İstanbul Estate


0

İstanbul Estate

İstanbul Real Estate denilince akla gelen firma olan stonex gayrimenkul danışmanlık firması sizlere kazançlı yatırımlar sunmaktadır.

Sizlere İstanbul Estate olarak en iyisini sunmaya, sizlerin yatırımlarınızı seçerken en doğrusuna doğru yöneltmeye çalışmaktadır.

İstanbul Estate olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı anlamak ve finansal gücünüze en uygun yatırımı bulmanıza destek vermek öncelikli amacımızdır.

Sizlere daha iyi hizmet sağlamak için çok yoğun değil çok akıllıca çalışırak paranıza değer katmaktayız.

Gayrimenkulü göstermeden önce sizlerin ihtiyaçlarınızı anlar ve onlara tamamen uygun, arzuladığınız özelliklerdeki mülklerin sunumlarını yaparız.

Daha Farklı bir şekilde sizlere 1 adet gayrimenkul yatırımımızı paylaşarak nasıl istanbul’da gayrimenkul yatırımcılığı yapmakta olduğumuzu gösterelim dedik.

İstanbul Real Etate

kozapark-satilik-daireler-istanbul-estateYüzerek Komşuya Gidilir mi ?

Yine eşsiz bir projeye imza atıyoruz. İhtiyacınız olandan daha fazlasını içerisinde bulunduran KOZAPARK projesi, orman, girilebilir göl ve  residence konseptiyle doğa içerisinde modern yaşamın keyfini sizlere sunuyor.
Farklı büyüklüklerde daire tiplerine sahip KozaPark, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve terası bulunan 5+1 Penthouse seçenekleri ve birleştirilebilir daireler özelliği ile  kendi yaşam alanınızı oluşturma imkanı da sağlıyor. İç dekorasyonunu özgürce seçebilecek olduğunuz KozaPark projesinde hem yatırım, hem de oturum amacı ile daire sahibi olabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden hemen istanbul estate’ye ulaşarak sizlerde kazançlı yatırımlardan haberdar olun veya sitemize girerek danışmanlarımıza ulaşın.

İstanbul Real Estate Firma Bilgileri

İstanbul Real Estate Firma Adı : İstanbul Estate

İstanbul Real Estate Firma Web : www.istanbulestate.net

İstanbul Real Estate Firma E-mail : info@istanbulestate.net

İstanbul Real Estate Firma Tel : +90 212 512 01 04

İstanbul Real Estate Firma Adresi : Kemal Paşa Mah. Atatürk Bulvarı Emlak Bankası Apt. C Blok No:30 K:2 D:9 Aksaray – Fatih

İstanbul Real Estate Firma Facebook : https://www.facebook.com/istanbulestate

İstanbul Real Estate Firma Twitter : https://twitter.com/stonexestate


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments