Nakış Makineleri’nde Kampanya


0

2015 yılına sayılı günler kala “aydın makine” tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla özel ikinci el nakış makinelerinde kampanyalı fiyatlar sunmaya hazırlanmaktadır.

Firma yetkilileri ile yaptığımız toplantı sonucunda Gökhan Bey, ikinci el nakış makinası sektörü artık sıfır nakış makinesi piyasası kadar sektörde artık kendini bende varım dedirttirmektedir.

Nakış makinesi işi zevkli iştir. Her insanın mutlaka bu teknolojik hayata adım atarak bir nevi robotların dünyasında dolanmaları gerekmektedir.

Yine gerek barudan nakış makinesi olsun, gerekse swf nakış makinesi ya da tajima nakış makinesi olsun hepsinin kendince alanında zirve de olduğu durumlar söz konusudur.

İkinci el nakış makinesi denilince artık Aydın Makine akla gelmesinde sizce en önemli etken nedir diye sorduğumuzda aldığımız cevabı sizlerle paylaşalım.

Sektör daima bir teknik servisin kontrolünde gelişen, kalifiye teknik servis ekibine ihtiyaç duyulan bir merkezdir. Bu merkezde firmamız bünyesinde kurulumdan montajına kadar montajdan çalıştırılmasına kadar hep bir profesyonel ele ihtiyaç olan bu alanda firmamızın personelleri sattığı ikinci el makinanın yanı başındadır.

Bu da diğer satıcılardan bizleri ayıran en önemli faktörler içerisinde, tercih edilen makinecilerden bizleri zirveye taşıyan karakteristik özelliğimizdir.

Size son olarak sizlere satışa sunduğumuz ikinci el nakış makinasını tanıtıp yazımızı sonlandıralım.

Tajima 15 Kafa 50x100 Çalışma Alanı 4 Pullu 2011 model
Tajima 15 Kafa 50×100 Çalışma Alanı 4 Pullu 2011 model
tajima
56,500.00€
 

Tajima 15 kafalı 2011 model olan bu ikinci el nakış makinesi tertemiz sıfıra yakındır. aşağıda teknik özellikleri mevcuttur. Sizlere ikinci el nakış makinesinde kampanya dediğimizde umarım bu yazımız açıklayıcı faktör içermektedir.

Şehir : İstanbul
İlçe : Merkez
Semt : Merkez
Cins : TAJİMA NAKIŞ MAKİNASI
Marka : TAJİMA
Model : 2011
İlan Başlığı : TAJİMA NAKIŞ MAKİNASI
Açıklama : TAJİMA NAKIŞ MAKİNASI ÇOK TEMİZ,SÜREKLİ BAKIMLARI YAPILMIŞ, 2011 MODEL . GECE ÇALIŞMAMIŞTIR. 15 KAFA 12 İĞNE  50×100 Çalışma Alanı, 4 Pullu,
Fiyat : 56.500,00 Euro

Not: 2011 MODEL TAJİMA 50X104 PULLU YIPRANMAMIŞ, GECE ÇALIŞMAMIŞ SIFIR NAKIŞ MAKİNASI AYARINDA 2 ADET NAKIŞ MAKİNESİ DAHA ELİMİZDE VARDIR. LÜTFEN DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 

Marka : tajima

Web Sitesi : www.ikincielnakismakinesi.com

Adres: G.O. Paşa Cad. Say. İş merkezi No : 84 Kat: 1 Güngören / İstanbul

Fiyatı : 56.500,00 Euro


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments