İç Giyim


0

İç giyim sektörü 2014 yılını en çok satış yapan sektörler arasında tamamladı sayılır. Fakat pastayı daha çok son zamanların en popüler satış siteleri olan trendyol, markafoni, 1v1y, morhipo gibi büyük tedarikçi firmalar aldı diyebiliriz.

Çünkü ağırlıklı olarak üreticiler cuzi kârlarla üretip tedarikçi firmalara ulaştırdığı iç giyim modellerini onlar aracılığıyla sürkilasyonun fazla olması nediyle göz yumdular fakat satış yapan siteler burada hem fatura hem de satış karı alarak milyonlar kazandılar.

Şimdi sizlere iç giyim sektörünün Eminönündeki en büyük firmalarından olan my face lingerie adlı markası ile piyasaya onlarca yeni model sunan hem toptan hem de parekende satış yapan iç giyim firmasını tanıtalım.

İç Giyim Firması Hakkında:

1995 yılından bu güne ciddi ve istikrarlı çalışmamız sonucu bugün My Face markası olarak

Türkiye’de farklı ve kaliteli ürünleri ile zevkli,bilinçli kaliteyi seven ve önem veren,tüketicilere hizmeti ile aranan bir iç giyim markası olmayı başarmanın verdiği mutluluğu tüm tüketicilerimizle birlikte paylaşmaktayız

Her geçen gün artan tüketici taleplerine paralel olarak yıllık 700.00 bin adet olan üretim hacmimizi My Face markası olarak bu gün yılda 1.000.00 milyon adet üretim hacmine ulaşarak iç giyim sektöründe kaliteli bir marka olmayı siz değerli tüketicilerimizin sayesinde başardık ve yine siz değerli müşterilerimizin artan talepleriyle markamızı iç giyim sektöründe lider konuma taşıma yolunda kalite ve müşteri güveninirliğini daha da artırarak lider marka olma yolunda hızla ilerlemekteyiz

Amacımız tüketiciye en iyiyi,en yeniyi ve en kaliteli ürünleri sunmanın yanı sıra her kesimin talep edebileceği cazip fiyatlarla ürünler tasarlamak olmuştur.

My FACE markası Dünya iç giyim trendlerini yakından inceleyip sektördeki yenilikleri tüketiciye sunmayı ve tüketici taleplerine paralel olarak da yeni trendler oluşturarak güvenilir ve yenilikçi bir marka olmayı başarmıştır.

Bu gün hala Eminönü yeşildirekte bulunan satış mağazamızla tüketicilerimize hizmet vermeye devam etmekdeyiz.

 Sütyen Online Satış:

My Face Lingerie yukarıda da ürünlerini görmüş olduğunuz firma onlarca çeşit ürünü sizlere toptan fiyatına parakende sunarak tüm Türkiye’nin lideri konumundadır.

Daha önce 2014 sütyen modelleri 2015 trend  sütyen modelleri adı altında yazmış olduğumuz makalemizde profesyonel çekilmiş sütyen modellerini sizlerle buluşturmuştuk. Dilerseniz şimdi de sizler o sütyen modellerini galeri şeklinde tekrar sunarak tanıtalım.

My face lingerie olarak iç giyim lideri olan firma sizlere eğer kafanızda hayal ettiğiniz farklı modeller var ise üretime belirli anlaşmalar la alarak sizlerin hayallerinizi hayata geçirebilmektedir.

İç giyim bir bayan için olmazsa olmazlardan olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurursak artık günümüzde size özel modeller üreten myface lingeri ‘yi unutamayacaksınız.

Sizler de kaliteli ürünler almak ister iseniz birazdan aşağıda iletişim bilgilerini yazacağımız my face lingerie firmasının bilgileriyle firmaya ulaşabilir toptan veya parakende sütyen ve iç giyim alabilirsiniz.

İç Giyim İletişim Bilgileri:

Adres: Sultan mektebi Çıkmazı Özhan Aykın Han No : 26 Yeşildirek / eminönü

Web : www.myfacelingerie.com

E-mail : info@myfacelingerie.com

 


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments