Balıkesir Söve


0

Firma Adı : Balıkesir Marmara Söve

Firma Sitesi : http://www.marmarasove.com.tr/

Firma Ünvanı : MTS İnşaat

Adres : YENİ SANAYİ SİTESİ 12 EKİM CAD NO:259/A BALIKESİR (2-3 Kapı Arası  Demiryolu boyu)
Tel     : 0-266-2451165 (malzeme ve fiyat bilgi)
GSM  : 0-542-2451165 (malzeme ve fiyat bilgi)
Fax    : 0-266-2451166 E-mail : info@marmarasove.com.tr

KURUM YETKİLİLERİ
TEVFİK AÇAR        0-546-4590985
SUAT YAŞAR         0-542-7906834

MEHMET AYDIN     0-543-6920492

Balıkesir Söve olarak balıkesirde küçük bir atolye ile başlayan ticari faaliyetimiz bugün bütün inşaat sektörü üzerine olan bakım tadilat yapım işlerini yürütmekteyiz.

Firmamız Balıkesir’de dış cephe mantolama, dış cephe ısı yalıtım gibi söve gibi bir binayı bina yapan faktörlerin en güzelini sizlere uygun fiyata sunarak balıkesirin en kaliteli montolama hizmetini vermektedir.

balikesir-marmara-sove

Balıkesir Marmara Söve

Marmara Söve Balıkesir üretim tesislerinde tasarladığı ürünleri ile 30 yılı aşkın tecrübesini müşterilerine taşımayı sürdürüyor. Son teknolojiye sahip tesislerinde üretim yapan Marmara Söve, hizmet ve ürün sağladığı kullanıcılarına kusursuz kalitede ürünler sunma geleneğini, daima yükselttiği standartlarla devam ettiriyor.

İş disiplininde müşteri memnuniyetini çalışma koşulu olarak benimseyen Marmara Söve, yıllarca ilk günkü kaliteyi ve güvenceyi koruyan geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca tam olarak cevap veren çözümler yaratıyor.

Her biri alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibin, teknolojik yeniliklerle birleşen deneyimleri Marmara Söve’nin fabrikasında kusursuz ürünlere dönüşüyor. Her dönemin ihtiyaçları göz önünde tutularak hayata geçirilen ürünler, satış öncesi ve satış sonrasında sunulan hizmetler ile kalite güvencesini sağlamaktadır.

Kurulduğu tarihten bu yana, geleneğe dönüştürdüğü yüksek kaliteli üretim anlayışını sürdüren Balıkesir Marmara Söve, müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedeflemektedir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Üretim sürecimizde amaçlanan, en yüksek kaliteye ulaşılması ve müşteri memnuniyetinin güvence altına alınmasıdır. Bu süreçte önemli olan, kalite disiplinlerinin tüm kademelerce uygulanmasının, sürdürülmesinin ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanmasıdır.

Tecrübe ve Tasarım Bilgisi

Marmara Söve, söve üretimi, mantolama, küpeşte, dış cephe ısı yalıtım gibi sektöründe kaliteli ve estetik ürünler sağlamak konusundaki bilgi birikimini ve tecrübesini müşteri ihtiyaçlarıyla birleştirerek, müşterilerine istekleri doğrultusunda yenilikçi ürün çözümleri sunmaktadır.

Marmara Söve, kalite ilkesine dayanarak söve sektöründe Türkiye’nin önde gelen eps ve xps strafor üreticileri ile işbirliği yaparak, geniş ürün yelpazesi ile birçok farklı tasarımı bünyesinde bulundurmaktadır.

Tutarlı bir kalite güvenliği ve ayrıca farklı ulusal ve uluslararası talimatlara göre şekillenen üretim normları Marmara Söve ürünlerinin yüksek kalite seviyesini sağlamaktadır.

Sonuç olarak firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübe ile kalifiye personeli ile sizlere yapacağı iş odaklı çalışmasını mutlaka komşularınıza tavsiye edebileceğiniz titizlikte yapmaktadır.

Balıkesirde söve denilince akla gelen Marmara Söve olarak bizler sizlere kaliteyi uygun fiyata sunmaktan grur duymaktayız.

Balıkesir Marmara Söve Görselleri

balikesir-sove-katalogumuz

e-katalog için lütfen tıklayın

e-katalog bilgisayarınızda indirmek için lütfen tıklayın


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments