Bella Pizza


0

Pizza’yı bilmeyenimiz yoktur.

Günümüzde hemen herkesin bildiği pizzanın ortaya çıkışının enterasan bir tarihi vardır…

Pizza: Kelime anlamı olarak latincede ezmek ve öğütmek anlamına gelmektedir.

bella-pizzaPizza; fakir italyanlıların mozzarella peyniri ve domatesi birlikte pişirip tüketmesiyle ortaya çıkan fakat dünya çapında bir üne kavuşması ise, 1889 yılında Kraliçe Margherita’nın mozzarella peyniri, domates ve fesleğen ile süslenmiş pizzayı tatması ile başlamaktadır.

Bugün bütün dünyada herkesin en kötü ayda bir tattığı bu müthiş lezzetin en kaliteli ismi olan bella pizza ‘yı sizlere tanıtacağız.

Pizza İtalyan yemekleri arasında hiç şüphesiz dünya çapında en meşhur ve en sevilen olanı bella pizza ‘dır. Bir çok farklı tada farklı boyutlarda dilediğini zaman pizza sayesinde ulaşabilirsiniz. Üstelik dünyanın hemen hemen her yerinde pizza yemek için evinizden dahi çıkmanıza gerek yoktur. Hemen hemen her yerde pizza servislerine ulaşmak mümkün.

Amerika’da bir araştırma yapılmış ve bella pizzanın en fazla yendiği günler bulunmuş. Sırasıyla Yeni Yıl dönemi, Cadılar Bayramı, Şükran Günü (biz hindi yerler diye bilirdik), ve Super Bowl (Bowling finalleri oluyor sanırım. Türkiye de ise internet üzerinden yemek sipraişi alan firmaya göre de özellikle derbi günleri inanılmaz sayıda pizza sipariş ediliyormuş.

“The Last Bella Pizza Portsmouth, Bella Pizza, Orginal Bella Pizza Restaurant You’ll Need” sloganıyla Amerika’nın portsmouth, virginia ‘da faaliyet göstermektedir.

Bella Pizza Contact Details

Dont be shy do contact us about everything and anything, we will be glad to answer your questions about Bella Pizza.

  • 1125 Port Centre Parkway, Portsmouth, Virginia,
  • Phone: 757 399 4777
  • Fax: +386 10 555 66677
  • Email: info@bellapizza.online

Bella Pizza Galeri


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments