Kartal Satılık Ofis


0

Değerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere kısaca kartal bölgesinde kazançlı yatırım yapmak istersiniz diye muhteşem derecede kazanç sağlayacağınız bir gayrimenkul paylaşmak istiyorum.

Bu sayede umarım bizlere dua eder başarılar dilersiniz. Çünkü imkanı olanın mutlaka alması gereken kazanç ve yatırım seven ziyaretçilerimiz için muhteşem bir fırsat bu.

İstanbul estate firması tarafından sizlere sunulan bu hizmetten yararlanmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki emlak detayını inceleyerek bilgi sahibi olabilirler.

MARMARA’NIN MAVİLİĞİ İŞ’İNİZE GELECEK…

Çalışmanın yoğunluğundan bunaldığınızda, Ofistanbul’un teras kafesinde stres atmaya ne dersiniz? Çalışma arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle yapacağınız keyifli sohbetlerde, size Marmara Denizi ve Adaların eşsiz manzarası eşlik edecek.

Ön cephesi Bağdat Caddesi’ne, arka cephesi Marmaray’a ve Dragos’a bakan, 2200 m2 arsa üzerine inşa edilmiş ve yanında 2500 m2 yeşil alan bulunan Ofistanbul, işyerinizin değerine değer katacak. Ofistanbul, yakın çevresindeki hareketliliğiyle sayısız avantaj sunuyor.

OFİSİNİZE PARK’LI YAKLAŞIM
5.400 m2’lik kapalı otopark alanımız yaklaşık 185 araçlık kapasiteye sahip… Hareketli bir hayatın olduğu bu bölgede otopark sorunu yaşamayacaksınız…

Ulaşımın her noktadan rahatlıkla sağlanabildiği Ofistanbul’da; Marmaray, Metro, minibüs yolu, E-5 Tugay Yolu bağlantısı, Kadıköy-Kartal istikameti ve sahil yolu bağlantılarıyla ulaşım artık çok kolay.

İstanbul Estate

Gayrimenkul Bilgileri

Fiyatı: Sorunuz
Cinsi :İşyeri
Türü: Satılık
Yeri: KARTAL
Alanı: 2200 m²

İstanbul Estate Galeri

İstanbul Estate iletişim bilgilerimiz

Adres: Kemal Paşa Mah. Atatürk Bulvarı
Emlak Bankası Apt. C Blok No:30 K:2 D:9
Aksaray – Fatih
Telefon: +90 212 512 01 04
info@istanbulestate.net

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments