Ramazan Nikah Şekeri


0

nikahmarketi

Bu yıl tamda ramazana denk gelen düğün mevsimi, düğün sektörünün ana malzemeleri olan gelinlik, nikah şekeri, bebek şekeri, ayakkabı sektörü, takım elbise sektörü gibi parakende ve toptan satış yapan firmalarında satışını biraz olsun yavaşlatmıştır.

Aslında düğün zamanında en çok tüketilen malzemeler yukarıda saydıklarımızla da sınırlı değildir. Bunların başında altın sektörü olan kuyumculuk da gelmektedir. Yine İç giyim sektörü de bu yaz düğünlerinde satışlarını artıran sektörler içindedir.

Diyelim ki bir düğün olacak gelin birlikte bir düğünün satış kalemleri arasında yer alan süreci özetleyelim.

Sürecin ilk aşaması;

Öncelikle ilk flört zamanlarında başlayan gezme tozma süreçlerinde cafe ve pastaneler bu birliktelikten kazanç sağlar ve bu süreç söz nişan anına kadar devam etmektedir. Gelin ve damat sevgi ve aşklarından dolayı her görüş arzularıyla para harcarlar. Hediye alırlar çiçek alırlar ve ilk süreç bu şekilde devam eder.

Sürecin ikinci aşaması;

Nişan törenlerinde ilk önce aileler tören öncesi alışverişe çıkarlar ve bu alışveriş şu şekilde devam eder. Evlenecek çiftlerden gelin adayına iç giyim alınır. Sonra kuyumcuya gidilerek uygun yüzükler alyanslar küpeler seçilir. Devamında kıza ayakkabı alınır ve gelin için alışveriş tamamlanır. Erkek de çikolata ve çiçek alarak son aşamalarına gelinir. Bu süreçte nişan ve söz tepsisi ve söz makası da unutulmaz :).

Sürecin son aşaması;

Sürecin son aşaması ise düğün merasimidir. Bu süreçte düğün salonu tutulmuş ve kaporası verilmiş olur. Ardından gelinlik ve damatlık satın alınır. yine ayakkabılar kuaför hizmetleri kuyumcudan altın işlemleri, yine çeyizlik eşyalar için veya ev eşyaları için mobilyacıdan beyaz eşyacıya, mutfak gereçlerinden halı sektörüne kadar onlarca sektör ekonomideki Çarpan Etkisi olarak bilinen süreçle adeta harekete geçer.

Sonuç;

İşte ramazan a denk gelen bu süreçte düğünler temmuz ayında agustosa ertelenmiş haliyle satışlar önceki senelere oranla büyük oranda düşmüştür. Bu süreci iyi değerlendiremeyen işletme sahiplerinin yapacakları bir şey kalmamıştır ellerinde.

Ramazanda en uygun nikah şekeri alacaklara birde tavsiyelerde bulunalım. Son moda nikah şekerleri içinde yerini bu ay alan metal ayna ayna-nikah-sekeri-kirmizi-gulnikah şekeri ürünümüz daha çok az nikah ı düğünü şereflendirmiştir. Sizlerde eşsiz nikah şekeri modelleri almak ve düğününüzün diğer düğünlerden daha tatlı olsun istiyorsanız nikah marketi’nin birbirinden güzel ucuz nikah şekeri modellerine göz atabilirsiniz.

Ramazan’da nikah şekeri modelleri olarak size yüzlerce örnek sunan firmamız sizleri sitemize bekliyor. Sizinde düğün törenleriniz nikah şekeri malzemelerinin profesyonelce kullanılmasıyla harika bir ürüne dönüşen nikah şekeri biblolarını hemen alarak ilk adımı atın.

İşte Sizlere örnek bir ürün tanıtım yaparak aklınızda nikah şekeri modeli seçerken bakmanız gereken özellikler yerleşsin istedik.

Gümüş Ayna Nikah Şekeri Bir Nikah Marketi İmalatıdır.

Gümüş Ayna Nikah Şekeri Modeli Üzerindeki Süsleme Ve Nikah Şekeri Malzemeleri Aşağıdaki Gibidir.

  • Gümüş Metal Ayna
  • Organze Tül
  • Beyaz Lateks Gül
  • Beyaz Cipso Çiçek
  • Badem Şekeri Veya Draje Çikolata
  • İnce Beyaz Kurdale
  • Teşekkür Kartı ( isim etiketleri )

Nikah Şekeri Yapımında Kullanılan Tüm Nikah Şekeri Malzemeleri Nikah Marketi Tarafından İthal Edilip Kendi İmalathanemizde Yüzde Yüz El İşçiliği İle Yapılmaktadır, Ayrıca Magazamızda Bulununa Ürünlerimizin Yüzde Doksanını Kapsayan Modeller Tamamen Müşterilerimizin İstek Ve Önerileri Sonucunda Ortaya Çıkan Nikah Şekeri Modelleridir.

Siz Hayal Edin Biz Sizin İçin Size Özel Ürünler Yapalım.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments