Mtr Grup


0

Mtr grup hakkında detaylı bir bilgi edinmek adına bu yazımızı yazarak sizleri mtr grup kimdir ? ne tür işlerle uğraşır ? hangi alanlarda hizmet verir bu gibi konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Mtr Grup

1997 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız 2004 yılında bünyesine yeni isimler ve yeni kurumlar alarak hem faaliyet alanını genişletmiş hem de gücüne güç katmıştır.

Müşterilerine sunduğu özenli hizmetin yanında kaliteli ekonomik malzeme ve profesyonel işçilik anlayışı ile alanında yükselmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Başarının ancak ve ancak dürüst ekip çalışmasıyla gerçekleşeceğine inanan firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Peki mtr grup hangi alanlarda faaliyet göstermektedir ?

Faaliyet Alanlarımız:

  • Elektrik
  • Elektronik
  • İnşaat dekorasyon
  • Turizm organizasyon
  • Ajans ve reklam hizmetleri

Geniş bir çalışma alanına sahip olan mtr grup elektrikten, yine aynı alana paralel olan elektronik alanına, inşaat ve dekorasyondan turizm organizasyonuna kadar bir çok alanda profesyonel ekibi aracılığıyla istanbulda faaliyet göstermektedir.

Yine Ajans ve reklam hizmetleri olarak büyük fuar alanları, konser ve festival şenlik alanları kurulumu ve seslendirme sistemlerine varıncaya kadar yine ekibimiz olarak birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Üstelik firmamız inşaat alanında bir çok kurumsal firmaya hizmet vermiş bünyemizde bulunan filli boya gibi kaliteli markaların ürünleri ile aldığımız işlerimizi başarılı bir şekilde teslimatını sağladık.

Peki bizlere nasıl ulaşabilirsiniz ?

Adres: Kazım Karabekir Mah. Mevlana Cad. No: 33/B Bağcılar İSTANBUL

Gsm: 0541 223 47 78
Gsm: 0 212 474 49 85
Tel: 0 212 474 49 85
Fax: 0 212 489 05 99

Web : www.mtrgrup.com

Email : info@mtrgrup.com


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments