Aynı Sefa Kremi


0

Bugün Sizlere Ayak Kokusu giderici bir krem tanıtalım istedik. Aynı sefa kremi ayaklarınızda oluşan pis kokulara karşı sizlere ferah bir nefes almanızı sağlayacaktır.

İstenmeyen kötü, pis ayaklara artık son verme zamanınız gelmedi mi ?

Aynısafa ayak kremi ile sizleri utanmaktan kurtarıyoruz. Türkiye’nin aynı sefa kremi ile yeni formülü sayesinde ayaklarda oluşan mantar ağırlıklı pis kokulara karşı koyuyorsunuz.

Aynı Sefa Kremi sizlere 0536 590 58 80 nolu telefon ile sipariş verebilmek için sadece aynısefa kremi için ayarladık. Peki aynı sefa kremi hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

nirvana-hemen-siparis-ver-butonuTelefon numaralarımız :
Tel-1: 0536 590 58 80 – Tel-2: 0534 203 59 33

Not: Sitemizden aynı sefa krem için form doldurup gönderdiğinizde bazen sistem yoğunluğundan dolayı tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz elinize geçmeyebilir. Lütfen siparişlerinizi bizlere ÇAĞRI atarak veya direkt ARAYARAK aynısefa kremi siparişi veriniz.

Bizlerden size tavsiye olarak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

“Aynı Sefa Kremi”

 

ayni-sefa-kremi

Peki aynısefa kremi nedir ? aynı sefa kremi ne işe yarar ? ayni safa kremi içeriği nedir ? bu soruların cevabını verelim

AYNI SEFA BİTKİSEL KREMİ

AynıSefa bitkisi hakkında genel bilgi

Aynı Sefa Kremi Botanik Bilgi :
Narcissus tazetta bitkisidir. Nergis de denir. 20 – 80 cm arası yüksekliği olan soğanlı bir bitkidir. Dalları tüylüdür. ayak-kokusu-gidericiÇiçekleri sarı – turuncu arası değişir. Çiçeklerinin bazıları tek kat, bazıları ise katmerli ve kat katdır.

Sap ve yaprakları etli ve yapışkandır. Çiçekçilerde bulunan bir süs bitkisidir. Sabah saat 7’den sonra hala çiçekleri açılmamışsa yağmur yağacak demektir. Haziran başlarında açar. Sonbahar sonuna kadar ortalikta görünürler. Mevsimlik bir bahçe bitkisidir.

Aynı Sefa Kremi Bilinen Bileşimi :
Karotin, likopin, violaksantin, neolikopin, sitroksantin, flavohrom, flavoksantin, hrintemaksantin, eterik yağ, reçineler, helme, meyve asitleri.

Aynı Sefa Kremi Kullanım Şekli

Günde 1-2 kere temiz cilde hafif masaj yapılarak uygulanır.

Direkt güneş ışığından uzakta, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların erişiminde uzak tutunuz.

Gözle temasdan kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Gıda değildir.

Aynı Sefa Kremi UYARI
Bu ürün bitkisel içerikli bir kremdir. İlaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisi için kullanılamaz. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. İçerdiği ekten maddelere alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Bu web sitesi aynısefa kremi tanıtım sitesidir. Üretici veya reklam vereni değildir. Ürün ile ilgili bilgileri üretici firmadan ve ürün kutusu üzerinden alınmıştır.

Sizlerde ayak kokunu yaz aylarında çekmek istemiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Çünkü kötü kötü kokan ayaklardan başta kendiniz olmak üzere rahatsızlık duyarsınız.

Sizler için özenle hazırlanmış bu bitkisel krem ile ayak kokusundan tamamen kurtulacaksınız.

Aynı Sefa Ayak Kremi Telefon

Tel : 0536 590 58 80

Hemen arayın bir telefon kadar yakın olan bu ürüne sahip olun.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments