Bandırma Rent A Car


0

Balıkesir’in bandırma ilçesinde açılmış olan bandırma rent a car ile bandırmaya günübirlik gelenler dahil olmak üzere yerli halkı ve işletmelere araç kiralama fırsatı sunan bir firmadır.

Bandırma Rent A Car adlı tescilli markasıyla gerek inovatif çalışmalarıyla gerekse şirket sahiplerinin elindeki araçlarının yıllık ve aylık bakımları olsun verdiği hizmet noktasında bandırma da araç kiralama yapan firmaların birincisi ve en büyüğüdür.

Bugün sizlere bandırma rent a car başlıklı yazımızda bandırma araç kiralama işlemi yapan bandırmanın en büyük araç filosuna sahip olan bandırma rent a car ı tanıtacağız.

 

Site İsmi : www.bandirmarentacar.com.tr

Site Konusu : Bandırma rent a car  | bandırma araç kiralama | bandırma oto kiralama | bandırma kiralık araç

Domain Kayıt Zamanı : Ağustos 2014

Firma adı : Bandırma rent a car Ltd. Şti.

Merkez Adres : bandırma merkez mah. 27/2 Sokak No:10 Bandırma / Balıkesir

Telefon Numaraları : 0505 486 64 84

Tanıtım ve Açıklamalar : http://www.bandirmarentacar.com.tr/  adı altında bandırma da araç kiralama yapan bir rent a car firmasıdır. Firma siz değerki müşterilerine uygun fiyatlı bandırma da araç kiralama yapmaktadır.

Yukarıda tüm ayrıntılarıyla tanıtımını yaptığımız bandırma rent a car firması sizlere araç kiralamada devrim niteliğinde fırsatlar sunmaktadır.

Firma elinde bulunan her marka araç filosunu emrinize sunmaktadır. Diğer firmalar gibi bir araç kiralama süreci zorlu değildir ve bandirma-kiralik-arabasizinle ortak noktalarda buluşmaktadır.

Firma prensibi olarak mutlu müşteri politikasına sahip bandırma rent a car firması bandırma da araç kiralayacak müşterilerine uygun fiyatının yanı sıra kaliteli ve bakımınları tam olan araç fırsatları ile hizmet vermektedir.

Bandırma da kiraladığınız otonuz yolda kaldığında araç taşıyıcılarıyla sizlere hizmet vermekte, veya bandırmada araba kiraladınız fakat belli süre sonra lastiğiniz patladı. Ne Yapacaksınız.

Hemen bandırma rent a car firmamızla irtibata geçerek sizlere yolda da bakım hizmeti veren anlaşmalı servislerimizce yardımınıza koşmakta ve sorununuzu yerinde inceleyerek yapılabilecek en iyi hizmeti vermekteyiz.

Peki Bandırma Rent A Car firmasından araç kiralama koşulları nelerdir birazda bundan bahsedelim.bandirma-rent-a-car

Bandırma Rent A Car Araç Kiralama Koşulları:

Kiralama Şartları

Sürücü Belgesi ve Kullanım Yaşı

Lüks araçlar ve ticari araçlar için 25 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmanız, diğer araç grupları için bandirma-filo-kiralama21 yaşını doldurmuş ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız halinde firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

Kiramala Süresi

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Fiyatlar

Fiyatlara, bakım, üçüncü sahışlara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup , Yakıt kiralayana aittir.

Ödeme ve Depozit

Kira bedeli kiralamanın başlangıcında nakit olarak alınır. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/4’ü alınır. Toplam 4 saati aşan gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli ödeme şekilleri Nakit Ödeme, Paypal, Amerikan Express, Diners, Eurocard, Master Card ve Visa Kredi Kartı olup Kredi Kartı sahiplerinde depozit koşulu aranmaz.

Sigorta Bilgileri

Tüm araçlarımız full sigortalıdır.. Ancak sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde ofisimize ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir.

Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracının, aracın anahtarını,ruhsatı ve polis raporlarını şirketimize ulaştırması yeterlidir. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Ferdi Kaza

Araçtaki şöför ve yolcular bu sigorta kapsamından ücretsiz olarak yararlanırlar.

Trafik Kazaları

Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 48 saat içinde ofisimize bilgi verilmemesi durumunda, aracın serviste kaldığı süre veya aracın herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde geçen süre, kiralama ücretine dahil edilir.

Şoförlü Servis

Dilerseniz günlük …  karşılığında şoför temin edebilirsiniz.

Bebek Koltuğu

Bebek koltuğu isterseniz, günlük  …   karşılığında kiralayabilirsiniz.

Yukarıda bandırma da rent a car firmasının araç kiralama şartları ve hangi koşullarda ne tür araç kiralarsanız ne kadar hükmü ve koşulları size uygun bunları yazmış olduk.

Şimdi ise Bandırma Rent A Car hakkında yazdığı vizyon ve misyonunu tanıtan kısa bilgi verelim.

Bandırma Rent A Car Hakkında:

bandirma-araba-kiralama

2014 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren Bandırma Rent a Car, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Bandırma Rent a Car, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Havaalanı Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti
İstanbul Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı iç ve dış hatlarda sizi karşılıyoruz.

Vip Araç Kiralama
Bandırma Rent a Car, birçok lüks ve vip araçları ile siz değerli müşterilerimize en özel günlerinde, ihtiyaç dahilinde ve herdaim en uygun fiyata bu özel araçları ile hizmet vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz
Şoförlü minibüs kiralama, şoforlü lüks araç kiralama, 4×4 kiralama, otobüs kiralama, günlük araç kiralama, aylık oto kiralama, mezuniyet baloları kiralık araç, servis taşımacılığı, personel minibus taşımacılığı, kiralık yat, şehir turu, kiralık limuzin.

Duyurular

Bandırma Rent a Car müşterilerinin yüksek kalite ve hizmet standardını beklediğini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple, araç filomuzu sürekli yeniliyoruz ve araçlarımızın bakımlarını üreticilerin talimatlarına uygun olarak, yetkili servislerde yaptırıyoruz.

Firmamız yalnızca lider araç üreticilerinin araçlarını kiraya vermektedir. Bu araçlar arasında BMW, Mercedes, Fiat, Renault, Hyundai ve Volkswagen gibi önemli markalar vardır. İster ticari bir araç olsun, ister station wagon araç, ister spor araç olsun her zaman en kaliteli araçlardan birisini kiralama şansınız vardır.

Yine en gelişimiş donanımlı araçları ve teknolojileri size Bandırma Rent a Car sunar. Modern CD ve ses sistemleri, Navigasyon cihazları ile donanımlı araçlar bunlara örnektir. İstemiş olduğunuz araç hangisi olursa olsun Bandırma Rent A Car size en güvenli, en kaliteli ve donanımlı aracı sunacaktır.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments