Dekoratif Cam


1

Dekoratif Cam

Düz cama, asit yardımı ile şekil verilmesi sonucu oluşan camlara dekoratif cam adı verilir. Dekoratif camlar son günlerde kullanımı oldukça artan cam uygulamaları arasında yer alır. Bunun nedeni çok kullanışlı olması ve kullanım alanın çok geniş olmasıdır. Diğer camlara oranla daha sağlamdır ve özel tasarım olduğu için görüntü açısından göze daha hoş gelir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dekoratif cam bakım, onarım ve servisi gibi konularda uzman kadromuz ile hizmet vermeye başladık. Kısa süre içinde piyasadaki konumunu hızlı bir şekilde genişleten firmamız, sizlere her konuda hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden firmamız, cam uygulamaları konusunda da büyük bir atılım yaptı. Firmamız, genişleyen müşteri ağı ile hizmete devam ediyor.

Dekoratif Cam Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif cam daha çok salon ve oda kapılarında, duşa kabinlerde ve ara bölmelerinde, mutfak dolaplarında yaygın olarak kullanılır. Kalınlıkları 3,4,5,6 ve 8 mm aralığındadır. Renkleri ise bronz, füme ve beyaz gibi renklerdir.

Bunun nedeni kullanım alanına uygun olan renklerin bu renkler olmasıdır. Özel tasarlanan renk seçimleri ve desenleri de mevcuttur. İç ve dış mekanlara farklı boyutlar katarak güzel görüntüler elde edilmesine neden olur.  Dekoratif cam dış mekanlarda da kullanılır. Dış mekanlarda kullanım alanı ise; bölme panoları, vitrin yan panelleri ve balkon camlarıdır.


Like it? Share with your friends!

1
admin

0 Comments