Kaliteli Şemsiye Nasıl Anlaşılır?


0

Kaliteli Şemsiye Nasıl Anlaşılır ?

Şemsiyeler birbirlerinden tasarım açısından ayrılıyor oldukları gibi aynı zamanda kalite açısından da ayrılırlar. Kaliteli şemsiyeleri çok uzun yıllar boyunca kullanabilmek mümkün olduğu gibi bunun tam tersi olarak kalitesiz şemsiyeleri de çok kısa süreli olarak kullanabilmek mümkündür.

Bir şemsiyenin kaliteli olup olmadığını anlayabilmek adına pek çok farklı kriter bulunur. Kaliteli şemsiye modelleri uzun vadeli olarak bütçeye katkı sağlarlar.

Tek veya iki seferlik kullanıma olanak sağlayan kalitesiz şemsiyeler uzun vadede bakıldığında bütçe açısından oldukça külfetli hale gelebilirler. Kaliteli şemsiye nasıl anlaşılır? diye merak edenler için, kaliteli şemsiyeyi anlayabilme rehberi.

Kaliteli Şemsiyedeki Özellikler

Kaliteli şemsiyeleri anlayabilmek adına ilk dikkat edilmesi gereken yerler tellerdir. Kaliteli şemsiyelerde 18 tel sayısı idealdir. Daha az tele sahip olan şemsiyeler genel itibariyle, daha az kaliteye sahiptir.

Tellerin üretildiği malzemelerin ne olduğu da balıkesir kaliteli şemsiyeyi bulabilmedeki en ayırt edici noktalardan biridir. Paslanmaz malzemeden üretilmiş olan teller, kaliteli şemsiye kullanabilmeye olanak sağlar.

Şemsiyelerdeki kumaş detayı kalite açısından belirleyicidir. Su geçirmez olarak tasarlanan kumaş, dokuma olarak üretiliyor olması sayesinde oldukça belirgin seviyede bir farkı da beraberinde getirir.

Kaliteli şemsiye modellerinde kullanılan mekanizmaların her parçası özel olarak tasarlanmış olduklarından dolayı açılıp kapanma konusunda zor durumda bırakmadan kolaylıkla kullanabilmeye olanak sağlayan yapıda olduklarından dolayı fark yaratan şekilde tasarlanırlar ve kaliteleriyle ön plandadırlar.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments