Pimapen Tamiri


0

Pimapen Tamiri

Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde giderek artan bir şekilde rağbet görmektedir. Güvenli, sağlıklı ve sıcak bir ev ortamı içinde yaşamak için tercih edilen pimapen çerçeveler aynı zamanda hem yana hem de üste açılma özelliği barındırır.

Fakat zaman içinde sürekli kullanılmaktan ötürü menteşeleri gevşeyen veya kopabilen pimapen pencerelerin plastik kollarının değiştirilmesi gerekebilir. Ayrıca sürekli soğuk ve sıcak havaya maruz kaldığı için PVC kaplama pencerelerin menteşeleri gevşer.

Bu durum ev içinde ısı kaybı yaşamanıza sebebiyet verir ve daha yüksek doğalgaz faturası ödemenize sebep olur. Bu yüzden konforlu, sıcak ve güvenilir bir ortamda yaşamak adına pimapen tamiri yaptırmanız gerekir.

Pimapen Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pimapen çerçevelerin bazı ufak püf noktaları bulunduğundan kullanımlarında karşılaşılan güçlüklerdepimapen tamiri için mutlaka konusunda tecrübeli ve bilindik firmalardan yardım alınması önerilir. Tek başınıza PVC pencerenizi tamir etmeye girişmek kimi durumlarda olumsuz sonuçlar verebilir.

Bu anlamda pimapen kaplamanızın montajını üstlenen firmayla irtibata geçmek tamir işlemi için en akla yakın çözümdür. Garanti süresinin sürdüğü durumlarda yetkili firma PVC pencerenizin tamiri için sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Garanti süresinin dolduğu durumlarda pimapen tamiri için çevrenizde bilindik ve güvenilir birkaç firmadan teklif almanız gerek fiyat karşılaştırması yapmanız adına gerekse alacağını hizmetin kalitesi bakımından size yardımcı olacaktır.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments