İphone 6 2015 Ne Zaman Çıkacak


0

iphone severler iphone 6 ‘nın ne zaman çıkacağı konusunu devamlı internette aratarak zamanını öğrenmeye çalışıyorlar. Bizlerde iphone sevenler için iphone 6 hakkında yazı hazırladık. Son alınan duyumlara göre iPhone 6 ‘nın çıkış tarihi öne çekildi! iPhone 6 ne zaman çıkacak?, iPhone 6 çıkış tarihi, iphone 6 ne zaman çıkıyor, iphone 6 türkiyeye ne zaman gelecek, gibi sorularınıza cevaben şunu diyebiliriz. İphone her yeni ürününü eylülde görücüye çıkarıyor bu yılda yine aynı şekilde yapacağa benziyor.

Apple’ın uzay telefonu iPhone yeni serisi iPhone 6 ne zaman çıkacak. iPhone 6 fiyatı ne kadar olacak. iPhone 6 tanıtım videosu. iPhone 6 tüm detayları için tıkla.

Apple 9 Eylül’de iPhone’la ilgili büyük bir basın toplantısı gerçekleştireceğini açıkladı. iPhone 6’yı da bu toplantıda tanıtılacağı düşünülmekte.

Teknoloji dünyası iphone 6 nın en büyük özelliklerinden birinin de ekran genişliği konusunda olacağını söylemektedirler. Yeni modelin ‘iPhone 6’ adıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İphone 6 Özellikleri

  • iPhone 6’da TSMC’nin ürettiği 20 nanometrelik A8 işlemcilerinden faydalanılacak. iPhone 6’da, öncüsü iPhone 5S gibi çift çekirdekli işlemci kullanırken, çekirdek hızı 2.0 GHz olarak belirlenmiş.
  • Akıllı bomba, 4.7 inçlik, darbelere karşı ekstra dayanıklı safir ekranla güçlendirilecek.
  • iPhone 6’nın 4.7 inçlik versiyonunda kullanılacak pil de belli oldu. 1800 mAH’lık pil, öncüsündeki 1570 mAH’dan çok daha dayanıklı olacak.
  • iPhone 6′nın ülkemizde fiyatının ise 2900 TL civarında olması bekleniyor.iphone-6-ne-zaman-cikacak-iphone-6-fiyati-iphone-6-tanitim-videosu-iphone-6-tum-detaylari

Yukarıda görüldüğü üzere iphone 6 hakkında çıkmadan binlerce aramaya maruz kalmış konu ile alakalı binlerce yazılar hazırlanmış merakla iphone 6 nın çıkması beklenmekte.

Sizlerde iphone 6 cep telefonu almadan önce mutlaka bu yazımızı okuyunuz. iphone 6 ile alakalı detaylı bilgi daha sonraları merkezden gelecek olan özellikleri sizlere aktaracağız.

Başka bir hususta iphone 6 ile çekilmiş  bir kaç nikah şekeri resmi paylaşalım.

Hadi teknoloji severler sizi yazımızla başbaşa bırakalım.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments