Brode Nakış İpliği


0

Bugün siz değerli takipçilerimize çok farklı bir sektör olan Brode Ön İplikleri, Brode Mekik İplikleri, Brode Kort İplikleri, Brode Sakallı İplikleri, Brode Simli İplikleri konularında sizlere ayrı ayrı bilgilendirmeler yapacağız. Söz hakkı olarak bu konuyu ele almamızın bir takım önemli konuları olmasının sebebi artık piyasanın en iyi hizmetini sunan bir firmayı da aynı zamanda açıklayarak sizlere bilgilendirme yapacağız.

İstanbul’da yoğun trafiğinde talep ettiğiniz bir brode nakış ipliği rengi önemli olmadan tabiki sizlere bir gün sonrasına geliyorsa inanın artık sorunlar başlamış demektir. Çünkü bu süreçte sizlerin de yetiştirilmesi gereken siparişiniz de var ise eminiz ki işleriniz ertelenecek ve belki de siparişiniz karşı taraftan iptal edilecektir.

Bizler bunu etrafımızda bulunan abilerimizden de duyduğumuz üzere eğer ihracat yaptığınızda sizlerden talep edilen malı zamanında teslimatını gerçekleştiremediğinizde karşı taraf tarafından iptal edilme durumları söz konusu olabilmektedir. Bir gün 400.000 TL arası nakış siparişinin yetişmediği için iptal edildiğini duyduğumda şok olmuştum hatta biraz daha ileri giderek bunun nedenini sorduğumda ise nakış yaptıkları ipliği yanı brode nakış ipliği ihtiyaçlarının olduğunu fakat aynı seriyi temsilcisi gönderemediğini söylemişti.

Bunun üzerine düşünmüştüm nasıl ulaştıramaz böyle bir siparişi diye bunun artılarını eksilerini hesapladıktan sonra istanbul’da böyle bir durum belli kriterlere göre gerçekleşmesi gayet normal olduğunu gördüm. Fakat brode nakış ipliği için ihtiyaçlarınız olduğunda hangi bir firmaya bakacaksınız bu konuyu da sektörün lider markası olan ozsa iplik ile çalışarak brode nakış ipliği çeşitlerini en hızlı şekilde temin edebileceğinizi öğrendim.

Sizlere tavsiye olarak ihtiyaç duyduğunuz bütün nakış iplikleri için özellikle brode nakış ipliği, Brode Ön İplikleri, Brode Mekik İplikleri, Brode Kort İplikleri, Brode Sakallı İplikleri, Brode Simli İplikleri için doğru adresiniz ozsa iplik olduğunu unutmayınız.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments