Cumartesi , Mayıs 21 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Kartal Pimapen Tamiri

Kartal Pimapen Tamiri

Kartal Pimapen Tamiri

Pimapen evlerimizde ve iş yerlerimizde pencere ve kapı sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak, belli bir zaman kullanımından sonra menteşelerde gevşemeler, sıcak ve soğuk havanın etkisiyle kapılarda esnemeler, yine güneş etkisiyle pvclerde erimeler görülebilmektedir.

Bunların yanısıra küçük kazalar da pimapenlerde tamirata sebebiyet verecek zararlara yol açmaktadır. Kartal pimapen tamiri konusunda üst sıralarda olan profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize kısa sürede en kaliteli hizmeti vermek için büyük özen göstermektedir.

Kırılan menteşeler, eriyen pimapen kasaları, esneyen kapılar hangi markaya ait olursa olsun, en kaliteli malzeme seçimi ile kartal pimapen tamiri ekibi tarafından ilk monte edildiği hale getirilmektedir.

Kartal Pimapen Tamiri Nasıl Yapılır?

Hasarlı olan pimapenlerinizin onarımı için, web sitemiz üzerinde belirtmiş olduğumuz telefon numarası ya da mail adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız kartal pimapen tamiri için sizlere randevu vermekte, randevu vermiş oldukları saatte ve tarihte özenli bir biçimde eksiksiz donanım ile keşif amaçlı kapınıza kadar gelmektedir. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, uygulanacak işlem, kullanılacak malzeme ve teslim edilebileceği süre konusunda tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Kartal pimapen tamiri ekibimiz yerinde tamirat yaptığı gibi, gerekli gördükleri takdirde sistemin hasarlı olan bölümünü söküp firmamızda onarım yapmaktadır. Onarım işlemi bittikten sonra da yine size verilen tarih ve saate uyacak biçimde gelip ürününüzün montaj işlemini gerçekleştirmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Kağıthane Pimapen Tamiri başlıklı makalemizde Kağıthane Pimapen Tamiri ve pimapen tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın