Gebze’nin En İyi Kurye Firması


0

gebze-kurye-ontime-kuryeGebze Motorlu Kurye artık daha hızlı ve daha ekonomik. Gebze Moto Kurye, Gebze gibi kentlerin trafik yoğunluğundan otomobillerle ulaşımın imkansız olduğu noktalara veya hızlı ve vip bir dosyanız var örn: bir ihalenin teklif formu olabilir, sevgilinizin uçak bileti olabilir işte gebze kurye olarak motorlu kuryemiz tarafınca ulaşılır gönderileriniz tam zamanında ve daha ucuza teslim edilir. 

Gebze Motorlu Kurye, bir Şehiriçi Kurye iştiraki olup 7/24 size hızlı ve ekonomik gebze ekspres kurye hizmetini vermektedir.

Gebze Kurye olarak ürünlerinizin bizlere teslim ettiğiniz şekilde ve zamanında yerine teslimatını gerçekleştirmemiz için firma vizyon ve misyonu açısında aynı titizliği göstermekteyiz.

Sizlerin bizlere teslim ettiğinizi kendi kargomuzcasına özen gösterip uygun fiyata gebze’nin dilediğiniz yerine zamanında ulaştırıyoruz. On Time Kurye olarak gebzenin lider firması olan firmamız sizlere profesyonel ekiple hizmet vermektedir.

Firma çalışanlarının Gebze’yi avuçlarının içi gibi bilmeleri bizlere teslim ettiğiniz kargoları zamanında teslimatla alıcılarıyla buluşturmaktadır.

On Time Kurye Gebze‘de kurye denildiği zaman günü birlik iş politikası ile değil de kalıcı dostluk ve ticari işbirliği ile müşterilerine yaklaşmaktadır.

Gebzede kuryecilik zor olsa da firma yetkililerimizin ve sistematik çalışma psikolojileriyle işler çok kolay hale gelmektedir. Çünkü ekip çalışanları bir çalışma organizasyonu ile çalıştığından üzerine basa basa diyoruz ki Gebzede Kurye Bizim İşimiz.

Sizlerde gebze de dağıtıma ihtiyacınız olduğunda aşağıdaki bilgiler aracılığıyla firmaya ulaşabilir kargolarınızı özenle taşıyan gebzenin en büyük kargo dağıtıcısı olan on time kargoya ulaşabilirsiniz.

Web: www.ontimekurye.com

Çağrı için: 0262 655 55 29 ve 0532 360 01 29

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments