Cuma , Mayıs 27 2022
Son Haberler
Anasayfa / Ana Sayfa / Balıkesir Tente

Balıkesir Tente

balikesir-tenteBalıkesir Tente

Balıkesirde faaliyetlerine ara vermeden devam eden brandacı can branda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bir yenisini daha ekledi. İşletmesinin daha önce tabelasını değiştirerek yenilik bizim işimiz diyen firma sahibi, şimdide işletmenin girişine yaptığı işi tamamiyle anlatan tente taktı.

Gölgeye şekil vermek bizim işimiz diyen firma balıkesir de tüm işletmelerin tentelerini değiştirebilecek donanım ve personele sahip olduğunu bildiriyor.

Balıkesir Tente olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır temennisi ile yapmış oldukları tente işlerindeki kalite anlayışına 2 yılda garanti vermektedirler.

Can branda Balıkesir’in yeni gözdesi Kepsut yolunda 200 m2 lik tesislerinde profesyonel ekibi ile tente branda şemsiye gibi imalat sürecini yerine getirmektedir.

Bu kadar site sahibi olan işletme sahibine neden bu kadar web sitesi yaptırdınız diye sorduğumuzda  aldığımız cevap gerçekten bu firmayla çalışmak için yeterli bir sebep gibi görülüyor.

– Sözlerine şöyle devam eden can branda çünkü biz bütün müşterilerimizin kaliteli firma ile tanışmasını sağlayarak pahalı fiyata kötü bir hizmet almalarını engellemek adına bu siteleri kurduk.

Kurduk ki müşteriler önce bizim kalite anlayışımızla tanışssınlar ardından diğer firmaları arayabilirler. Görecekler ki müşteriye doğru bilgiyi ve zamanında hizmeti telefonda bile hissettirecek kadar temiz bir çalışma prensibine sahibiz.

Zaten işletmemize gelen müşterilerimizin başka yere gittiğine hiç şahit olmadık. Gerek ikramlarımızla gerek müşteriye karşı güler yüzümüzle daima adımızdan bahsettirmeyi başardık. Sizler de kaliteli hizmet ile tanışmak isterseniz mutlaka bizleri arayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Dijital Baskı başlıklı makalemizde balıkesir dijital baskı, balıkesir tabela ve Dijital baskı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ülkemizde pimapen kullanımı gerek güvenlik gerekse ısı yalıtımı açısından sunduğu avantajlarla yıllar içinde ...

Bir cevap yazın