Cuma , Kasım 27 2020
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Küçükçekmece Pimapen Tamiri

Küçükçekmece Pimapen Tamiri

Küçükçekmece Pimapen Tamiri

Evinizde belli etkenlerden dolayı hasara uğramış, kırılmış, esnemiş, kapanmayan ya da kapnmakta güçlük çeken pimapenleriniz varsa ve küçükçekmece pimapen tamiri yaptırabileceğiniz bir yer arıyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Pimapen, günümüzde en yaygın kullandığımız pencere, kapı sistemidir ve ne yazık ki uzun süreli kullanımlar sonucunda belli zararlarla karşı karşıya kalmaktadır.

Bunların içinde sıcak ve soğuk havadan kaynaklı kapı-cam esnemeleri, menteşe kırılmaları, güneşe bağlı yanma-soyulma, yine güneş ve yağmur gibi dış etkenlere bağlı sararmaları da sayabiliriz. Küçükçekmece pimapen tamiri ekibimiz bütün bu sorunlara kısa sürede çözüm bulmakta, temiz işçilik ve kısa sürede profesyonel hizmet ile tüm ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Küçükçekmece Pimapen Tamiri Nasıl Yapılır?

Öncelikle tamir gerektiren pimapenleriniz için telefon numaramızdan ya da belirtmiş olduğumuz mail adresimizden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Küçükçekmece pimapen tamiri ekibimiz sizin uygunluğunuzu göz önünde bulundurarak randevu saati belirlemektedir.

Hasarın tespit edilmesi ve keşif yapılması için evinize kadar gelerek size kçük bir ziyaret gerçekleştirirler. Kullanılacak malzeme listesi, hasarın boyutu, tamir edilmesi gereken bölgeler küçük çekmece pimapen tamiri ekibince raporlanır ve sizin onayınıza sunulur. İşlemi onayladığınız takdirde onarım süreci başlatılır.

Küçük hasarlar için söküp götürülmeden işlem yapılabildiği gibi daha büyük hasarlarda firmamız çatısı altında onarım uygulanır. İşlem bittiğinde yine randevu saatine riayet edilerek montaj işlemi titizlikle gerçekleştirilir.

Bir önceki yazımız olan Pendik Pimapen Tamiri başlıklı makalemizde Pendik Pimapen Tamiri ve pimapen tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli Cam Kapı Özellikle bir işletme sahibiyseniz, yaptığınız işin profesyonel gözükmesi büyük önem taşımaktadır. İşinizin ...

Bir cevap yazın