Evden Eve Nakliyat


0

Bugün sizlere taşınma adı ile birlikte anılan ve daha çok sıkıntılı süreç olarak görülen nakliyat’ın yani Evden Eve Nakliyat süreçlerini sizlere adım adım aktaralım dedik. sizlere Evden Eve Nakliyat’ı 4 adımda özetleyip, nakliyat ip uçları verip, son olarak ise en iyi nakliyat firmaları‘nda olması gereken özelliklerden bahsederek yazımızı sonlandıracağız.

Evden Eve Nakliyat 1. Adım

İlk olarak evinizi taşımadan önce bölgenizde bulunan en iyi nakliyat firmalarının isimlerini not alarak şuanki evinizin ve taşınacağınız evin bilgilerini vererek fiyat araştırması yapınız.

Evden Eve Nakliyat 2. Adım

Firmanızı belirledikten sonra, nakliyat firmasının eşyalarınıza ambalajlama ve kolileme hizmeti verip vermediğini sorarak taşınma işlemi gerçekleşmeden önce tedbirlerinizi almanızı öneririz.

Evden Eve Nakliyat 3. Adım

Nakliyat Firması evinizi taşıma yapacağı günden 1 gün öncesinden buzdolabınızı, çamaşır makinenizi vb. içini boşaltıp temizliğini yaparak kolileme veya paketlemeye hazır halde bulundurunuz. Diğer askılı eşyalarınızı da gerekli ambalajlama işlemini yaparak nakliyat personelini bekleyiniz.

Evden Eve Nakliyat 4. Adım

Eşyalarınızı taşımadan önce eşya listesi yaparak olası kaybolmaları ve eşyanızın nakliyat esnasında başına gelebilecek istenmeyen sorunlardan arındırın. Ve taşınma sürecinde taşınılacak evin de temizliğinin yapıldığından emin olarak işlemlerinizi sonlandırın.

evden-eve-nakliyat

Şimdi ise sizlere bütün yukarıda evden eve nakliyat esnasında yapacaklarınızı aktardıktan sonra sektörde hangi nakliyat firmasının iyi bir nakliyat firması olduğunun karırını vermek için ip uçları vermeye geldi.nakliyat-firmasi

İyi Bir Nakliyat Firmasının Seçimi

İyi bir nakliyat firması seçerken firmanın araçlarının taşıma sertifikasının olup olmadığı, bünyesinde  çalışan personelin kaç yıllık personel olduğu, nakliyat ücretlerine nelerin dahil olup olmadığının net bir biçimde belirtilmesine, nakliyat süresinin kaç gün olduğuna bakılarak bir firmanın iyi bir nakliyat firması mı? yoksa değil mi ? olduğunun kanaatini getirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İp Uçları

 • Eşya listesi hazırlayın.
 • Taşınmadan önce eşyalarınızın paketlenmesini ve ambalajlanmasını sağlayın.
 • Eşyalarınızın temizliğini yapın.
 • Taşınacağınız evin temizliğini yapınız.
 • Hizmet alacağınız nakliyat firmasının belgelerinin kontrolünü yapınız.
 • Taşıma esnasında ne tip araç kullanılacağını kesinleştiriniz.
 • Taşınmadan önce koli sayısını ve taşınırken yapacaklarınızı not alarak görebileceğiniz bir yerde bulundurunuz.
 • Taşınma fiyatını sorarak diğer nakliyat firmaları ile kıyaslama yapınız.
 • Her odanız için yeterli koliler hazırlayarak toparlanma sürecini hızlandırın.
 • Hazırladığınız kolilerin üzerlerine isimlerini yazarak eşya yerleştirirken işinizi kolaylaştırın.
 • Kırılacak türdeki eşyalarınızı daha iyi ambalajlama işlemi yaparak istenmeyen kazaları önleyin.
 • Evinize ilk aktaracağınız eşyalarınızı en son yerleştiriniz.
 • Ütülü elbise türü eşyalarınız için askılı taşıma hizmetimizden faydalanın.
 • Taşınma işlemi öncesinden mutlaka nakliyat firmasını arayarak araç durumunu sorunuz.
 • Evden eve nakliyat firmasının tam olarak evinizi saat kaçta taşıyacağının teyidini alınız
 • Şehiriçi nakliyat esnasında eşyalarınızı sigortalatma işlemi yapılacak mı bunu öğreniniz

Bu ve benzeri ip uçları ile sizlere hem zaman kaybı yaşatmasından hem de nakliyatın sizin için bir eziyet ve cefa olmasının önüne geçebileceğiniz ufak çaplı nakliyat ip uçları vermiş olduk. Bunları uygulayıp zamandan kazanabilirsiniz.

NAKLİYAT FİRMASIN HİZMETLERİ

 • Ücretsiz Expertiz
 • Ambalajlama Hizmeti
 • Temizleme Hizmeti
 • Montaj Hizmeti
 • Depolama Hizmeti
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat

Normal koşullarda yukarıda 7 madde halinde sizlere sunduğumuz hizmetleri standart kalitede bir evden eve nakliyat firması hizmetleri arasında görebilirsiniz. Bu hizmeti sağlıyor olması bir firmanın kalitesinin göstergesi olmayacağı gibi kalitesizliğinin de ifadesi anlamına gelmemektedir.

Nakliyat Firması Ücretsiz Expertiz Hizmeti: eşyalarınızın kontrolünü yaparak taşınması sürecini en kolaya indirgeme durumudur.

Nakliyat Firması Ambalajlama Hizmeti: Eşyalarınızın taşınması esnasında herhangi bir kaza ile karşılaşmaması için ambalajlama hizmeti verilir.

Nakliyat Firması Temizleme Hizmeti: Taşınacağınız evin öncesinde personellerimizce ince ve detaylı temizlği yapılıp yapılmayacağının hizmet olarak müşteriye sunulmasıdır.

Nakliyat Firması Montaj Hizmeti: Nakliyat esnasında mobilya guruplarınızın sökülerek taşınacağınız eve montajının yapılması durumudur.

Nakliyat Firması Depolama Hizmeti: Nakliyat firmamız taşınma esnasında fazla olan eşyalarınızı 7-24 güvenli depolarımızda sorunsuzca dilediğiniz süre kadar kalma hizmeti vermektedir.

En İyi Nakliyat Firması

Bu başlığın altını en güzel şekilde hem hizmet kalitesi olarak hem de personelinin kalifiye personel olması neticesinde sizlere aktarabileceğimiz en iyi evden eve nakliyat firmasını denge nakliyat olarak sizlere aktaralım dedik.

Nakliyat Firması Bilgileri

Firma Adı : Denge Nakliyat

Firma Adresi : Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul

Firma Telefonu : 0212 432 65 65 / 0212 432 65 35

Firma Sitesi : www.dengenakliyat.com

Firma Email : info@dengenakliyat.com

Nakliyat Firması Görselleri

Evden Eve Nakliyat Sunum Dosyası

Evden eve nakliyat konusunda sizleri daha iyi aydılatabilmek adına nakliyat firması olarak size sunabileceğimiz powepoint sunumumuzu inceleyerek nakliyat noktasındaki hizmetlerimizin ne olduğunu öğrenip bizlerin hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Nakliyat Sunum Dosyası İndir : http://www.eticaretist.com/wp-content/uploads/evden-eve-nakliyat-sunum.pptx

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments