Perşembe , Haziran 30 2022
Son Haberler
Anasayfa / Firma Tanıtım / Ahşap Gemi Nikah Şekeri

Ahşap Gemi Nikah Şekeri

yelkenli-nikah-sekeriYelkenli Nikah Şekeri

Aslında yelken nedir sorusuna cevapla başlamak isterdim bugünkü bu yazımıza fakat malümunuz hepimiz biliyorduruz yelkenin ne olduğunu veya yelkenin tarihçesini merak etmiyorduruz mantığıyla direkt nikah şekeri olarak tanıtımını yaparak yelkenli nikah şekerini tanıtalım.

Sözün özü kelamımıza başlamadan önce vip bir nikah şekeri modeli olan yelkenli nikah şekeri modelimiz sizlerden gelen yoğun taleplere yetişebilmek adına yeniden yurtdışından nikah şekeri biblosu olarak getirterek sizlerin taleplerini karşılama amacıyla stoklarımızı yeniden doldurduk.

Elimizde şuanda yelkenli nikah şekeri isteyenler için var olan bu modelimizi süslerken çok titiz davrandığımızı çünkü denizci bir çiftin tercih edebileceği varsayımıyla denizcilerinde çok titiz ve dikkatli olduğu gerçeği ile yelkenli nikah şekeri modelini süslerken bizlerde aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

Peki şimdi sizlere yelkenli nikah şekeri modelini tanıtan kısacık özet tanıtımla başbaşa bırakalım.

Nikah şekerleri bir düğünü yıllar sonra bile hatırlanabilir kılan yegane unsurlardan biridir. Özellikle sevimli biblo ve magnetlerden oluşan nikah şekerleri konuklarınızın evinde baş köşede durmaya devam ederler. Yeni evlenen tüm çiftlerin zevkine uygun olarak tasarlanmış pek çok nikah şekeri seçeneği mevcuttur. Kimi çiftler sade ve zarif ürünleri tercih ederken, kimileriyse süslü, parıltılı ve gösterişli seçeneklerden yana oylarını kullanırlar. Sitemizde her zevke hitap eden pek çok seçenek yer almaktadır.

Son zamanlarda deniz manzaralı bir salonda veya havuz başında yapılan törenlerde en çok tercih edilen ve bu konsepti tamamlayan ürün yelkenli nikah şekeri olmuştur. Özellikle salonun ve masaların renklerine uygun biçimlerde süslendiğinde tüm konuklarınızın beğenisini kazanacak olan bu ürünlerin çeşitleri sitemizde mevcuttur.

Ahşap Gemi Nikah Şekeri modelimizde bir adet Gemi biblosu, sedef kurdale ve krem karlı tül kullanılmıştır.

Ürün üzerinde istenilen tüm değişiklikler yapılabilir extralar ücrete tabiidir.

 

Bir önceki yazımız olan Yıldız Taşlı Mumluk Nikah Şekeri başlıklı makalemizde nikah şekeri, nikah şekeri çeşitleri ve Nikah Şekeri Çeşitleri - Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır?

Alafranga Tuvalet Neden Tıkanmaktadır? Gündelik koşturma içinde tuvalet tıkanıklığı sorunu hem hiç beklenmeyen hem de ...

Bir cevap yazın