4 Paket Borvit Alana 1 Paket Bedava


0

borvit-4-alana-1-bedavaBorvit şuan Türkiye’nin cilt temizliğinde en çok satan ve en faydalı ürünleri arasında ilk sırayı almaktadır.Borvit tarihi nedir ? Borvit Jel ne zaman ortaya çıktı ? Borvit Firması Türk müdür ? işte bu soruların cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle borvit’in tarihi hakkında ufak bir anaktot verdikten sonra detaylı sipariş nasıl verilir bu konu üzerindede yorumlar yaparak yazımızı noktalayalım.

Borvit, dünya rezervinin % 79’u ülkemizde olan bu madeni, her geçen gün hayatın farklı yönlerine girerek yenilikler açmaya devam ettiği bilinmektedir. Bor madeni son dönemlerde; otomotiv sektörü, savuma sektörü, kozmetik ve son olarakta enerji sektöründe kendisinden söz ettirirmeye başlamışken, bu halkaya bir yenilik daha bor jeli ile eklenmiş oldu.

Fhm Bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek Ar-Ge çalışmaları yaparak, yüzde 100 milli Türk firması olarak bilinen Fhm Nanoteknoloji Akademisi, bor madenlerinin ‘bakterileri öldürmesi ve ölü hücreleri yok etmesi’ gibi bir özelliğinin olduğunu araştırmaları sonucu fark etti ve bu özelliğinden yola çıkarak, deri üzerinde bulunan ölü derilerin temizlenmesine yönelik Nano Borvit jel teknolojisini ve Nano Borvit tüy azaltma teknolojisini geliştirdi.

Ardında arge çalışmalarına bir dağıtım ağı olan zamantime firması ile gücünü birleştirerek siz değerli müşterilerimize bu ürünü sipariş verdikten sonra hızlıca elinize geçmesi için anlaşmalar yapmışlardır.

borvit-footer

Borvit alan müşterilerimizin görüşme esnasında bizlere ilettikleri bir iki mesajdan da bahsedelim. Ben borvit aldım denemek amaçlı 1 paket ardından doğum lekesi vardı onlara bile çok iyi geldiğini gördüm ve hemen 4 paket daha sipariş verdim. Ardından o borvitleri kardeşlerime dağıttım onlarda faydalansınlar diye onlara da 1’er paket verince yine bende kalmadı ve sizi aradım bana yeni kampanyanız varmış 4 paket borvit jel alana 1 pakette sizdenmiş bu kampanyadan borvit almak istiyorum dedi.

İşte görüyorsunuz ki borvit jeli bu denli faydalı bir krem. Bütün kullanıcılarımıza aynı etkiyi yapacak diye bir şey söz konusu değil bunu kesinlikle bilmenizi isteriz.

Başka bir müşterimiz borvit aldım deneme amaçlı şimdi o kadar arıyorum bulamıyorum yeniden sipariş vericem fakat sipariş verecek firma bulamadım ne mutluki size ulaşabildim sonunda.

Durumlar bundan ibaretken bizlerde borvit jel de kampanya yaparak sizlere faydası da dokunacaksa fiyatı da indirip üstelik bir de kampanya da yaparak sizlere bu hizmetten faydalandırdık.

Sizlerde borvit aldı iseniz aşağıdaki kullanım şeklini de dikkate alarak kullanınız.

 

Borvit Kullanılırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar;

  1. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır.
  2. Gerekli bölgelere masaj yapılarak sürülür. 30 saniye ovalanarak masaj tamamlanır.
  3. 5 Dakika beklenir.
  4. 5.Dakikadan sonra bol su ile ovalanarak yıkanır.

Birde bizlerin özel bir tavsiyesi var siz değerli borvit kullanıcılarına.

Borviti önce elinizde deniyerek vucudunuzun herhangi bir alerjisi varmı diye kesinlikle kontrolünü sağlayınız. Eğer herhangi bir alerji gibi durum söz konusu ise hemen doktora başvurunuz. Ve ilacı kullanmayınız.

İnternette birçok firmaya denk gelirsiniz. Bizim kadar samimi bir satıcıya denk gelemezsiniz. Amacımız hem satış yapmak hemde siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretebilmektir.

Borvit siparişi vermek isterseniz : Borvit Nano Jel firması olan borvit.org u ziyaret edebilirsiniz.

BORVİT SİPARİŞİNİZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN 2 – 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI DAĞITIM AĞIMIZDAKİ BÖLGELERE İSE MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE AYNI GÜN TESLİMATIMIZ VARDIR. BİLGİ İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ.

borvit-telefonTelefon numaralarımız :

Tel-1: 0536 590 58 80 – Tel-2: 0534 203 59 33

Not: Sitemizden borvit jel için form doldurup gönderdiğinizde bazen sistem yoğunluğundan dolayı tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz elinize geçmeyebilir. Lütfen siparişlerinizi bizlere ÇAĞRI atarak veya direkt ARAYARAK borvit siparişi veriniz.

borvit-harita-teslim-yerleri


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments