Çanak Anten Komple Set


0

hd-tv-istanbulDeğerli müşterilerimiz sizlerde eğer  HD TV aldıysanız ve  bunun çanak anten ile birlikte kablosunun LNB‘sinin takım halinde olması gerektiğini unutmayınız.

Siz izleyici olarak fark etmesenizde takım halinde olmayan setlerde genel olarak HD yayını 1080p/i olarak seyredemezsiniz bunun sebebi kulanmış olduğunuz TV ye uymayan uydurulan bir sistemle hd kalitesi tam olarak sizin evinize gelmez yüksek çözünürlük alınması gereken kanallar sizin ucuz yolla siz kulanıcılara kandırmaca yaparak uyumlu kelimesine aldırmayınız. Hiç birzaman takım halinde olmayan bir sistem gerçek kaliteyi vermez veremez.

Bu sebepten dolayı kullanmakta olduğunuz cihazınızın kalitesini düşünerek bir anten bağlantısı yapınız yaptırınız ucuz iş herzaman sorunla beraberinde getirir.

Neden ki biz kulanıcılar hiçbir zaman düşün meden ucuz olsun demekle kendimize ve kendi eşyamız olan elektronik malzememize zarar verdiğimizi düşünmeden üç  kuruş ucuz olsun gibi tercihler yapıyoruz.

Hd tv alırken dikkat edilmesi gereken hususlar;

Belirli bir zaman zarfı geçtigin de belki yüksek fiyatla aldıgımız bir HD TV miz küçük bir rakamın göz ardı edilerek yapılan dış (anten ) sistemi yüzünden daha fazla maliyet ödeyecegimiz hasarlar ortaya çıkarabilir.

Bunun sebebi kulanmakta oldugumuz piyasa malın denilen ucuz merdiven altı yapılan servis ağı olmayan ürünlerin ortaya çıktığı sonuçtur.

Siz müşterilerimizin bilmediği ve kişilerin sizlere saçmalıklarla ikna ederek kabul ettirdigi malları kulanmayınız butur elektronik malzemeler genel olarak ikinci el olarak satılan mallardır.

Temizlenerek tekrar müşterilere ve kulanıcılara satılmaktadır garantisi olmayan bir sistem yaptırmayınız ve bu sistemde kullanılan malzemelerin bilindik ve servis ağı olduğuna emin olmadan taktırmayınız tabirimizce herzaman söylenir mal canın yongasıdır demiştir hep atalarımız.hd-tv-alinirken-dikkat-edilmesi-gerekenler

Biz firmamız olarak siz degerli müşterilerimiz bilğilendirmek ve bilinçsiz kullanıcı olmak tan kaçınmanız için sizlerle bilgilerimizi paylaşıyoruz. Birçok sorun kullanılan yasal olmadan ülkemize sokulan elektronik ürünlerden meydana gelir.

Bu tür işleri merdiven altı yapan kişilerde biraz daha fazla para kazanmak için sizin mevcut olan kaliteli elektronik malzemenize zarar verip vermeyeceğini  hiç düşünmeden sizlere bu ürünleri satmaya kalkar kendi cebine atacak olduğu üç kuruş fazla para kazanmak için bütün TV zevkinizi kırar ve sizi başit bir şekilde kandırmış olur.

Sonuç olarak yılların vermiş olduğu emek ve tecrübe harmanımızla sizlere son bir mesaj da vererek yazımızı tv hd hakkındaki fikirlerimizinde özetini yapmış olalım. Lütfen bilinçsiz kullanıcı olmayınız bilgi paylaşınca güzel olduğu vazgeçilmez bir gerçektir.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments