Uydu Frekans Ayarı


0

Uydu ile alakalı yazmış olduğumuz makalemize sizlerden gelen taleplerden o kadar memnun kaldık ki bu yazımızı yazmayı kendimize borç biliyoruz. Çünkü şimdi tam tamına 31.112 adet okunma sayısı ile turksat 4a frekans ayarı adlı makalemize okumaya yaparak bizleri grurlandırdınız.

Bizlere düşen ise bu süreçte bir teşekkür yazısı hazırlayarak siz değerli okuyucalarımıza teşekkürü borç biliriz. Nasıl ki onlar sayesinde google gözünde ilgi gören makalelerimiz güçlendiyse bizlerde onlara bu kısacık yazacağımız makalemizi yazmaktan inanın yüksünmeyeceğiz.

Türkiye’nin teknolojik anlamda devamlı büyüyen bir ülke olması hasebiyle ve arge alanında Türk mühendislerinin ortaya koyduğu teknolojik gelişmelerle ilerleyen yıllarda yeni uyduları uzaya fırlatacağımız söz konusu bir çağda bizler de servis 212 olarak sizlere bu gelişmelerden devamlı haberdar edeceğiz.

Çünkü Devletimizin bildirdiği açıklamalara dayanarak artık uzaya fırlatacağımız uydunun fırlatma portunu da artık kendi ülkemizde % 100 yerli malzemeler kullanılarak yapılacağı 2023 yılında ise artık hem kendi son derece teknolojik uyduya sahip olacağımızı bunu da fırlarmadan tutunda tüm teknik donanım ve parçalarının da tamamen % 100 yerli Türk Malı olacağı konusunuda böylece duyuralım.

İşte Türksat 4a ile tüm Türkiye’de bütün televizyonların sinyalleri bozuldu ve bazı tv uydu cihazlarının otomatik bazılarınınsa manuel olarak frekans ayarları girilerek aktif hale getirildi.

Fakat bazı müşterilerimiz bunu yapamayıp bizlerde teknik servis talep ettiler ve bizler de bunları güzelce değerlendirerek bütün çanak anten servisi için tüm avrupa ve anadolu yakasına servis hizmeti verdik.

İstanbul ilinin bağcılar uydu servisi, bakırköy uydu servisi, florya uydu servisi, ataköy uydu servisi, bahçelievler uydu servisi, başakşehir uydu servisi, beylikdüzü uydu servisi, küçükçekmece uydu servisi, esenyurt uydu servisi, sefaköy uydu servisi, şirinevler uydu servisi, esenler uydu servisi, gibi avrupa yakasında sizlere bozulan uydularınız için sınırsız hizmet verdik.turksat-4a-kanal-ayarlari

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon ve irtibat numaralarımız aşağıda da tekrar sizlere bildirerek yazımızı sonlandıralım.

Telefon : // 0212 474 00 34 // 0 532 165 49 28 // 0553 570 61 70 // 0546 931 29 29 //

Merkez : Kazım Karabekir Mah. No : 63 Bağcılar/ İstanbul

Şube 1 : İstanbul Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:27 İstoç/Bağcılar/İstanbul

Şube 2 : Zeytinlik Mah. Dadyan Sok. No: 6 Bakırköy / İstanbul

Şube 3 : Yıldıztepe Mah. 38/1 sok. No : 27 Parlseller Bağcılar/ İstanbul


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments