Tıkanıklık açma


0

SIHHİ TESİSAT HİZMETİ

Bir evin bölümleri değerlendirildiğinde banyo, mutfak, tuvalet gibi alanların yer aldığı görülmektedir. Buralarda kullanılan araçlardan biri lavabolar olmaktadır. Banyo hem ev sahiplerinin hem de misafirlerin kullandığı bir alandır ki diş fırçalama, el yıkama gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Mutfakta ise yemek hazırlamak için tercih edilen sebzeler lavaboda yıkanmaktadır. Eşyaları, araçları kullanırken dikkatli olunmasında fayda vardır zira zaman zaman istenmeyen durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Bunlardan bir tanesi tıkanıklık olmaktadır. Meydana gelen boru tıkanıklığı sonucunda işlerin aksamadan devam etmesi için sorunun çözülmesi gerekmektedir ve sıhhi tesisat alanında müşterilerine hizmet sunan firmamız konuyla ilgili bireylerin problemlerinin ortadan kalkmasına yardım etmektedir.

TIKANIKLIK AÇMA

Mutfak lavabosuna yağların dökülmemesi gerekmektedir. Bu bir süre sonra tıkanıklığa yol açabileceği gibi suyunda kirlenmesine neden olmaktadır. Zira lavaboya dökülen yağlar kanalizasyon, sonra yer altı sularına karışmakta, ardından da içme sularını kirletmektedir.

Gider tıkanıklığının sebepleri kısaca inşaat esnasında gider borularının uygun döşenmemesi, traş sonrası saç ve sakalın klozete atılması şeklinde özetlenebilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan bireyler hemen firmamızla iletişime geçerek servisimizden yararlanabilirler.

Tıkanıklık Açma hususunda gerekli çalışmalar tarafımızca yürütülmekte, sorunun kaynağı tespit edilerek kısa sürede çözüme kavuşması sağlanmaktadır. Bunun için yapacağımız işlemlerde teknolojiden faydalanılmaktadır.

Uzman ekibimiz uygulamalarla ilgilenmekte, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak hareket edilmektedir. Konuyla ilgili gelişmiş hizmetlerimize başvurmak, aynı zamanda su tesisatçısı başlığına yönelik bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla tarafımızla görüşme yapılabilmektedir.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments