Çamlıca’da Ramazan İftarı


0

Çamlıca’da Ramazan İftarı

iftar-bogaz-goruntusu-camlicaRamazan’ a artık çok az kaldı ve firmalardan tutunda bireysel olarak boğazın keyfini çıkarmak isteyenler çamlıca’da ramazan iftarı programlarını şimdiden yapıyorlar.

2013 Ramazan’ında olduğu gibi bu ramazan’da da serin ve huzurlu bir boğaz eşlikli iftar açmak isteyen tek kişilik veya toplu bir şekilde grup iftarı yapmak isteyen tüm müslüman kardeşlerimizi çamlıca’nın en iyi restaurantı olan Mavera Restaurant‘a bekliyoruz.

Birazda Ramazan’da İftar İçin Neden Mavera Restaurant a Gitmelisiniz, Bizce size mavera restaurant ı biraz olsun tanıtalım….

Çamlıca’daki Restaurant‘larının başında gelen mavera restaurant 1980 yılında Büyük Çamlıca Et Lokantası olarak hizmet vermeye başladı. Bu tesis 2012 yılında Radikal bir değişime giderek hem konseptini hemde müşteri bakış açısını A dan Z ye yenileyerek siz değerli müşterilerimizin artık daha ferah daha mezih ve kaliteli ürünler siparişi verebileceğiniz kesenizin dostu bir mekan haline geldi

Geçen sene ramazan musikilerini seslendiren ses sanatçıları eşliğinde iftarını açan müşterilerimizi bu yılda birbirinden özel iftar programları beklemektedir çamlıcada….

Geçen Ramazan ‘ da havaların da sıcak olmasıyla bir hayli zorluk çeken mümin kardeşlerimizin iftar için kendilerini ferahlatacak mekanlar ararlarken google ye ramazan iftarı çamlıca, çamlıca iftar, çamlıca da iftar gibi kelimeleri yazarak bir çok mekana bakıp iftar programı yapmaktaydılar.

Artık Çamlıca’da Ramazan iftarı gibi bir çok siteye bakmaksızın Çamlıca İftar Gibi veya Çamlıca Sahur gibi terimlerin mudayeni olarak kendimizi görerek siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmaktan büyük kıvanç duymaktayız.

Çamlıca’da Toplu ramazan iş iftarı vermek isteyen kurumlara özel avantajlı çamlıca ramazan iftarı paketlerimizde mevcuttur.

Daha eski iftar programlarımızı aşağıda göreceğiniz üzere bu yıl Şehr-i Ramazan da da çamlıca ^da iftar açmak isteyen siz değerli İstanbul’lu halkımıza eşsiz manzara ve eşsiz lezzetler eşliğinde 2017 Çamlıca İftar Menüsünü sunuyoruz. Daha önceleri mekanımıza gelip görenlerden duyduğumuz üzere çamlıcanın en güzel iftar mekanı olan mavera restaurant ‘a gelip ailenizle, eş, dost ile iftar açmak unutulmayacak güzelliktedir.

2017 çamlıca iftar menüsü

2016 çamlıca iftar menüsüreklam

Ramazanda iftar için çamlıcayı tercih edecek olan siz değerli misafirlerimizi çamlıca’da ferah ve boğaz manzaralı çamlıcanın en lüx ve en uygun fiyatlı restaurant & cafemize bekleriz

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdaki gibidir.

Adres BÜYÜK ÇAMLICA CAD. NO : 50 BÜYÜK ÇAMLICA/ İSTANBUL
Telefon : 0216 318 31 61
Mavera : info@maverarestaurant.net

Çamlıca’da iftar için önceki ve yeni menülerimizin sembolik görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

En Çok Aranan İlgili Terimler:

  • çamlıca iftar mekanları

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments