Uydu Servisini Doğru Kişilere Bırakın


0

Her Firma veya Kişi Uydu Servisi Yapamayabilir..!

Uzun zamandır sektörün bir takım sıkıntıları olduğunu bilmekle birlikte firmamızın sektörde ne kadar iyi bir yer edindiğini de anlatmak istemişimdir.

Sektörün bir takım dolandırıcı kimlikli kişilerce müşterileri mağduriyetler yaşatması ile ortaya çıkan durumları bizlere aktarmaları bizlerinde bu durumları derleyerek hizmet sunduğumuz diğer müşterilerimizinde aktardıklarıyla size aktarmak istedik. Müşteriler internet üzerinden çanak anten servisi, uydu servisi, televizyon tamiri gibi konularda servis araması yaptığında ilk reklamlara tıklayarak teknik servis yetkilisi gibi konuşmalarından dolayı müşteride bu duruma inanmaktadır.

Süreç ilerlerken antenci veya televizyoncu müşterinin evine gelerek ufaktan bir tarafı düzeltip sorunu çözdük abla abi diyerek lokasyondan ödemesini alıp gitmektedir. Kısa süre sonra görülecektir ki sorun tamamen ortadan kaldırılmadan sadece bir kısmı tamir edilerek hızlıca oradan ayrılınmıştır. İşte bu sorun tamir yaptırmış ev ahalisini bir hayli sinirlendirmiş ve yeniden bir uyducu arayışına düşmüştür.

Müşterilerin Haklı sebeplerden Dolayı Mağduriyetleri

Eğer müşteri bu zamanda da bizler gibi işini iyi yapan ve yaptığı işlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknik34 olarak tanışmamışsa nereden bilsin ki kaliteli uydu servisi nasıl yapıldığını diyerek az da olsa onlara hak vermiyor değiliz. Neticede İstanbul gibi metropol bir şehirde binlerce çeşit insan oluşundan kimin hırlı kimin hırsız olduğunu insan bilememektedir. İşte bu durumda da siz değerli müşterilerimize uydu servisi konusunda yararlı olabilmek adına 30 dakika içerisinde gelerek servis sunuyoruz.

Üstelik maç haftası olduğundan dolayı hafta sonları da çalışarak lig tv beintv gibi kanalları kullanan maç sever müşterilerimize de hizmet götürmek için 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Biz kimmiyiz firmamızın web sitesi olan www.uyduservisi.xyz olarak sizlere kaliteli hizmet veren Lider Uydu Firmasıyız.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments