Nano Borvit Jel


0

borvit-reklam

borvit-telefonNano Borvit Jel için hemen sipariş verin; Dilerseniz siz çağrı bırakın biz sizi arayalım. Borvit jel almanın en kolay yolu; bizlere “Telefon” ile ulaşın…

Telefon numaralarımız :

Tel-1: 0536 590 58 80 – Tel-2: 0534 203 59 33

Not: Sitemizden borvit jel için form doldurup gönderdiğinizde bazen sistem yoğunluğundan dolayı tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz elinize geçmeyebilir. Lütfen siparişlerinizi bizlere ÇAĞRI atarak veya direkt ARAYARAK borvit siparişi veriniz.

 

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Şimdiye kadar satışını gerçekleştirdiğimiz borvit jeller için kötü anlamda geri 1 kez bile dönüş sağlanmadı. Aksine denemek için 1 paket borvit nano jel alan müşterilerimizden 4 paket daha alıp 1 pakette tarafımızdan hediye olarak daha önceki adreslerine gönderilmiştir. Sizlerinde cildinizde sorunlarınız varsa lütfen denemek için bile olsa alıp denemenizde fayda olduğunu düşünmekteyiz.

Borvit almak veya borvit kullanımının nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız öncelikle sitemizden faydalanabilirsiniz. Hala borvit nano jel ile alakalı kafanıza takılan sorunuz olursa çekinmeden müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Bizlerden size tavsiye olarak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 1. Borvit Jeli Kullanmadan önce alerjiniz var ise mutlaka doktorunuza başvurmalısınız.
 2. Nano borvit jel‘i direkt yüzünüze sürmeyiniz, öncelikle elinizde uygulamasını sağlayınız.
 3. Borvit jeli eğer elinizde herhangi bir tepkime oluşturmadıysa yüz bölgenizde küçük lokasyonlar ile uygulama yapınız.
 4. Nano jel borvit‘i gözünüzle kesinlikle temas ettirmeyiniz.
 5. Cildinize uyguladığınız bakım süresi bittikten sonra yüzünüzde herhangi bir şekilde borvit jel posası bırakmayacak derecede ılık su ile durulayınız.

Sonuç olarak eğer bu muhteşem bir borvit jel diyorsanız arkadaşlarınıza da bizleri tavsiye ederek onlarında bu mucizevi borvit jel ile tanışmasını sağlayınız…

Tüm cilt sorunlarına Nano Borvit TEKNOLOJİSİ!borvit-kampanya

Gün geçmiyor ki, gelişen teknoloji insanların sorunlarına çare üretmesin. Bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek uç ürünler haline getiren Fhm Nanoteknoloji Akdemisi Bor veToryum Ürünleri Ar-Ge merkezi, ürettikleri nano bor elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit teknolojisi adını verdiği ürünü üretti.

 

BOR NEDİR?

Bor, ametal (metal olmayan) sınıfında B harfi ile gösterilen bir kimyasal elementtir. Aslında metal ile ametal arasındaki bir sınırdadır. Bor ilk defa 1808 yılında Gay-Lussac, Louis Jacques Thenard ve Sir Davy tarafından bor oksidin potasyum ile ısıtılmasıyla elde edilmiştir. Daha saf bor, ancak bromit veya klorit formlarının tantalyum flamenti vasıtasıyla hidrojen ile reaksiyona sokulmasıyla elde edilmektedir. Bor ismi borun tuzu olan boraks dan türetilmiştir .

İçeriğinde neler var?

Aqua, Glycerine, Triethanolamine, Carbopol, Propylene Glycol, Nano Borium Powder, D-Panthenol, Dmdm Hydantoin, Methylcholoroisothiazolione, Mthyllisothiazoline.

 Nano Borvit Jel‘in Faydaları;

 • Bay ve bayan kullanımı için uygundur.
 • Solgun ve kuru ciltlerin yenilenip canlılık kazanmasına,
 • Parlak ve nemli bir cilt oluşumuna,
 • Sebore dengesinin sağlanmasına,
 • Cildinize doğrudan detoks etkisinin yaratılmasında,
 • Siyah noktaların temizlenmesine,
 • Sivilce ve Aknelerden kurtulmanıza,
 • Cilt tonunuzun dengede tutulmasına,
 • Kırışıklık ve yaşlılık belirtilerinin azalması ve geciktirilmesine, yardımcı etkiye sahiptir.

borvit-etkisi

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments