Uyduculuk Hizmetleri


0

uydu-servisi-lider-markaUyduculuk hizmetleri konusunda bugün sizlere SERVİS212 firmasının farklı konseptlerle karşınıza çıkışını özetliyerek yazımızı sonlandıracağız.

Yazımızı çok uzatmadan kısa ve özlü bir biçimde hem servis212 ‘yi hem de uydu servisi konusunu dile getirip noktalayacağız. Çünkü Uydu servisi denilince akla gelen bir marka vardır o da servis212’dir.

Farklı zamanlar farklı reklamasyon çalışmalarıyla karşınıza gelen uydu servisi hizmetlerinde lider marka servis212 sizlere bu yıl daha fazla hizmet verebilmek adına google adwords reklamcılık politikalarında ileri seviyeye taşıdı kendisini. Sizlere bulunduğunuz semte kadar reklam kelimelerini aktif ederek sizlere iyi hizmeti ulaştırmaya çabaladı.

Bu yıl yani 2015’in sonlarında 2015 yılına girince ise sizlere doğru bilgiyi aktarabilmek adına www.servis212.com/blog adlı uydu servisi blog sayfasını kurarak hizmet vermeye başladı. Amaç ise 2016 yılının uydu servisi blog‘u alanında lider blog sayfası olmak.

Yine firmamız sizlere farklı mecralardan ulaşmak adına sosyal medyayı da aktif kullanmaya başladı. Ve size anlık kampanyaları o sayfalar aracılığıyla paylaştı.

Sonuç olarak uydu servisi lider markası servis212 sizin için size %100 memnun müşteri profili oluşturmak için çok çalışmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments