AlkaDays Damla Nedir ?


0

HÜCRELERİNE DOYUR MİDENİ DEĞİL!!

TIKA BASA DOLUYUZ AMA HÜCRELERİMİZ AÇ !!

unlulerin-diyeti-alkadaysKalori saymak, kalori saydığın için diyet yapıyor olmak yanlış.
Aslında kalorilerden, yağlardan öte “beslenme” dediğin şey hücreni beslemek demek. Hücrenin ihtiyaçları var. Tıka basa yiyoruz, raflar, marketler yemekle dolu, tokuz ve kiloluyuz ama aslında açız. Hücrelerimiz aç, onların ihtiyacının verilmesi lazım

Bu yüzden hücre hata yapabilir ve fazla kilo alımı sağlamaktadır.. Bunu sana kilo olarak da, hastalık olarak da ödetebilir… Çünkü sen onun ihtiyaçlarını vermiyorsun. Hücrenin iki temel ihtiyacı var. “Yiyecek hammaddemi ver ve çöpü dök” diyor. Çünkü yiyecek hammadesini yanlış veriyorsun. Bir de çöpleri içeride biriktiriyorsun. Bu asit alkali hikâyesi de öyle…

Vücut ideal olarak “alkali” dediğimiz zeminde çalışabiliyor. Asit de atılması gerekenlerin atılamayıp içeride birikmesi. Vücut sadece alkaliyken mutlu olabilir. O yüzden tüm diyetlerde klasik olarak “Tatlı yeme, alkol alma, kızartma yeme. Sebze, iyi yağ, balık ye” denir. Bu iki grup yiyeceği iyi ve kötü diye ayıran şey, birinin içeride asitlilik, çöp yaratıyor, öbürünün de vücudu temizliyor olması.

Bir bardak suya ekleyeceğimiz 2-3 damla ALKADAYS içecek olduğunuz sıvının pH’ını 10 na kadar yulseltir. Günboyu aldıgımız besinlerle oluşan asidik ortamı ki, bu asidik ortam hem saglıgımızı olumsuz etkisinin yanısıra vücudumuzun atamadıgı toksinler birikerek yaglanmaya ve kilo almamıza sebep olacaktır. İşte bu nokta da ALKADAYS kilo verırken, yaglarımızdan kurtulurken bizim en çok ihiyaç duyacağımız üründür.

Son Yılların En Çok Yapılan Diyeti; Alkali Diyetalkalidays-diyet-gorseli

AlkaDays Vücudun alkali seviyesini yükseltir ve bu doşrultuda yaş yakımını hızlandırır.

‘Kilo vermek ilk hedef olduşu için, kilo verirken saşlışımızı olumsuz etkileyebileceşimizi düþünmüyoruz bile. Oysa diyet seçerken hem KALICI kilo kontrolü hedeflemeli hem de daha saşlıklı bir beslenme þekli yaþam tarzı olmalıdır.

AlkaDays bu amaçları hedefleyen bir beslenme þekli olarak öne çıkıyor.’ diyen UZMANLAR, þimdiye kadar olan diyet önerilerindeki eksik kalan parçanın vücudun asit-alkali dengesinin daima korunması gereklilişi olduşunu söylüyor.

AlkaDays Damla Nedir ?

AlkaDays PH Booster Drops, alkali su’dan oluşmaktadır. Pratik ve kolay kullanım için damlalık şeklinde üretilmiştir. Hap, kapsül, tablet yada çay kesinlikle değildir. Bay ve bayan kullanımına uygundur, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

AlkaDays’ın tanıtım amaçlı parakende satış fiyatı 48 tl’dir. Alka Days PH Booster Drops Dalma’nın kampanyalı satış fırsatı stoklar ile sınırlıdır. Hemen sipariş verin ve mutlaka deneyin.

Piyasada satış’ı yapılan fiyatı ucuz sahte ürünlere karşı dikkatli olunuz. Sitemizde incelediğiniz ve sipariş vereceğiniz AlkaDays PH Booster Drops Dalma % 100 orjinal ürün garantisi altında sizelere satışa sunulmuştur. Güven ile tüketebilirsiniz.

 

AlkaDays Orjinal Mi ?

Sipariş verip, satın aldığım AlkaDays Damla orjinal mi, sahte mi nasıl anlarım, AlkaDays PH Booster Drops Damla kutuau üzerinde hologram ve sorgulama kodu bulunmaktadır.

Sorgulama kodu ile almış olduğunuz Alka Days Damla’nın orjinalliğini sorgulayabilir, gönül rahatlığı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınızı riske etmemek için hologramlı orjinal ürün kullanın.

 

alkadays

Nasıl Kullanılır ?

Kullanım Önerisi : AlkaDays PH Booster Drops Damla’nın kullanımı son derece pratik ve kolaydır. Bir bardak yaklaşık (250-300 ml) içme suyu içerisine 3 damla damlatılır,

karıştırmak suretiyle içilmesi tavsiye edilir. 1 kutu (1 şişe) AlkaDays PH Booster Drops Damla 50 ml’dir. AlkaDays Damla Kampanyalı fiyatı stoklar ile sınırlıdır, fırsatı yakalamak için hemen sipariş verin.

 

Nasıl Satın Alırım ?

AlkaDays satın almak istiyorum nasıl ödeme yaparım ve nasıl sipariş verebilirim, AlkaDays PH Booster Drops Damla’yı kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, telefon ile ödeme ve eft/havale gibi geniş ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilir, sipariş formu oluşturabilirsiniz.

Uyarılar : Serin ve çocuklardan uzak bir yerde muhafaza ediniz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir. Herhangi bir yan etki durumunda kullanımı kesiniz, mutlaka doktorunuza danışınız.

alkadays-basinda-biz

En Çok Aranan İlgili Terimler:

  • bayiltan damla

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments