Beylikdüzü Nakliyat


0

Beylikdüzü Nakliyat olarak en modern ilçelerimizden Beylikdüzü’nde vermiş olduğumuz hizmetimizi siz değerli beylikduzu-nakliyat-logomüşterilerimize aktarmak istedik. Taşınma sürecinizi profesyonel ekibimizle zahmetsiz bir şekilde planlayıp sizlere en kaliteli hizmeti eşyalarınıza vererek en iyi olması gereken nakliye hizmetini uzman ekibimizle vermekteyiz.

Beylikdüzü Nakliyat firmamızın en önemli özelliklerinden biri olan müşteri memnuniyeti anlayışımızı sektörde hangi firmaya sorarsanız anında müşteri memnuniyeti onlar için çok önemlidir şeklinde cevabı alabilir veya bu zamana kadar binlerce müşterimize sunduğumuz hizmeti onlara sorarak kalitemizin farkını yaşabilirsiniz. Bugüne kadar firmamızın beylikdüzü nakliyat konusundaki kalitesini bu vesile ile sizlere aktaracağız ve birazdan sizlere neden bizleri tercih etmelisiniz detaylarını vereceğiz.

Nakliyat sürecinde en önemli olayın eşyalarınızın zahmetsiz bir şekilde ilk konumunuzdan yeni konumunuza taşınırken hiç bir şekilde eşyaların zarar görmemesini sağlamaktır. Çünkü eşyalarınıza binlerce lira masraf yapıp alım yaptığınız için eşyanıza zarar geldiğinde ne kadar üzüldüğünüzü bildiğimiz için sizlerin bu hassasiyetini bildiğimizden bizlerde bu konuda hassasız.evden-eve-nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat konusu bazen sorun dahilinde gerçekleşmesine ramak kala firma yetkililerimiz duruma el atarak sorunu kusursuz bir şekilde düzeltmektedir.

Nakliyat sürecinde hem iç hem de dış etkenler süreci bozmaya adaydırlar.

Eğer bir firmanın kalitesi noktasında kafanızda şüpheleriniz varsa bu durumu Ulaştırma Bakanlığınca verilen taşıma belgelerinden olan K1 ve K3 belgelerinin varlığının olup olmadığına bakınız.

Beylikdüzü Nakliyat fiyatlarımız diğer firmalardan ne çok pahalıdır ne de aşağıdır. Fiyatlarımızın hepsi birebir hesaplanarak en ideal beylikdüzü nakliyat fiyatları ‘na uygun olarak hesaplanmaktadır.

Fiyatlar hususunda detaylı fiyat politikamız ile ilgili bilgi almak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kafanızda hangi soru var ise hemen bizlere ulaşarak çözüme kavuşturun.

Beylikdüzünde hizmetini verdiğimiz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

  • Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat,
  • Beylikdüzü Banka Taşımacılığı,
  • Beylikdüzü Ofis Taşımacılığı,
  • Beylikdüzü Fuar Taşımacılığı.

Daha fazla özel hizmet çeşitlerimize de ulaşmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Çekinmeden bizlere ulaşabileceğiniz bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

BEYLİKDÜZÜ KAMYON GARAJIMIZ

İkinci Blv. No:26 34520 Beylikdüzü OSB/Beylikdüzü/İstanbul

TEL: 0212 432 49 86

MAİL : info@beylikduzu-nakliyat.net

ÇORLU ŞUBE

Muhittin Mah.Adnan Kahveci Cad. Umut Kent No: 5/A Çorlu/Tekirdağ

( Asrın Tıp Merkezi Yanı)

TEL: 0532 641 88 13

MERKEZ

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul

OFİS : 0212 432 65 35

OFİS : 0212 432 65 65

CEP : 0532 474 30 50


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments