Tekstil Taşıma Torbası Özellikleri


0

Tekstil Taşıma Torbası ‘nın özellikleri hakkında bilgi vermeden önce bu ürünlerin ne anlama geldiğini ve piyasada son dönemlerin en popüler konfeksiyon taşıma torbası olarak kullanılan ürün olduğundan bahserek konuya bir nebzede olsa açıklık getirelim.

Tekstil Taşıma Torbası: Brandadan yapılan ve tekstil sektörü için özellikle son dönemlerde çuvalların yerine kullanılan, kenarlarında bulunan taşıma kulpları ve alt tabanın 2 kat olması nedeniyle kuvvetli ve kolay taşınan ürünlerin korunmasını sağlayan branda ürünlerdir.

Tekstil Taşıma Torbası Özellikleri hususunda ise firmamızın yapmış olduğu bu ürünler öncelikli olarak uzun yıllar minimum 2 yıl kullanabileceğinizi hatırlatırız. Çünkü firmamızın üretmiş olduğu ürünlerin eğer kullanımına riayet edilerek kullanırsanız sizlere hiç bir masraf açmadan yırtılana kadar kullanmanız mümkündür. Özellikleri konusunda ise;

  • Renk seçeneklerinden dolayı müşteriler kurumsal renklerine göre tercih edebilirler
  • Sarı, mavi, kırmızı, gri vb. olmak kaydı ile dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz
  • Alt tabanlarının 2 kat brandadan yapılıyor olması daha uzun ömürlü sürtünmelere karşı kullanım imkanı
  • Tutma kulpları sayesinde bir noktadan diğerine taşınırken kolayca çekme imkanı
  • Orta şeritlerinde 2 kat kullanılan şeritler sayesinde daha mukavemetli bir ürün olma özelliği
  • Orta alanında irsaliye cebi olarak da adlandırılan şeffaf brandadan yapılan alana dilerseniz firmanızın logosunu dilerseniz transfer yapılacak adres bilgilerini koyma imkanı
  • Kaliteli malzemeler kullanılarak uzun yıllar garantili kullanım imkanı

Görüldüğü üzere daha da çoğaltılabilecek fakat genel hatları ile tekstil taşıma torbası‘nın özellikleri yukarıda gibi özetlenebilmektedir. İster konfeksiyon firması isterseniz otel veyahut kuru temizleme firması olun farketmeksizin firma olarak Yurtteks Branda sizlere bu ürünleri dilediğiniz özelliklere göre hazırlamaktadır ve adresinize İstanbul içi teslimat gerçekleştirmektedir.

bkz: http://www.brandatorba.com/servislerimiz/tekstil-tasima-torbasi


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments