Nikah Şekeri Firmaları


0

Nikah şekeri sektörünün liderleri konumunda olan 2 farklı nikah şekeri firmasının tanıtımını bu pazar tatildeyken sizlerle paylaşıp sizlerin çay yudumlarken keyifle okumanızı düşündük. Hadi kolay gele.

suslenmis-nikah-sekeriSite İsmi : Berranikahmalzemeleri.com

Site Konusu : Nikah şekeri malzemeleri | Berranikahmalzemeleri.com

Domain Kayıt Zamanı : Kasım 2013

Firma adı : Berra Nikah Şekeri Ltd. Şti.

Merkez Adres : Tahtakale Mahallesi Çamaşırcılar Sokak No:10 Eminönü / İstanbul

Telefon Numaraları : 0212 527 34 15 veya 0532 586 87 51

Tanıtım ve Açıklamalar : Berranikahmalzemeleri.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile başta nikah şekeri olmak üzere sünnet şekeri[Resim: virgul.gif] bebek şekeri[Resim: virgul.gif] kına malzemeleri gibi pek çok sayıda ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Firma yetkilileri ile görüştüğümüz konular başında yeni nikah şekeri modellerinin günümüzde neden bu denli fazla olduğunu sorduk. Onlardan aldığımız cevaplar doğrultusunda sizler için derlediğimiz konularla sizleri aydınlatacağız.

Nikah şekeri modellerinin bu denli fazla oluşunun başında nikah şekeri firma sayısının epeyce fazla oluşu ve daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi her yeni bir ürün nikah şekeri üreticisinin hayal gücüyle geliştiğinden nikah şekeri firması ne kadar çok ise nikah şekeri modelinin o derece fazla olduğu gerçeğidir söyleminde bulunmuştuk.

Fakat bu durumun müşteriler açasından avantajdan çok dezavantaj olduğu da kaçınılmazdır. Çünkü çöp niteliğinde nikah şekeri olunca piyasa da müşterilerimiz nikah şekerinin en iyisine ulaşmakta zorlanmaktadırlar.

Hem ucuzca olan sizler için ürün-fiyat politikasıyla kaliteli ürünü uygun fiyatla piyasaya sunduğumuzdan nikah şekeri satıcılarının çok olması sizlerin kaliteliye ulaşmanızı zorlaştırmaktadır.

Çünkü artık firmalar 3 – 5 kuruş masraf yapıp sitelerini yukarıya çıkartıp sizlere kötü nikah şekeri modelleri ile hizmet verdiği günümüzde bizlere ulaşabilmeniz güç olduğundan güzel nikah şekeri modellerini sizlere ulaştırmakta zorluk yaşıyoruz.

Diyelim ki nazar boncuğu nikah şekeri alacaksınız. Bilgisayarınıza, laptopunuza, tablet veya akıllı telefonunuzda google’ye girdiniz orada anahtar kelime olarak nazar boncuğu nikah şekeri yazdınız. Önünüze bir sürü seçenek çıkar fakat http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&cad=rja&uact=8&ved=0CHoQFjAM&url=http%3A%2F%2Fwww.nikahmarketi.com%2F272-nazar-boncugu-igneli-lacivert.html&ei=uk4VVMvTNYTXaoyVgfAF&usg=AFQjCNHPo4dIZjacnRskm07sHxocQeJbww&bvm=bv.75097201,d.d2s

bu link google aramalarında 8. sırada olduğu için müşteri nazar boncuğu nikah şekeri arıyorsa bize kadar gelmesi biraz zor gibi. ilk önüne çıkan firmayı seçerek telefon ediyor ve bir şekilde ikna olarak kötü nikah şekeri modelini alıyor.

Tüm bu gerçekler karşısında firmamıza kolayca ulaşabilmeniz için sizlere örnekler, iletişim numaraları, kısa yoldan bizlere ulaşabileceğiniz site linki, ürün gruplarımız gibi onlarca bilgiyi tüm şeffaflığıyla sunarak sizlerin kazançlı bir alışveriş yapmasını istediğimizden bu makaleyi yazma gereği duyduk.

Nikah marketi ürünleri arasında olan nikah şekerini tanıtan, bebek şekeri, sünnet şekeri ve nikah şekeri malzemelerinin en büyük satıcısı olan nikah marketinin görsel görüntüsü
Nikah marketi ürünleri arasında olan nikah şekerini tanıtan, bebek şekeri, sünnet şekeri ve nikah şekeri malzemelerinin en büyük satıcısı olan nikah marketinin görsel görüntüsü

Şimdi Dilerseni Başka Bir Nikah Şekeri Firmasınıda tanıtarak yazımızı sonlandıralım.

Site İsmi : www.nikahmarketi.com

Site Konusu : Nikah şekeri malzemeleri | Nikahmarketi.com

Domain Kayıt Zamanı : Mart 2014

Domain Bitiş Tarihi : Mart 2021

Merkez Adres : Tahtakale Mahallesi Çamaşırcılar Sokak No:10 Eminönü / İstanbul

Telefon Numaraları : 0554 432 22 22

Tanıtım ve Açıklamalar : NikahMarketi.com alan adıyla sizlere evlilik sürecinizde birbirinden güzel nikah şekeri modelleri sunar… Site aracılığı ile başta nikah şekeri olmak üzere bebek şekeri, sünnet şekeri, nikah şekeri malzemeleri gibi binlerce model arasından dilediğiniz sayıda nikah şekerini kolayca satın alabilirsiniz.

Nikah Şekeri Kategorileri :

Nikah şekeri malzemeleri,
Nikah Şekeri Bibloları,
Süsleme Ve Sarf Malzemeleri,
Kutu Modelleri Nikah – Bebek,
Çerçeve Modelleri,
Kese Ve Ayna Modelleri,
Bebek Şekeri Biblo Ve Malzemeleri,
Sünnet Şekeri Biblo Ve Malzemeleri,
Kapı Süsü[Resim: virgul.gif]
Sepet[Resim: virgul.gif]
Tepsi,
Kına Malzemeleri,
Nikah Şekeri Modelleri,
Bebek şekeri modelleri,
Sünnet Şekeri Modelleri,
Şişe Davetiye Modelleri,

İşte ikinci bir nikah şekeri firmasının tanıtımını yaptıktan sonra sizlerin aklında düğün gibi önemli bir organizasyon için nikah şekeri seçiminden nasıl bir yol izleyerek nikah şekeri almanız gerektiğini kısaca da olsa açıklamış olduk.

Çünkü önemli bir organizasyonda ciddi firmalarla çalışanlara sorduğunuzda ürün fiyatı olsun, ürün tedariği ve ulaştırması olsun şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamamışlardır. Sıfır sorun politikasıyla hareket eden nikah marketi firması sizlere binlerce nikah şekeri modelini ulaştırmak için uğraşırken sizlerde en iyi nikah şekeri modelini almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments