Erbay Medikal & Ortopedi


0

Erbay Medikal & Ortopedi Bağcılar’da medikal ve ortopedi alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en seçkin firmadır. Kurulduğu günden bu yana sektörel hedeflerine hep ulaşan erbay medikal & ortopedi firması bütün markaları bünyesinde bulundurarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar.

Bağcılar medikal olarak aradığınızda karşınıza çıkacak olan firma yetkilisi bütün müşterilerimizin en ileri düzeyde sorunlarına çözüm üretmek firma olarak önceliklerimiz arasındadır. Hiç bir müşterimize yok demeden ürünlerimizi 1. sınıf kalitede onlara ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

Not: kaliteli ürünlere sahip olmak adına firmamıza ulaşarak hemen sahip olabilirsiniz yapmanız gereken bizlere telefon açmak.

Gelin sizlerde bağcılar erbay medikal olarak farkımızı yakından tanımak için bizleri ziyaret ederek bizimle tanışın. Ürün almak zorunda olmadığınızı da sadece bir çay, kahve ikramımızı alarak  tanışalım ve farkımızı sizlere yansıtalım.

Bağcılar medikal olarak adersimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adres: Mahmutbey, Göztepe, 2308. Sokak No:25\A Posta kod: 34390, A Yolu
Bağcılar/İstanbul
Türkiye
Tel: 0535 866 78 88
Medikal Ortopedi Varis Çorapları Tekerlekli Sandalyeler Hasta Bezleri Tansiyon Aletleri Şeker Ölçüm Cihazları Süt Sağma Makineleri Ateş Ölçerler Değnekler Yara Bakım Malzemeleri Eldivenler Havalı Yatak Hasta Karyolası Korseler Dizlikler El Bilek Atelleri Kol Askıları ve Nebulizatör’ler sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alırlar.

Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments