Balıkesir Ferforje Tabela


0

Balıkesir Ferforje Tabela

Tabela, bir iş yerinin duyurulabilmesi ya da reklamının yapılabilmesi için çok önemli bir unsurdur. Ferforje tabela sarmaşık gibi görünen demirlerin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllardan beri butik, cafe veya restoranlarda kullanılmaktadır. Şık görünümü nedeniyle firmaların prestijinin artmasında da oldukça büyük bir katkısı bulunmaktadır. Ferforje tabela yaptırırken firmaların belli noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlar ise aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.

Ferforje Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ferforje tabela yapımında dikkat edilmesi gereken ilk husus görünürlüğüdür. Ferforje tabelalar askı halinde olduğundan ve belli ölçülerde dizayn edildiğinden mutlaka dükkan ya da mağazaların görünebilecek noktalarına konumlandırılmaları gerekmektedir. Bir diğer önemli nokta ise ferforjede kullanılacak boyalardır. Bu boyalar mutlaka elektrostatik özelliğe sahip olmalıdır. Elektrostatik özellikli boyalar güneş ya da yağmur gibi olumsuz faktörlerin önüne geçmekte ve tabelaların uzun ömürlü olmasına olanak sağlamaktadır.

Ferforje tabela yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise montaj aşamasıdır. Montaj işlemi yapılırken mutlaka uygun noktaya monte edilmeli ve ağırlık hesaplaması da yapılmalıdır. Bu sayede olabilecek kazaların da önüne geçmek mümkün olabilmektedir. Ferforje tabelalar, en sık kullanılan tabela modelleri arasında yer almaktadır. Tasarımı doğru yapılan bu modeller kesinlikle farklı ve dikkat çekici olmalıdır. Farklı tasarımlar reklamcılık alanında çok daha sağlıklı bir performansa neden olmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
İnekce İnekce
0
İnekce
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Allah'ım Aman Allah'ım
0
Aman Allah'ım
Kazanç Kazanç
0
Kazanç
admin

0 Comments