Gaziosmanpaşa Nakliyat


0

gaziosmanpasa-yuvarlak-bannerİstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde  Evden Eve Nakliyat ile başlayan taşımacılık serüvenimiz artık lokasyonik bakış açısından genişleyerek global bağlamda şehirlerarası nakliyat olarakda taşımacılık faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bugün sizlere Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak bütün mahallelerini kapsayan sürecimizde sizlerin desteğiyle büyüyerek Gaziosmanpaşa Nakliyat alanında bir numara olmuş durumdayız.

Hizmet faktörümüzün başında %100 mutlu müşteri sloganıyla çıktığımız bu yolda bizler için asıl olan sizlerin memnuniyetinizdir. Gaziosmanpaşa’da işyeri ve ev nakliyesinde kusursuz bir taşınmayı hakettiğinizi düşünerek sizlere kusursuz hizmetle buluşturuyoruz.

Taşımacılık hizmetlerimizi herzaman dediğimiz gibi kusursuz taşıma sistemlerimizle yapmamızın yanı sıra belirli faktörler ile hem eşyalarınızı gaziosmanpaşa‘dan alıp taşınacağınız eve sıfır kusurla taşıyor yani anahtar teslimi yapıyor ve ücretlendirme konusunda ise sizleri üzmeden maliyet politikamız karşılığında nakliyat fiyatı veriyoruz.

Gaziosmanpaşa Nakliyat Olarak % 100 Mutlu Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

Şimdi sizlere “Gaziosmanpaşa Nakliyat” olarak Faaliyetlerimizden bahsederek bizleri daha iyi tanımanıza yardımcı olalım.

Family in a car made of cardboard box - express delivery concepts

1 – AMBALAJLAMA

Denge Nakliyat olarak eşyalarınızın ambalajlama sürecinde personelimiz eşyalarınızın expertizini çıkartarak taşıma sürecinde hangi araçlarımızla gaziosmanpasa-ambalajlamasizlere hizmet vereceklerine ve eşyalarınızı hangi ambalajlama malzemesi ile paketleneceğine karar verilir. Beyaz eşyanızdan mobilyalarınıza kadar bütün eşyalarınız gaziosmanpaşa’da bulunan evinizde paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.

Tabiki bu süreçte personelimiz sizlerle istişare yaparak eşyalarınızın güvenli nasıl taşınır konusunu sizlerle paylaşarak hem de sizlerin fikirlerinizi alarak Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak eşyalarınızın kusursuz ambalajlanma işlemini tamamlarlar.

2 – DEPOLAMA

gaziosmanpasa_nakliyat-el-arabasiDepolama hususu birkaç faktöre bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan müşterilerimiz için öncelikle evlerinden hemen çıkmak zorunda olanlara eşyaları yukarıda bahsettiğimiz ambalajlama sürecinden geçirelerek Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan depolama alanlarımızda yeni evlerine ne zaman taşınmak isterlerse istesinler o zamana kadar muhafaza edilir.

Eşyalarınız depolarımızda saklandığı süre boyunca tozlanma veya çizilme gibi taşımacılık sektörünün handikaplarıyla karşılaşmamaktadır. Tamamen korunaklı ve temiz depolarımızda eşyalarınız bekletildikten sonra sizler ne zaman taşınmak isterseniz yine aynı hassasiyetle depolarımızdan çıkartılarak yeni evinize taşınma sürecini tamamlamaktayız.

Depolama Sürecimizi Nasıl Gerçekleştiriyoruz ?

  • Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak depo içerisindeki eşyanızın 7/24 güvenliğinin sağlanması sağlıyoruz.
  • Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi depo içerisinde eşyalarınızın toz  ve diğer zararlı etmenlerden korunması için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlıyoruz.
  • Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak depodaki eşyalarınızın hemlenip küflenmesini önlemek için havalandırmanın düzenli olarak yapılmasını sağlıyoruz.
  • Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak depo içerisinde eşyalarınızın yüklenirken sorunsuz yüklenme işlemlerini kendi personelimizce yapmaktayız.
  • Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak depolarımızda eşyalarınızın çalınma riskine karşılık 24 saat güvenlik kameralarıyla denetleme yapmaktayız.

3 – SİGORTA

Evini taşıyacakların mutlaka bilmesi gereken hususların başında Nakliyat Sigortaları gelmektedir. Evini taşıyacaklar için eşyalarını emtia yani bireyselgaziosmanpasa_nakliyat_sigortasi sigorta adı altında sigortalarak karşılaşacakları sorunları  (kırılma, çizilme, kaybolma) en aza indirerek hem güvenliğini hem de korunmasını sağlarlar.

Burada 2 husus vardır 1.si gaziosmanpaşa nakliyat olarak sizlerin eşyalarınızı taşırken sizlere karşı istemdışı oluşacak sorunlara istinaden verdiğimiz teminatlarımızı kapsamaktadır. 2. husus ise eşyalarınızın naliyatı esnasında karşılaşılacak kazalar sonucu zarar gelmesinden kaynaklı sorunları karşılayacak bireysel emtia sigortasıdır.
Tabiki burada çeşitli faktörler gözönüne alınır ama genel hatlarıyla süreci bu şekilde değerlendirmeniz yeterlidir nakliyat sigortası hususunda.
Gördüğünüz üzere iyi bir gaziosmanpaşa nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız yaptığı işin bilincini bu boyutta bilen Denge Nakliyat ile dilediğinizce sorunsuz taşınma sağlayabilirsiniz.
Peki Denge Nakliyat ‘a nasıl ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Nakliyat Firma Bilgileri

Firma adı: Gaziosmanpaşa Denge Nakliyat
Firma Adresi : Gaziosmanpaşa ve Bölgeleri
Firma Telefonu : 0212 432 49 86 – 0532 641 88 13
Firma Web Sitesi : http://www.gaziosmanpasaevdenevenakliyat.web.tr/
Firma Maili : info@dengenakliyat.com
Firma Kategorileri : Gaziosmanpaşa nakliyat, Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat, Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmaları, Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat fiyatları

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments