Corona Maskesi Nedir ? Maske Satış Fiyatları


0

Corona Maske İpi Nedir ? Maske Satış Fiyatları bu tip bir talepleriniz var ise işiniz çok zor diyebiliriz. Çünkü günümüzde bulunan corona virüsleri dolayısıyla artan taleplere artık hiçbir firma yetişememektedir. Bu nedenle bizler de siz değerli müşterilerimize bu husustaki bilgileri aktarmak istedik.

Maske İpi satışının yanı sıra maske ipi fiyatları derken sizlerin taleplerinizi karşılamak adına bir maske de gerekli olan belge nedir ? maske CE standartlarında olması gerekli mi ? maske satış fiyatları nedir diye bir takım bilgiler aktaracağız. Çinde başlayan ve tüm dünya ya yayılan CORONA virüsü için başka bir N95 maske nasıl kullanılır? N95 Maske Korona virüsüne karşı birebir kullanıldığı söylenmektedir. Maske ile corona virüsünden korunmak isteyen kişilerin kullanabilceği niteliklerde 3m maske olarak isimlendirilen maskelerdir.

Maske fiyatları alacaklar için en önemli husus alacağınız maske için bir takım aşağıda sizlere sunacağımız kriterlere göz atmanız gerekecektir. Medikal cihazlar yönetmeliği açısından maskeler 5 farklı çeşidi mevcuttur. Type 1 2 3 gibi devam eden çeşitleri sizler için hangi yerde kullanılacak ise maske tipine göre talep etmeniz gerekmektedir.

Medikal Cihazlar Yönetmeliği’ne göre Cerrahi Müdahele Maskeleri Class I olarak değerlendirilir. Cerrahi maskeler üç sınıfa ayrılır. Type I, TypeII ve Type IIR.
Type I hastalar için, Type II ve Type IIR sağlık personellerinin kullanımı için uygundur. İlgili EN 14683 standartına göre aşağıdaki testler seçilen maske tipine göre yapılır.

*Bakteri Filtrasyon
*Diferansiyel Basınç
*Sentetik Kan Penetrasyon Testi (Sadece TYPE II R için)
*Mikrobiyolojik Temizlik(Bioburden)

Detaylar, süreç ve fiyatlandırma için bilgi ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha önceleri belirli fiyatı olan maskelerin en pahalısı 0.60 kuruş iken 400 kat fiyat artışları yaşanarak 3 tl 5 tl arası artık yeni fiyatlara alıcılar bulmaktadır. ilerleyen günlerde bununla ilgili bir açıklama olacak mı olmayacak mı bilmezken gelin sizlere en iyi maskeleri en uygun fiyatlara sunarak bu tehlikeli süreçten en az etkilenmenizi sağlayalım. Kim ne kadar virüse hazır, ne kadar hazıri kamoyu olaya nasıl baktığını da anlatmaya çalışarak, ayrıca piyasanın bu denli bir şekilde fiyat artışı yaşamasını da istanbul başta olmak üzere sizlere işleri halletmeliyiz. Az önce de millieğitim Bakanı da açıklama yaparak ilk okulların ve üniversitelerin de 3 hafta olarak virüs nedeniyle tatile girmiş bulunmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments