İkinci Elin Yeni Sektörü Nakış


1
1 point

barudan-nakis-makinesiİkinci Elin Yeni Parlayan Sektörü İkinci El Nakış Makinesi Sektörüdür.

ikinci elde daha önce arabadan eve, ev eşyalarına kadar bir çok alanda ikinci el piyasası ciddi piyasa arzı oluşturmuş bu da artık sektörler arasında yerini almıştı. Şimdi ise son dönemlerde bir hayli popüler olan ikinci eli bile el yakan bir sektörü anlatalım.

İkinci elin yükselen yıldızı ikinci el nakış makinalarıdır. İkinci el nakış makinesi denilince eski tip ninelerimizin evinde kullandığı ufak nakış aletleri geldi sanırım. Ama yanılıyorsunuz.

İkinci elde nakış makinesi denilince büyük triko fabrikalarında kullanılan tajima nakış makinesi, barudan nakış makinesi, swf nakış makinesi aklınıza gelsin. Bunlar şuan türkiyede son 10 yılda iyice yerleşmiştir. İkinci el nakış makinesi adının geliş hikayesi de bir başkadır aslında. İkinci el nakış makinesi makinesi eskiyen işyeri sahibinin daha çok eskime kaynaklı değilde yeni gelişen teknolojiye uyum sağlama mantığıyla ortaya çıkar.

İşletme nakış sektöründe ayakta kalmak için son sistem üretim ürünleri olan bu markaların makinelerini alarak ileri seviye işletme prensibiyle ilerler. Çünkü bazı modeller artık eski tip nakış makinesi ile iş göremez hale gelir zamandır. Ee işyeri sahibi dükkanı kapamaktansa yeni bir model nakış makinesi alarak eskiyen diye tabir ettiğimiz makinesini satışa çıkarır.

O makineyi de sektöre yeni giren bir nakışcı alarak süreç böylece devam eder gider. Ortalama maliyetleeri makinesine markasına göre değişiklik göstersede 10.000 euro ile 100.000 euro arasında değişen ikinci el nakış makineleri bulmak mümkün.

Eğer sizlerde ikinci el nakış makinesi almak istiyorsanız www.ikincielnakismakinesi.com adlı web sitesine uğrayarak elinde yaklaşık 50 farklı tip makine bulunduran aydın nakışı ziyaret ediniz. Çünkü sektörün en büyük ikinci el nakış makinesi satışını gerçekleştiren nakış firmasıdır.

——>İkinci El Nakış Makinesi web sitesi için yazıya tıklayınız<—–


Like it? Share with your friends!

1
1 point

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments