Balıkesir Tente


0

balikesir-tenteBalıkesir Tente

Balıkesirde faaliyetlerine ara vermeden devam eden brandacı can branda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bir yenisini daha ekledi. İşletmesinin daha önce tabelasını değiştirerek yenilik bizim işimiz diyen firma sahibi, şimdide işletmenin girişine yaptığı işi tamamiyle anlatan tente taktı.

Gölgeye şekil vermek bizim işimiz diyen firma balıkesir de tüm işletmelerin tentelerini değiştirebilecek donanım ve personele sahip olduğunu bildiriyor.

Balıkesir Tente olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır temennisi ile yapmış oldukları tente işlerindeki kalite anlayışına 2 yılda garanti vermektedirler.

Can branda Balıkesir’in yeni gözdesi Kepsut yolunda 200 m2 lik tesislerinde profesyonel ekibi ile tente branda şemsiye gibi imalat sürecini yerine getirmektedir.

Bu kadar site sahibi olan işletme sahibine neden bu kadar web sitesi yaptırdınız diye sorduğumuzda  aldığımız cevap gerçekten bu firmayla çalışmak için yeterli bir sebep gibi görülüyor.

– Sözlerine şöyle devam eden can branda çünkü biz bütün müşterilerimizin kaliteli firma ile tanışmasını sağlayarak pahalı fiyata kötü bir hizmet almalarını engellemek adına bu siteleri kurduk.

Kurduk ki müşteriler önce bizim kalite anlayışımızla tanışssınlar ardından diğer firmaları arayabilirler. Görecekler ki müşteriye doğru bilgiyi ve zamanında hizmeti telefonda bile hissettirecek kadar temiz bir çalışma prensibine sahibiz.

Zaten işletmemize gelen müşterilerimizin başka yere gittiğine hiç şahit olmadık. Gerek ikramlarımızla gerek müşteriye karşı güler yüzümüzle daima adımızdan bahsettirmeyi başardık. Sizler de kaliteli hizmet ile tanışmak isterseniz mutlaka bizleri arayınız.

 


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments