininde tespiti yapıldıktan sonra üzerinde hangi malzemelerle güzel görüntü elde ederiz onu hesaplıyoruz.

Üzerinde kullandığımız malzemelerin de fiyatlandırmasını yaptıktan sonra bütün kalem maliyetlerin üzerine işçilikte ilave ederek işlemi tamamlıyoruz.

Toplamda vosvos nikah şekeri 10.00 tl gibi çok cuzi bir karla satışa hazırlanıyor. Bu durumun nasıl işlediğini de anlattıktan sonra bu denli şeffaf bir anlayışa sahip olan nikah marketini sizlere tanıtalım.

Nikah Şekeri İnternet: www.nikahmarketi.com

Nikah Şekeri E-mail: nikahmarketi@hotmail.com

Nikah Şekeri sipariş Tel : 0554 432 22 22

Nikah Şekeri Kategorileri : nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, nikah şekeri malzemeleri, çerçeveler, nikah şekeri kutuları, nikah şekeri tepsileri, nikah şekeri keseleri, nikah şekeri bibloları, sünnet şekeri bibloları, bebek şekeri bibloları, nikah şekeri makasları, nikah şekeri çeyiz sandığı

Nikah Şekeri Malzemeleri: cipso, lateks gül, lavanta, tül, tüy, silikon tabancası, karlı organze, uğur böceği, inci, nazar boncuğu, vb.

Sizlerde ihtiyacınız olan nikah şekerlerini almak istediğinizde sitemize uğrayarak sizler için profesyonelce çekilmiş olan nikah şekeri modellerimizden istifade edebilir nikah törenlerinizi bizim engin fikirlerle ortaya koyduğumuz modellerimizi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey googleden bizlere ya nikah şekeri yazarak ya da nikah marketi yazarak ulaşmanız. Şimdilik bu kadar.

Bu yazımızda sizlere bebek şekeri yapımında kullanılan malzemelerden bahsederek iyi bir bebek şekeri yapımında hangi malzemeleri kullanmanız gerektiği hakkında da detaylı örnek vericez. Ardından bebek şekeri için bizlerin sizler için süsleyip satışa sunduğumuz bebek şekeri modellerinin görsellerini paylaşarak hem fikir edinmenizi hem de saatın almanızda kolaylık sağlayacak direkt linkleri vericez.

Bebek şekeri yapımında öncelikle hangi malzemeler kullanılır aşağıda bulabilirsiniz yani okumaya devam ediniz.

Bebek şekeri malzemeleri

 

 • Beyaz Tül
 • Beyaz Cipso Çiçek
 • Kırmızı Lateks Gül
 • Kırmızı Benekli Kurdale
 • Badem Şekeri
 • Teşekkür Kartı ( isim etiketleri )

Üzerinde özetle yukarıda kullanılan kurdaleye çeşitli renklerde kullanabiliriz ardından lateks gül olarak farklı renk ve modellerde sizlerin isteğine göre motiflenerek uygun konsepte satışa hazırlanır.

Örneğin; bir bebek şekeri süslemesinde lavanta yerine küçük kurabiyeler veya çikolata drajeler kullanılarak misafirlerinizin tatlı yiyelim tatlı konuşalım atasözüne uygun bir hava da oluşturulabilir.

Şimdi sizlere bebek şekeri nasıl sipariş verebilirisiniz ondan bahsedelim.

Bebek Şekeri Siparişi

 1. Öncelikle Bebek Şekeri linkine tıklayarak bebek şekeri modelleri gezilir
 2. Beğenilen bebek şekeri modeli incelenir ve seçim yapılır.
 3. Beğenilen modelin boyutu ve ölçüleri müşteri temsilcileri aranılarak detaylandırılır
 4. Ardından sipariş sepete eklenerek sisteme gönderilir.
 5. Ek bilgiler ve notlar alanına istenilen özellikteki bilgiler de yazılarak eksiklik olmaması sağlanır.
 6. Son kez müşteri temsilci tarafından gelen arama beklenir.
 7. Son olarak ödeme havale edilerek siparişin gelmesi beklenir.

Böylece 7 adımda bebek şekeri siparişi verilerek yeni doğan bebeklerimiz, göz nurlarımız için bir hoş geldin adından organizasyon yapılarak dünyaya teşrifleriyle bizleri onurlandırmaları adına teşekkür edilmiş olur.

Hem doğumla beraber görüme gelen misafirleri de tatlı bir tebessüm katmayı sağlar. Şimdi aşağıda sizlere bebek şekeri modelleri görsellerini aşağıda paylaşalım.

Bebek Şekeri Modelleri

 

Şimdi de sizlere direk bir kaç bebek şekeri modelini satış linkli resimlerini sunarak satın almak isteyenler için bir fırsat olmuş olsun.

Bebek Şekeri
1.95 TL

1.95 TL

Nikah Şekeri Online Sipariş

Nikah şekerini daha önce eminönüne giderek ürünlerin bizzat kendilerini görerek alıyorduk. Şimdi ise internet çağının gelişmesiyle her eve bir bilgisayar ve her bireye artık akıllı bir telefon düşer oldu.

Teknolojinin bu gelişmesine paralel olarak zamandan tasarruf sağlandı. Çünkü daha önce Esenler’de oturan bir evlenecek çift eşiyle birlikte Eminönü’ne gitmesi demek 2 saat orada nikah şekerci dükkanlarını gezmesi de 1 2 saat ettimi size 4 saat eee birde bu yolun geri dönüşü var…

İşte şimdi oturduğunuz yerden google‘ye nikah şekeri yazıyorsunuz ve karşınıza nikahmarketi.com çıkıyor ve siteye giriyorsunuz. Alışverişinizi yapıyorsunuz ve 3 iş günü içerisinde siparişiniz evinizde. İşte gelişen teknoloji ile online sipariş imkanı ile sipariş vermek bu kadar kolay…

Şimdi Nikah Şekeri Sipariş Sürecini Maddeler Halinde Verelim.

Nikah Şekeri Online Sipariş Adımları:

 • Google’ye nikah şekeri yazıyorsunuz.
 • nikahmarketi.com a girip sipariş vermek istediğiniz ürünün kategorisine giriyorsunuz.
 • Diyelim ki Nazar Boncuklu Nikah Şekeri’ni beğendiniz. Ve sipariş olarak 300 adet sipariş vermek istiyorsunuz.
 • Beğendiğiniz nikah şekeri resminin altında sepete ekle ve ürünü incele seçeni vardır.
 • Sipariş için sepete ekle seçeneğini seçiyorsunuz veya ürünü incelemek isterseniz ürünü incele seçeneğini tıklıyorsunuz.
 • Bizim önerimiz önce nikah şekerini inceleyerek detay ve nikah şekeri süsleme malzemelerine bakınız.
 • Sipariş vereceğiniz miktarı 300 olarak ayarladıktan sonra hemen satın al seçeneğine tıklıyoruz.

Siparişi satın al dediğinizdeki görsel resim aşağıdaki gibidir.

nikah-sekeri-sipari

 

Yine nikah şekeri online sipariş verirken süreci maddeler halinde anlatmaya devam ediyoruz.

 • Teslimat bilgilerindeki adınız, soyadınız, telefon numaranız, eposta, adres gibi boş alanları doldurarak sipariş vere tıklayıp siparişimizin son adımını da tamamlıyoruz
 • Kapıda ödeme ve havale ile ödeme seçenekleri bulunuyor dilediğiniz bir seçeneği seçiyoruz.
 • siparişi ver dediğimizde nikah şekeri ödemesini yapacağınız banka hesap bilgilerimiz çıkacaktır oraya ödeme yapıyoruz.
 • Ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi formundan siparişi geçtiğinizi ve ödeme bilgisini tarafımıza gönderdiğinizde ürününüz hemen ayarlanmaya başlar ve sizlere 3 iş günü içinde teslim edilir.

İşte online olarak internetten nikah şekeri siparişi verebileceğiniz gibi toptan nikah şekeri siparişlerinizi de sitemiz aracılığı ile veya bizleri 0554 432 22 22 nolu sipariş hattından arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizlerde nikah şekeri alıp nikah törenlerinizde birbirinden güzel nikah marketi ürünleri olan nikah şekerlerinden sipariş vermek istiyorsanız acele ediniz.

Yukarıda özetlemesini yaptığımız ürünüzü almak için geç kalmadan arayın ve oturduğumuz yerden bir tık ile hemen alın.

logoPazar günü düğün yapacaklar genelde cuma günü nikah işlemlerini tamamlayıp cumartesi kına yapıp pazarda düğün yaparlar. İşte sizlere bu konuyu düğün zamanlamasını kısaca anlatalım.

Diyelim ki cuma günü düğününüz var bu günü tanıtalım 3 gün ü anlatarak düğün tören mantığınının anlaşılmasını sağlayalım

Cuma günü düğünü olacak olanın pemşembe gecesidir genelde kına gecesi. O günde kız tarafı kendi yerinde erkek tarafı erkek tarafları arasında kendilerince kına düzenlerler. Genelde kız gelin adayına kına yakılır arkadaşları kınayı getir ana adlı türküyü çığırır ışıklar söndürülür vs böylece kız tarafının kına gecesi yad edilir.

Erkek tarafında ise yörelere göre değişen oyunlar oynanır sağdıç adı verilen erkeğin yakın arkadaşları arasından seçilen genelde bu aradaşı döverler oyun içinde bütün oyunları damat yerine ona yaparlar derken kına gecesi erkek kısmında da böylece sonlanmış olur.

Şimdi sıra cuma sabahı hazırlıklar tamamlanır. Damat damat tıraşı olur, Gelin gelin bakımı saçı yaptırır ve düğün saati gelince düğün yapılıp tamamlanır  genelde istanbulda düğün salonlarında yapılacak düğünler öğlen 1 akşam 5 arası veya akşam 7 gece 11 arası şeklinde olmaktadır.

Cumartesi günü düğünü olacaklar cuma gününü kına gecesi yapmaktadırlar. Cuma günü yine yukarıda bahsettiğimiz kına gecesi süreçleri tamamlanır ve cumartesi alınan saatlerde düğün yerine getirilir.

Pazar günü düğün yapacaklar ise yine aynı nizamda cumartesi kına gecesini tamamlarlar. Pazar günüde seçilen saatlerde düğün merasimi gerçekleştirilir.

İşte gördüğünüz üzere kına gecesi ve düğün günü klavuzu adlı süreçte sadece yüzeysel tanımlama yaptık. Asıl bu günlerde yapılması gereken alışverişler veya hazırlıkların zorluğudur mesele olan.

Düşünün bazen nikah töreni yapar çiftler evlendirme dairesinde. Burada çiftleri yalnız bırakmayan konukları için de çiftler nikah şekeri dağıtırlar.

Bu mesele bu kadar basit değildir işte. Çünkü nikah şekerinin seçilmesi nikah şekeri malzemelerininin istenilen özelliklerde olması ve bu nikah şekeri siparişinin istenilen tarihte elinizde olması da başlı başına bir süreçtir.

Nikah Şekeri sipariş sürecini çiftler titizle yönetmeli yoksa nikah günü sıkıntılı zor anlar yaşarlar. Şimdi size nikah öncesi nasıl nikah şekeri siparişi vermeniz gerektiğinin ip uçlarını verelim.

 

Nikah Şekeri Siparişi Verilirken Dikkat Edilecek Ayrıntılar;

 1. Nikah şekeri en az 2 hafta önce gerekli anlaşmalar yapılmalı ve sipariş verilmelidir.
 2. Nikah şekeri siparişi verdikten sonra ara ara sipariş hakkında bilgi istenilmelidir.
 3. Eğer imkanınız varsa nikah şekeri siparişi verdiğiniz işletmeye bizzat gidip kontroller sağlanmalı.
 4. Nikah şekeri karışık zor bir ürün haline getirmeden basit bir o kadar da şirin bir nikah şekeri seçilmeli
 5. Nikah şekeri malzemelerinin belirgin olmasına dikkat edilmeli
 6. Siparişin ödemesini yaptığınız makbuzları ürünü teslim alana kadar saklanmalı.
 7. Müşteri hizmetlerinin kalitesini konuşmanızla iş bilirliğini kontrol ediniz.
 8. Sipariş vereceğiniz nikah şekeri sitesindeki görsellerin net ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz.
 9. Sipariş verdiğinizde mutlaka yetkili ile irtibata geçiniz.

 

işte bizlerin sizlere düğün merasiminizde sıkıntı yaşamamanız için önerilerimizi dikkate aldığınızda güzel bir tören yaşarsınız. Bizden demesi fakat bunu hayata geçirip geçirmemek sizin elinizde.

Haydi size mutluluklar biz çıkalım kerevetine.

 

En Çok Aranan İlgili Terimler:

 • oyuncak vosvos süsleme
 • yagmur ticarethanesi
 • çeyiz süsleme malzemeleri
 • incili ayna malzemeleri

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments