Çarşamba , Mayıs 25 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Sürgülü Kapı Dönüştürme

Sürgülü Kapı Dönüştürme

Sürgülü Kapı Dönüştürme

Evinizde bulunan menteşeli pencere ve kapıların açılırken çok fazla yer kapladığını düşünüyorsanız sürgülü kapı dönüştürme işlemi sayesinde hem eviniz daha güzel bir görünüme sahip olacak hem de alandan tasarruf ederek daha konforlu bir ortamda yaşayacaksınız.

Günümüzde özellikle mutfaklarda tercih edilen sürgülü kapılar sayesinde yemek kokularının evin diğer bölümlerine geçmesi önlenmektedir. Rahatça açılıp kapanan kapılar ve pencereler sayesinde evinizi kolayca havalandırabileceğiz sürgülü kapı dönüştürme sitemi, odalarınızdaki oturma düzenini ve odanın şeklini bozmadan kolayca monte edilebilmektedir.

Kapılarınızı Kolayca Sürgülü Hale Dönüştürebilirsiniz

Evinizde bulunan odaların kapıları açıldığında çok alan kaplıyorsa veya bu kapılar evinizi havalandırdığınız zaman sıklıkla çarpıyorsa sürgülü kapı dönüştürme işlemi sayesinde bu sorunlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde alandan da kazanım elde etmenizi sağlayacak sürgülü kapılar kapının kasasına alttan ve üstten eklenen ray ve tekerlekli mekanik sistem yardımıyla kolayca dönüştürülebilmektedir.

Her ne kadar dayanıklı malzemelerden üretilmiş olursa olsun sürgülü kapılarda ray sistemi ve tekerlekler kullanım sıklığına bağlı olarak zamanla yıpranabilir. Bu tarz durumlarda sürgülü kapı tamiri için alanında uzman yetkili bir firmadan yardım almanız gerekir. Bu tarz problemlerle karşılaşmamak için sürgülü kapının ray sistemini belli periyotlarla yağlamak iyi çözüm sağlar. Fakat sürgülü kapınızın menteşeleri sürekli açılıp kapama işlemi sonucunda gevşeyebilir, yerinden çıkabilir ve hatta kırılabilir. Bu durum aynı zamanda tekerlekler için de geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Pimapen Servisi başlıklı makalemizde Bir Pimapen Servisinden Beklentiler ve pimapen servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın