Cuma , Eylül 30 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Bağcılar Doğan Çocukevi

Bağcılar Doğan Çocukevi

Bağcılar’da köklü geçmişi olan doğan çocukevi artık siz değerl velilerin çocuklarını daha ferah daha nezih bir ortamda ağırlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana geniş sınıfları ve hijyenik ortamları ile çocuklarınıza hizmet veren doğan çocukevi yeni yılda hizmetlerini sürdürmektedir.

Her yaş gurubuna ayrı sınıfları her dalda branş öğretmenleri ile eşsiz kalitedeki eğitimi ile çocuklarınızın kişisel ve eğitimsel gelişimine inanamıyacksınız. Birtakım etkinlikler ile de çocuklarınız sosyal olarak kendini geliştircek karakteristik özellikleri tamamlanacaktır.

Bağcılar Anaokulu olarak gerek vizyonel gerekse misyon olarak her zaman kendimize eğitim alanında ne var ise fazlasıyla katarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlerde bizi tanımak isterseniz Bağcılar’da bulunan adresimize gelerek bizi yakinen tanıyın.

Doğan Anaokulu her zaman çocuklarımıza daha iyi eğitim ve kişisel gelişim alanında hizmet vermek için pedegoglar ile anlaşır ve alanında uzman eğitimcileri ile eğitim verir.

Bir önceki yazımız olan Maske İpi Nedir ? Özellikleri Nelerdir ? başlıklı makalemizde maske ipi, maske ipi fiyatı ve Maske İpi Nedir ? Özellikleri Nelerdir ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Bağcılar Anaokuluna İngilizce Öğretmen Aranmaktadır

Bağcılar Anaokuluna İngilizce Öğretmen Aranmaktadır. Bağcılar tramway durağının hemen dibinde bölgenin en iyi anaokulu olan ...

Bir cevap yazın