Hacamat Nedir ? Faydaları Nelerdir ?


0

hacamatHacamat Nedir ? Faydaları Nelerdir ? sorusunu günde onlarca kişi google üzerinden aramalarda bulunarak bu konuyu araştırma içerisindedir.

Hacamat çünkü sahip olduğu hem maddi hem de manevi değerleri dolayısıyla insanlığa verilmiş muhteşem bir tedavi yöntemi olduğu için insanlarımız bu konu hakkında fikir edinmek, ihtiyaç duyduğu sağlığına kavuşmak için izledikleri yöntemdir.

Sizler için derlediğimiz bu konuyu inceleyebilir hacamat konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlere bu tedavi yönteminin nasıl yapıldığını, uygulama yöntemlerini, yapıldıktan sonra sağlığımıza sağladığı faydalara değinerek yazımızı sonlandıracağız.

Rivayet olunduğuna göre Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in hacamat noktaları olarak işaret ettiği noktalardan olan “baş”ın ensenin üst tarafına ve iki kulak arkasına yapılan hacamat’ın sağlık noktasında 70’den fazla noktaya şifa olduğu söylenmektedir.

“Dünyaca ünlü isimler, yüzlerce yıllık hacamatı daha yeni keşfetti! Sağlıklı olmak için hacamat yaptıranlar arasında Madonna, Justin Bieber ve Jennifer Aniston gibi yıldızlar dikkat çekti ..”

— Sünnet Hacamat

Eğer inanıyor ve inandığımız şeyi tatbikde ediyorsak biliyorsunuz ki o bize şifa sağlayacaktır. Bizlerde siz değerli dostlarımıza hem dinen uygun görülen hem de artık tıp sektörünün de el attığı bu şifa deryasına uygun fiyatlarla temiz bir şekilde yapıyoruz.

Hacamat yaptırdığımız noktalarımız özellikle organlara yakın yerlerden yapılması gerek ve hacamat yaptıracak hastanın hastalığının ve şikayetlerinin çeşidine göre de farklı noktalara hacamat işlemi yapılmaktadır.

Bu tedavi yöntemini hangi ayın günlerinde yapmak istediğinize bu konu üzerine belirlenmiş tarihlere dikkat etmelisiniz. Bu tarih aralığı muhakkak ki bir geçerliliği olduğunu unutmadan sizlere “Ayın onbeş, onyedi, ondokuz ve yirmibirinci günleri kan aldırınız! Zira bu günlerde kan hücuma geçerek sizden birinizi öldürmesin!” rivayetini aktaralım.

Hacamatın Faydaları

Hacamatın faydaları konusundan da bahserek bu yazımızı burada sonlandıralım. Çünkü işin özünü ofisimize gelerek veya 0507 021 44 58 no’lu telefonhacamat-doktoru numaralarımızla bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  • Toksinleri ve gıda atıklarını kandan temizler.
  • Damarlardaki aşırı kan basıncı önler.
  • Baş ağrısı, yüz kırışıklığı, migren ve vertigo şikâyetlerinde tedavi edicidir.
  • Diş ağrısını ortadan kaldırmada etkilidir.
  • Epilepsi nöbetlerinde tedavi edicidir.
  • Vucuttaki kulunçları ve kas kramplarını önler.
  • Görme noktasındaki keskinliğini artırmaya katkı sağlar

Bu maddeleri o kadar çoğaltabiliriz ki hepsini bire bir aktarmamamanın uygun olacağını düşündüğümüzden sizlere sadece bir kaç tanesini söylemek istedik. Sünnet Hacamat konusunu hemen www.sunnethacamat.com adlı sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments