Cumartesi , Mayıs 21 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Erbay Medikal & Ortopedi

Erbay Medikal & Ortopedi

Erbay Medikal & Ortopedi Bağcılar’da medikal ve ortopedi alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en seçkin firmadır. Kurulduğu günden bu yana sektörel hedeflerine hep ulaşan erbay medikal & ortopedi firması bütün markaları bünyesinde bulundurarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar.

Bağcılar medikal olarak aradığınızda karşınıza çıkacak olan firma yetkilisi bütün müşterilerimizin en ileri düzeyde sorunlarına çözüm üretmek firma olarak önceliklerimiz arasındadır. Hiç bir müşterimize yok demeden ürünlerimizi 1. sınıf kalitede onlara ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

Not: kaliteli ürünlere sahip olmak adına firmamıza ulaşarak hemen sahip olabilirsiniz yapmanız gereken bizlere telefon açmak.

Gelin sizlerde bağcılar erbay medikal olarak farkımızı yakından tanımak için bizleri ziyaret ederek bizimle tanışın. Ürün almak zorunda olmadığınızı da sadece bir çay, kahve ikramımızı alarak  tanışalım ve farkımızı sizlere yansıtalım.

Bağcılar medikal olarak adersimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adres: Mahmutbey, Göztepe, 2308. Sokak No:25\A Posta kod: 34390, A Yolu
Bağcılar/İstanbul
Türkiye
Tel: 0535 866 78 88
Medikal Ortopedi Varis Çorapları Tekerlekli Sandalyeler Hasta Bezleri Tansiyon Aletleri Şeker Ölçüm Cihazları Süt Sağma Makineleri Ateş Ölçerler Değnekler Yara Bakım Malzemeleri Eldivenler Havalı Yatak Hasta Karyolası Korseler Dizlikler El Bilek Atelleri Kol Askıları ve Nebulizatör’ler sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alırlar.

Bir önceki yazımız olan Küpeşte Sistemleri başlıklı makalemizde Küpeşte Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın