Bağcılar Anaokuluna İngilizce Öğretmen Aranmaktadır


1

Bağcılar Anaokuluna İngilizce Öğretmen Aranmaktadır. Bağcılar tramway durağının hemen dibinde bölgenin en iyi anaokulu olan ilkizler anaokulunda görev almak isteyen anaokulu düzeyinde ingilizce bilgisine sahip olması yeterli.

Bizler özellikle bu yaşlardaki çocuklarda öğrenmenin sosyal etkileşim ve iletişim örgüsü içinde, en iyi şekilde gelişmelerine destek sağlayacak bir öğrenim alma hakları olduğunu düşünmekteyiz. Bu nebzede Merkez mahallesi, 903. Sk No:21, 34200 Bağcılar/İstanbul adresinde olan bağcılar ilkizler anaokulu için ingilizce öğretmen ihtiyacı mevcuttur.

Eğer sizlerde Bağcılar’da Anaokulu’nda yarım gün çalışacak İngilizce öğretmeni olarak görev almak istiyorsanız hemen telefon numaralarımızdan okul yöneticimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir anaokulunda hangi güzel kriteri arıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bu alanda ulaşıp deneyimimizi sizlerle paylaşabiliriz.

Talep: Anaokulu İngilizce Öğretmeni

Adres: Merkez Mahallesi, 677. Sokak No: 21, Bağcılar – İstanbul

Telefon: 0506 065 83 01

Okul Adı: Bağcılar İlk izler Anaokulu

Deneyim: Aranmamaktadır

Eğitim Süresi: Yarım Gün

NOT: Bağcılar Tramvay Son Durak

Yukarıda kriterleri de belli olan bağcılar anaokulu ingilizce öğretmeni olarak sizlerde hizmet vermek isterseniz hemen yukarıda yer alan telefon numaralarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

1
admin

0 Comments