Salı , Ocak 28 2020
Son Haberler

Mtr Grup

Mtr grup hakkında detaylı bir bilgi edinmek adına bu yazımızı yazarak sizleri mtr grup kimdir ? ne tür işlerle uğraşır ? hangi alanlarda hizmet verir bu gibi konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Mtr Grup

1997 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız 2004 yılında bünyesine yeni isimler ve yeni kurumlar alarak hem faaliyet alanını genişletmiş hem de gücüne güç katmıştır.

Müşterilerine sunduğu özenli hizmetin yanında kaliteli ekonomik malzeme ve profesyonel işçilik anlayışı ile alanında yükselmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Başarının ancak ve ancak dürüst ekip çalışmasıyla gerçekleşeceğine inanan firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Peki mtr grup hangi alanlarda faaliyet göstermektedir ?

Faaliyet Alanlarımız:

  • Elektrik
  • Elektronik
  • İnşaat dekorasyon
  • Turizm organizasyon
  • Ajans ve reklam hizmetleri

Geniş bir çalışma alanına sahip olan mtr grup elektrikten, yine aynı alana paralel olan elektronik alanına, inşaat ve dekorasyondan turizm organizasyonuna kadar bir çok alanda profesyonel ekibi aracılığıyla istanbulda faaliyet göstermektedir.

Yine Ajans ve reklam hizmetleri olarak büyük fuar alanları, konser ve festival şenlik alanları kurulumu ve seslendirme sistemlerine varıncaya kadar yine ekibimiz olarak birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Üstelik firmamız inşaat alanında bir çok kurumsal firmaya hizmet vermiş bünyemizde bulunan filli boya gibi kaliteli markaların ürünleri ile aldığımız işlerimizi başarılı bir şekilde teslimatını sağladık.

Peki bizlere nasıl ulaşabilirsiniz ?

Adres: Kazım Karabekir Mah. Mevlana Cad. No: 33/B Bağcılar İSTANBUL

Gsm: 0541 223 47 78
Gsm: 0 212 474 49 85
Tel: 0 212 474 49 85
Fax: 0 212 489 05 99

Web : www.mtrgrup.com

Email : info@mtrgrup.com

Bir önceki yazımız olan Nikah Dünyası başlıklı makalemizde nikah dünyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Duşakabin Servis ve Montaj

Duşakabin Servis ve Montaj Günümüzde banyolarda küvetin yerine alandan tasarruf etmek için duşakabin kullanımı giderek ...

Bir cevap yazın