Tekstil Taşıma Torbası


0

Tekstil Taşıma Torbası ile değer verdiğiniz ürünlerinizin korunması ve taşınması artık çok kolay olacak. Özellikle dış etkilere karşı ürünlerinizi koruma etkisi ile sürtünme ve darbelere karşı koruyucu özelliğiyle farklılık oluşturmaktadır.

Diğer bir isim olarak da taşıma brandası olarak adlandırılan ürünlerimiz klasik kullanımlarının yanı sıra merkezlerde veya taşralarda da ürünlerinizin saklanması ve korunaklı şekilde uygulanmaya koyulması açısından da farklılık göstermektedir.

Tekstil Taşıma Torbası özellikle İstanbul’da, Bursa’da yoğun olarak bulunduğundan taşıma esnasında kış aylarında, yağmurlu zamanlarda ürünlerin pislenmesi, lekelenmesi, veyahut taşıma esnasında yere sürünerek çamurlanmasından mütevellit ortaya çıkmış bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir kere yaptırıldığında uzun süreli olarak sizlere taşıma imkanı sunan yine güneş ışınlarına maruz kaldığında bile uzun yıllar rengi solmadan kalabilen malzemelerden yapılarak da verdiğiniz paranızı çöpe atmamış olursunuz.

En ideal hizmeti en uygun fiyatlara sunarak da özellikle sektörün lideri olan yurtteks branda bu bağlamda siz değerli müşterilerinin siparişlerini beklemektedir. Firmamız yetkililerini aradığınızda göreceksiniz ki sektörün en maliyetli fiyatlarını sizlere sunarak sizin işinizin görülmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Taşıma Torbaları – Brandaları çeşitli renklerde branda renklerinin elverdiği çeşitlerde üretilebilir. Dahası siz değerli müşterilerimizin kurumsal logoları da işlenerek ürününlerinizin daha kurumsal olmasına katkı sağlamaktadır. Markaların veya marka imajlarının en gözde süreçlerini bir nevi temsil eden torbalar sizlerin talep ve arzularınıza göre değişiklik göstermektedir.

Taşıma Torbaları daha çok tekstil firmalarında, otel veya aparatların kirli veya temiz çamaşırlarını taşıma amacıyla, lojistik firmalarında, fabrikalarda dilediğiniz ölçülerde taşıma çuvalı olarak kullanılabilmektedir. Çeşitleri açısından da büyük boy, orta boy ve küçük boy olmak kaydı ile sizlerin tercihlerinize göre veya ürünlerinizin taşınma kriterlerine göre farklı boyutlarda üretilmektedir.

Bu alanda yaptığımız araştırmalara göre tekstil taşıma brandası bu ürünleri yaptıracağınız en iyi firma olarak YURTTEKS BRANDA alanında da siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak taleplerinizi karşılamaktadır.

Firma Adresi: Bağcılar Asfaltı Caddesi, Yeni Mahalle No: 60 Dükkan :1 Bağcılar / İstanbul

Firma Telefon Numarası: 0212 651 57 44 – 0533 638 44 67

Firma Web Adresi: http://www.yurtteksbranda.com

Firma Mail Adresi: yurtteksbranda@hotmail.com


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments