Cuma , Mayıs 27 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / İstanbul Real Estate

İstanbul Real Estate

istanbul-estateİstanbul Real Estate

İstanbul Real Estate olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiyenin tamamında, Gayrimenkul yatırımlarınız veya bilgilendirilmeniz husunda; Arsa, arazi temini, inşaat temini, yine bu konular ile ilgili gerekli hukuki ve bürokratik işlemlerin takibi ile ruhsat ve proje işlemleri takibi, ve de proje bazındaki Gayrimenkullerin pazarlanması hususunda danışmanlık hizmetleri vermekte olan bir gayrimenkul firmasıyız.

İstanbul’da inşat ve gayrimenkul sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübe ile inşaat uygulama ve pazarlanması hususundaki bilgi birikimlerimizi, uzman kadrolarımızdan aldığımız desetek ile birleştirerek müşterilerimize, profesyonel çözüm ve iş merkezli ortaklıklı çözümler sunmaktayız.

Sizlere yakın zamanda hayata geçirdiğimiz web sitemiz olan www.istanbulestate.net adlı sitemizden de hizmet vermeye devam edecek olup özellikle ülkemizde yatırım yapmak isteyen Suriye, Irak, Suudi arabistan, Bahreyn, Kuvait, Katar, Lubnan, Libya, Mısır, Rusya,Kazakistan başta olmak üzere birçok yabancı ülkede ikamet eden veya Türkiye’de Gayrimenkul proje yatırımı, inşaat ve ticaret yapmak isteyen, fakat ne yapacağını bilmeyen, yatırımcılarımıza yol göstermekte ve bu bağlam danışmanlığımız aracılığıyla sizlere en doğru bilgiyi şeffaf bakış açımızla sunuyoruz.

Sizlerle doğru zamanda doğru yatırımlarda daima buluşmak için vizyonumuz gereği devamlı çalışmaktayız. Size ve karşılığında firmamıza kazançlı ortaklıklar sağlamak için projelerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bizlere ulaşmak için aşağıdaki bilgilerimizle kolayca firmamıza ulaşabilir istanbul estate olarak ihtiyacınız olan ne varsa yardımcı olacağız.

istanbul-real-estate-destek-tel

İstanbul Real Estate

Web : www.istanbulestate.net

E-mail : info@istanbulestate.net

Adres: Kemal Paşa Mah. Atatürk BulvarıEmlak Bankası Apt. C Blok No:30 K:2 D:9 Aksaray – Fatih

Telefon : +90 212 512 01 04

istanbul-real-estate-icon

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yangın Kapıları başlıklı makalemizde akçayda kepenk sistemleri, Balıkesir kepenk sistemleri ve Balıkesir Otomatik Kepenk Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın